Najdi forum

cene za polaganje knaufa

kaj je silvek,pa se je našel še eden ,ha??? kako boš rešil reklamacijo? pa da nebi sanjal da sem to jaz napisal slučajn. “samo govorjenje” javi se in piši

Oja naj pove kaj sem,kdo sem in tako kot sem zgoraj napisal,kak avto imam idt,pa da vidimo resnico ,samo smejimo se lahko kako so nekateri pametni in kako lažejo da kar smrdi od njih jp,sramota ,ampak kot sem napisal naj pove vse kar sem napisal kdo sem, kaj sem, itd da vidimo papapa

Ne razumem dobro, kako bo tvoj avto rešil moj strop?

Razumeš,razumeš dobro,povej nekaj o meni kak sem,itd s čim sem hodil k vam delat itd.da vidimo in da drugi vidijo kako blefiraš in lažeš hahah.

pa kaj si ti osnovnošolec al si samo zaostal toliko, to ne moreš vrjet kak je lahk folk butast,res,neverjetno…

Obup

Podjetje MI-MONT ima vrhunsko usposobljene montažne ekipe, ki so se dokazale že na številnih zahtevnih in manj zahtevnih projektih po Sloveniji. Kvaliteta storitev ter profesionalni pristop pri izvedbi projektov so ključni dejavnik uspeha. Naše podjetje se ukvarja z raznovrstnimi dobavami blaga priznanih slovenskih trgovcev ter različnimi montažami kot so:

-SENČILA – rolete,komarniki, žaluzije, roloji, markize, …,
-TALNE OBLOGE kot so: parketi, laminati, preproge, …,
-MONTAŽA STAVBNEGA POHIŠTVA – okna, vrata, steklene stene, …,
-SUHOMONTAŽNE STORITVE – knauf, rigips, armstrong, predelne stene, …,
-SLIKOPLESKARSKE STORITVE,
-izdelava različnih lesenih teras, podestov, ograj, savn, …,
…in še več za še zahtevnejše naročnike.

http://mimont.si/

Imam odprto o.d.d. (osebno dopolnilno delo), z nazivom VZDREŽVANJE in UREJANJE OBJEKTOV in OKOLICE Osterc.

Delujem že 4 leta (samostojno) in pred tem 6 let pri mojstru. Delam skoraj vsa zaključna gradbena dela:
– keramičarstvo od A do Ž (sanacije kopalnic, finomontaža)
– električarska dela
– knauf, kitanje, pleskanje
– menjava vtičnic, stikal, postavitev novih el. vtičnic, doz, menjava žarnic
– sanacija razpokanih sten, sanacija okrušenih sten
– polaganje laminatov
– manjša hišna popravila nasploh

Delujem na območju dolenjske regije (ostalo po dogovoru).
Za več informacij in referenčnih fotografij (v zvezi mojih projektov) pišite na [email protected]. Odgovarjal vam bom lahko v večernem času. Lep pozdrav!

Tele cene so kar nekaj.Vse je odvisno od objekta(mansarda,koliko izolacije,koliko m2….)Za izdelavo mansarde z 30 cm izolacije sem računal 35e za m2,brez bandažiranja.To je bilo na fuš,ker še nimam podjetja,imam pa dolgoletne izkušnje,tako da vem da so v kvaliteti opravljenih tovrstnih storitev zelo različne.Lp

kdaj pa bo podjetje

jst ispod 30 € m2 sploh ne grem delat mansarde al pa pod 12 € m2 z vašim materjalom in to brez bandažiranja ,je dost fušarju k vam lahk nardijo..pol bomo pa mi za njim popravlal pa si zračunite kuk pride m2. pa vrjamte de je velik popravljanja k ne znajo ( niti izolacije pravilno položt,, se na konc lahk zgleda lepo pobeljen hehe…) ..brez zamere ampak tist ta pocen fuš je na koncu vedno pršu najmanj enkrat dražje. rajše si še enkrat prberte ka je podjetnikxx napisu pa dejte prepustit delo ljudem ki so usposobljeni za to pa tud če je na začetku mal dražje.

moje mnenje je pa ,da tak al pa tak delamo še prepoceni k nam taki fušarji ceno postavlajo…

vrana za 32€ po m2 in za tak majhno površino bi se lahko le zahvalila mojstru ,ker si je vzel čas in mu plačala pijačo ko ga srečaš.. lp

pozdravljeni
moje cene se gibljejo tudi v letu 2012 takole – komplet izdelava mansarde z materialom 28-35€ m2, všteto kitanje, bandažiranje. samo delo pa od 8 – 12€ m2 z vštetim bandažiranjem, po ugodni ceni pa vam naredim tudi predelni zid, cca 15€.
se priporočam in lp
frenk 030 623 153

Ponujam odlično polaganje keramike ter zaključna gradbena dela(Ometi, knauf).
Za ceno se pozanimajte na tel. štev. 070-743-376(Srečko)
Trenutno se nahajam na območju Južne Primorske ter možnost Lj in Mb.
Cene so ugodne..

Keramičarstvo Domnin..

[email protected]

Izdelava suhomontažnih sistemov,slikopleskarska dela,parketi,laminati,strešna okna..
Za vse informacije pokličite na mobitel : 041/745-809
Montles Pavlin Franci s.p.
[email protected]
montles-pavlin.si

Lep pozdrav

mi lahko nekdo pove ceno za 30m škatle 40širine in 10cm višine

200e komplet,lep pozdrav~samo delo.

realno bi bila cena samo za delo 50e, naredim kot profesionalec.

potem pa pridi do mene,pusti kontakt ti dam za naredit100m.skatelj ti dam 100e,pusti kontakt da te kontaktiramo.

cena je bila za 30m poleg tega ne govorimo o skatljah temvec o skatlah. ne delam za druge mojstre, temvec sam zase – pozdravcek

MATER SI ZABIT IDIOT, SE VES NE KAJ JE KNAUF TELE ZAGAMANO.

New Report

Close