Najdi forum

cene za polaganje knaufa

mitja, kar poslušaj Silvestra, on ve kako se stvarem streže, ne pa ti bedak zahojeni.

Tu imate enega zelo dobrega mojstra za knauf.
Pri meni in pri bratu je naredil vec kot odlicno,zelo smo zadovoljni….

031314750

l.p.

osebno delam 13 en po kvadratu z računom ????

mojster knaufa
[email protected]

Sem najboljši mojster za knauf in fasade,vse delamo po 15 eur po kvadratnem metru in op končanem delu izdamo račun in garancijo.Pazite se tistega poceni šalabajzerja,ki ponuja poceni storitve na tem forumu,on nima pojma o knaufu!

Glede knaufa 😉

Knauf je gips plata. Vsak jo lahko montira sam ali pa mu nekdo pomaga. Res ste nori, da se kregate okol cen, ko bi lahko ta čas namesto, da bluzite tukaj vredili vsaj 5 m2 knaufa. Mislim v 2h urah sem sam knaufal in naredil komplet sobo tolko o znanju pa stroških. Znanja ne rabiš rabiš pamet ravnilo pa mal truda. Kreteni mal se umirte pa začnite žvet realno življenje 😉

Pri iskanju obrtnikov na tej strani http://www.veselonadelo.com/ vtipkate vašo povpraševanje in boste hitro dobili več ponudb hkrati, vredu zadevca na področju gradbeništva !!

Pozdravljeni!

Izvajamo slikopleskarska dela ter montažo mavčnih plošč(knaufa) na območju štajerske – Maribora.
Več infomacij na tel. 031/503-980.

E-mail.:[email protected]

http://www.SlikopleskarstvoBarve.si ali na facebook

Lep pozdrav.

Pozdravljeni mojstri amaterji in drugi!:)

A bi znal dko priporočat kake knauf mojstre (ugodne in seveda kvalitetne) za oblano regijo?
Ureditev 80m2 mansarde.

Hvala

Včasih se mi zdi, da ljudje ne znajo štet do 5. Zakaj? Popolnoma jasno je, da vam je vsak “fušar” cenejši od “podjetja” ali “s.p.”, ker fušar, če zafuša, zafuša, podjetje ali pa večji s.p. pride na slab glas, odpusti delavce, etc … Sedaj so se cene na nek način umirile in meni je vseeno, ali dela fušar ali pa “podjetje”, če je vse skupaj kvalitetno narejeno, potem je cena pri fušarju samo toliko nižja, kot so ostali stroški podjetja. Danes ni več tistih, ki so na veliko odnašali material iz gradbišč in potem to ponujali za malo denarja, prav tako so vso orodje vzeli iz gradbišča in “fušali” za bistveno manjši denar oziroma na tak način so uničevali tiste, ki se s tem poklicno ukvarjajo in so od tega odvisni. Se pa sprašujem, kako naj fušar postane mojster, če ne fuša, kje se pa lahko nauči vsega skupaj? To da gre delat za enega podjetnika s labim odnosom do delavcev, mu plača 600€ za 200 ur na mesec, seveda bo vsak raje fušal in se na tak način priučil obrti, kaj mu pa drugega preostane. Če bi bili vsi pošteni, tako fušarji in “podjetniki”, bi lahko vsi imeli dovolj dela in si ne bi skakali v zobe. A mi lahko nekdo razloži, kako se naj naučim “knaufat” … ma kdo kak predlog?

HVALA BOGU VSAJ EN PAMETEN………….

Pazite se ŠALABAJZERJEV KOT SIA SILVESTER IN FRENK-TOPLA BRATCA.

Podpiranje lopovov je enako da sam storiš kaznivo dejanje, zato previdno.

DELO NA ČRNO ,SI NEPISMEN HAHAHAAAAA CEPEC,BIG BROTHER TA PREVIDNO SI VTAKNI NEKAM .

cestnik jih je dubu

aja kje pa burek ušiv,bi jih ti dobil,pridi ,pridi

Živijo,

Veliko prebiram forume in opažam, da se kar nekaj “knauferjev” pojavlja na večih forumih, zato bom vprašanje postavila samo tukaj. Zanima me, koliko bi približno prišlo knaufanje cca. 180m2 strehe (do špice); 3 strešna okna, 4 kolektorji (ne vem, če igra vlogo). Zanimajo me ponudbe z računom (Eko Sklad) in tudi brez (če je recimo brez računa več kot 20% ceneje kot z njem- saj nam Eko Sklad povrne 20% stroškov, če imamo račun). Kakšna je cena po m2?

Hvala

Spoštovani! Sem lasnik s.p. ki ima 4 zaposlene in nažalost je v Sloveniji zelo različna cena polaganja knaufa posebi zaradi tega ker jih velik dela na črno in z ukradenim materjalom iz firme v kateri delajo( vem iz lastnih iskušenj ). Normalno je da so za manjše kvadrate tudi cene nekaj višje ampak tut ne pretirano visone nwm 25m2—800 eur ja lahko pa je cena za tako kvadraturo okoli 500 eur ce se dela z izolacijo ursa 1 klase ne pa 3 ali 4 ko se dobi kje na črno za 70% manjšo ceno pa seveda tudi priporočam da je mal boljša folija ne pa navadna parapropusna. Vse je pa tudi odvisno kolko cajta si uzame eden delavec oz.mojster za izvedbo projekta ker kot sami vemo ka je narjeno prehitro ni glih najboljše v samem koncu ker stropi ali stene niso ravni,pokanja spojev in slabo kitanje.Če stranka ne gleda na 1-2 eur.po kvadratu se vse mora narditi brezhibno in z boljšimi materjali ne pa neki na hitro in z slabimi materjali kot je volna,plšče raznih nepriznanih proizvajalcev itd. na koncu pridemo do tega da vsak kvaliteten izdelek mormo plačat ampak to spet nesme biti pretirano drago pa na eni stranki zaslužit tuk da mas pol 2-3 meseca mir ampak delat je treba kvalitetno in pošteno kot do ene stranke tko do vsake.
lp

e-mail:[email protected]

ja no lejte js sm še študent pa delam preko študenta v gradbeni firmi in v ljubljani v leku polagamo knauf, delal smo tud u kranjski gori vrhniki golniku mariboru pravaljah novo mesto itd, skorej po celi sloveniji. vem kako se polaga knavf.
u glavnm kar se pa tiče fušanja s kolegi je pa taku. če se dela brez materiala je po kvadratu odvisno od taga al je stena al je strop pa tud poizoliramo je cena od 10 do 13 evru brez bandaže. če se pa dela škatle pa teke pičkarije k te fukajo pa uzemejo učas po ceu dan pa nemaš kej pokazat se cena pa spremeni – se pa ne računa po kvadratu ampak po metru oz na uro, to pomen d je dražje.. če pa zrihtamo material še mi k ga dobimo velik ceneje pa pomen d mi več zaslužmo ker ga prodamo pod ceno iz trgovine pa še zmerej se zasluž na njem.

delamo pa u glavnem brez bandažiranja. poznamo pa odlične malarje k jh priporočamo.

če pa poznate kerga k dela ceneje pa mi prosm povejte telefonsko d bo delau zame.

tolko d veste.

Dolenček, ne žali študentov, kakšno skropucalo pa pišeš. Kaj si že kdaj sploh slišal za pravopis. Tretji razred -1.
No, če tudi knauf tako delaš kot pišeš………!

lp

New Report

Close