Najdi forum

cene za polaganje knaufa

Mi ko smo delali mansardo, dodatno je bilo cca 50m2, popolnoma surovo stanje, nas je prišlo delo vse skupaj s knaufom na stenah in stropu (streha), precej predelnih sten, konstrukcije za trojna vrata, kitanje, beljenje vse skupaj za 1000 eur, s tem, da smo material nabavili sami. Pa še prebijanje stene in rušenje ene je bilo vključeno v ceno.
Delala sta dva cca 14 dni.

Kvaliteta izvedbe je pa seveda pri lokalnih mojstrih (oziroma vseh) odvisna koliko si zraven prisoten.

Zakaj jokate o cenah po forumih? Za ta cajt, ki ga tu zapravljate bi si na youtubu pogledali, kako se montirajo knauf plošče, si poiskali specifikacije materialov in z malo vztrajnosti in natančnosti naredili sami…ja se ne boste pustili, da vas nategujejo podpovprečni sošolci iz osnovne šole, ki so postali navadni zidarčki? Ljudje vse preveč cenite razne kleparčke in zidarčke…ne pozabite, da se vse da narediti, samo če imaš voljo in prave informacije…in vsaka šola nekaj stane seveda, ne lotevajte se megalomanskih projektov od enkrat ampak prvo postavite eno steno tudi v kleti, če je potrebno in potem naprej…sam nisem niti ficka porabil za majstre (razen pomožnih delavcev) pa sem celotno hišo kvalitetno sam zgradil, pred tem pa pojma o gradbeništvu nisem imel…zamislite se malo…ne padat na neke “majstorske” trike…

Predlagam ti, da si nabaviš tudi nekaj literature na temo operacije slepiča in srčnih zaklopk. Z malo spretnosti boš tudi to opravil sam. Ma ni da ni. zakaj bi to delo dal podpovprečnemu štrebarju n očalarskemu revčku, ki ste ga vsi v šoli zajebavali?.

Torej, zidarstvo obvladaš, polaganje knaufa tudi, storitive kleparčkov in mehanikarčkov tudi, bemtiš, čiščenje dimnika – banda kocesijska, škoda a? Verjamem tudi, da si strokovnajk za računovodstvo, izdelavo podmornic, motornih koles in vzdrževanje zajetij pitne vode. Da znaš napovedat vreme za dva meseca vnaprej pa mi je itak jasno.

Prav imaš, zakaj bi ljudje hodili v šole, ko pa lahko vse izveš na internetu, Čista izguba, ti povem.
Vem, da si tudi šivaš in čevlje sam izdeluješ. Istočasno pa si tudi direktopor dvanajstih visoko tehnoloških podjetij in informacijski pooblaščenec ter sodnik. Literature o tem je na internetu….ma za znort. Aja, pa glavni inženir pri NASA…in honorarni možganski kirurg, ….da ne pozabim tvojih postranskih in marginalnih zadolžitev.

V bistvu je tvoj najslabši dosežek hiša, ki si jo naredil z lastnimi rokami. Pa to itak, da zna vsak. Mi smo jih sami naredili že preko 80. In za vse smo hvaležni internetu. kakšni arhitektki, pa energetiki, pa statiki, pa vodovodarčki, pa krovčki…ma to smo vse skopiral z net-a in biznis laufa 100 na uro.

Iskreno čestitam in pozdravljam človeka z ogromnim naborom praktičnega in teoretičnega znanja.
V naših krajih takšnim rečemo:“Gobec, rit pa sapa.”

še mojih 5centov 😀

nekaj referenc že izdelanih knauf projektov[/url]

trenutno iščem manše projekte saj mi služba uzame veliko časa…. vendar vseeno…

kakšna oznaka trvola je dav

Pozdravljeni,
potrebujem kakovostnega knauf mojstra za izdelavo predelne stene v stopnišču – ločitev stanovanja od skupnega stopnišča. Smo iz Mb. Gre za cca 10m2 predelne stene v L izvedbi z montažo vrat. Hkrati bi bilo treba predelati električno napeljavo za stikala za luči in prestavitev luči. Pa ne mi priporočat kakih frajkinclarjev, rabim zanesljivega mojstra. Do zdaj sta nam že delala dva različna “znanca”, pa nismo bili zadovoljni.

hm, tole se pa kar strinjam s podjetnikxx, ker je kristalno jasno, da smo si za vso situacijo v sloveniji krivi čist sami in to zarad takega razmišljanja. Potem pa beremo, kako ljudje niso zadovoljni s tem in onim in kako je grdo in obup. Nam je to na primer zrahtalo podjetje Stireks in je super zrihtan, tud nad eno stvarjo se ne mormo pritožit.
Če maš pa mejhno površino, morš bit pa itak zadovoljen, da sploh hitro pridejo in si že zato vzamejo kak evro več, ker jim ogromno časa vzame, da vse pripravijo, na koncu pa naredijo v parih urah in zaslužijo tako malo, da bi bilo bolje, da bi ostal doma.

Pa ne samo stokat in iskat najcenejše opcije in potem gledat vsake majhne napake. Bi se vi zezali za 20 € cel dan dela? Itak da ne, cenite še delo drugih

Res je da poceni , ni bilo nikoli dobro.Morate vedeti ,da če je pod izvedljivo ceno,potem je bilo nekje prikrajšano pri kvaliteti. Jast sem imev mojstra za izdelavo mansarde,ki pa mi je res narediv kvaliteto in po ugodni ceni. Izdelek je po nekaj letih še zmeraj takšen,kot ga je zapustv po končanem delu.Nikakršnih razpok in skritih napak. Odlična izolacija.Priporočiv sem ga še nekaterim prijateljem,in vsi so bili zadovoljni z njim. Jast mislim da tukaj veliko odtehta poštenost ,in marljivost pri delu. Račun za delo je izdav takoj po zaključku

[email protected]

kakva plata, takva vrata 🙂

živjo,

imamo hišo in veliko teraso in me zanima če kdo ve koliko približno pride, da se naredi prizdek oz. dodatna soba ali se splaca nabaviti 3 montažne stene ali kako????

hvala lp

Pozdravljeni!
Iz Vašega opisa imam premalo informacij, da vi vam lahko povedal okvirno ceno (m2…). Lahko pa Vam povem, da se bolj splača narediti prizidek, ker pri montažnih stenah lahko pride do problema z izolacijo in trdnostjo. Za več informacij in za dogovor izvedbe, me kontaktirajte na [email protected] ali na telefon 040 579 990.

Ne maram knaufa za nobeno ceno,še posebej ne sten,ker to ni to.

Knaufar se strinjam z vami. Vse na črno je potrebno prijavit ker nam zbijajo ceno in povrh se slabo delajo.

Cene suhe montaže se vrtijo od 30 do 35 eur po m2 odvisno od debeline in trdote oz. toplotne prevodonosti volne ter od števila kaskad, ker se delajo po m2.

m1

Sem ga klicu ma od 26 eurou pa naprej plus ddv se pravi 28 eurouu na 100 kvadratov je 400 eurou razlike to pa ni Mal

Zivjo, po izkušnjah povem da je 800 eur sicer res malo preveč vendar manj kot 400 bo težko pričakovati… Ja 20 eur je kvadratni meter v primeru velikih površin. Največja napaka vseh ki iščejo mojstre za izdelavo je da cenijo materijal in ne mojstre. V takem primeru bo mojster 10krat precenil materijal ce njegovega dela ne vidite. Da se montira košćek gipsa je za njim potrebna konstrukcija in to ne kar nekaj, za tem pa je potrebno še lepo pokitati počakati da se osuši in pobrusiti ter posesati. In pa po tvojem opisu naloge je slisati da je mojster imel res nekaj dela. Poleg tega pa če želite prišparat si kupite orodje in bodite sami svoji mojstri.

Cene orodij: Boljša baterijska vrtalka 300 eur, dober sesalec 300 eur, dober teleskopski brusilec sten 300 eur, gladilka 10 eur, spahtl 5eur, mešalka kita 100 eur. mojstri imajo ogromno stroškov da se lahko pripravijo za delo pri vas.

spoštovani cena montaže m2 knaufa je 10eur stene, 12eur stropi, poševnine in kaskade, škatle razne okrogline se obračunajo po tekočem metru, ki se vrednoti od 15eur dalje. In to je samo delo. Porabljeni materijal, ki ga je vgradil vaš mojster ste videli vam je pa verjetno tudi dal račun na katerem mora vse biti opredeljeno, kar je naredil. Razen, če vam ni računal tako stvar v režijskih urah kar seveda pride dražje in je to čisto normalno saj za take manjše intervencije porabiš več dela in več časa kot, da bi delal večje stvari – logično. Sam osebno bi računal max 600eur z materijalom vred seveda. Obstaja pa še ena stvar taka človeška lahko, da ste bili tečni in niste pijace ali pa kak prigrizek ponudili mojstru, ki vam je delal, pa je bil večji račun ker manjši definitivno ni bil 🙂
Če rabi kdo nasvete pravega mojstra knaufa z dolgoletnimi izkušnjami, ki je že probal materijale in okrogline ter daljne tujine belgijo, avstrijo, nemčijo, švedsko, švico, luxemburg,….itd se naučili vseh suhomontažnih postopkov montaže knaufa me pokličite in vprašajte. Za take stvari se je bolje prej informirat kot kasneje, ko je že vse narejeno…040 862 905 delamo pretežno na dolenjskem in v tujini, privat in večje objekte. SP-mont kvalitetne in hitre montaže Novo mesto

zakaj ni to to ????

hahahaha….tako se govori

New Report

Close