Najdi forum

cene za polaganje knaufa

Med špirovce sem dal urso, potem pa alu folijo.
Med nosilne letve za oblogo – knauf pa sem potem dal še stiropor 4 cm, ki mi je slučajno ostal.

lp

Vrana, moj ima firmo in dela knauf in prvi, da če je delo kvalitetno opravljeno in ti je naredil tudi bandažo, da cena ni visoka, ker gre dejansko za zelo majhno kvadraturo.

A lahko poveš kateri knaufar ti je delal in iz katerega konca si?

najbolsi knaufar je model iz G-art tip ga res oblada je naredil v piko in vam nekaj povem ze sam materjal je drag moras pa tudi nega placat ker to je pa tudi zafrknen posel

vsaka čast za tole sporočilo,jz mam s.p.in se popoolno strinjam s tabo. za vse une ki delajo pod ceno.rajš naj si poiščo službo,jaz drugač vsakeg prijavim če dela na črno

knaufar, kam ga prijaviš in kaj imaš od tega saj jim inšpektorji itak nič ne morejo.

HANA JST VAM TO NAREDIM ZA POL CENE,,,FOLIJA MORA BITI.

Prosim, pošljite mi vašo telefonsko številko. Potrebujem knaufarja, cca. 40 m2 mansarde.

KERAMI 2, prosim, pošljite mi vašo telefonsko št. ali me pokličite na 041 753 646.
Imam za poknaufati 40 m2 mansarde.
Hvala in lp.

lep pozdrav!!!

montaža knaufa z 25cm =28€/m2 do 30€/m2 enkrat z bandažirano
HVALA!!

seveda lp.

ojla!
S punco sva kupila hiso v kateri je pod streho velika skoraj neuporabna galerija,
rad bi imel spuščen strop da nebi izgubljal preveč toplote.
Nagibam se k temu da bi vse skupaj zaprl z knaufom.
Majstri mi ponujajo cene od 35-55€ na kv.m. z vsem materjalom,razen malanja…
Zanima me a so te cene sprejemljive al ne???
Seveda vse z računom in garancijo..
Hvala za vaše mnenje,lp

pozdrav,to je zelo veliko.

Lp!

Waly, lahko mi pustite email, pa se dogovorimo za ceno ter samo delo

Lp

jst vam uzamem 0,50 c ajd uzivajte

Zdravo!
No tkole pravkar sem položol cca 100 kvadratov gipsa torej eno stanovanje podstrešno in sem dal za materijal pribožno 1800 € z malarijo seveda, delal sem pa sam, vse od knaufa izolacija 35 knauf 26 itd..torej če ta podatek kaj pomaga..no pit pa jest sm pa itak mogu.

Gipsni,
ali si pripravljen kaj takega narediti tudi pri meni?
Torej med špirovci 17cm steklene volne, še ca 3 cm pod knaufom, folija in vodoodporen kanuf.Vsega skupaj ca. 100m2.
Na stene ca. spet knauf s 3-5cm slojem izolacije. Tega je ca. 40 m2.
No koliko bi torej računal za to?

Pazi na besede ker tega nisem jaz pisal in opozarjam da pazi ne jezik lp,

ma dej no,ful se te bojim,ti lahk sam sebi lažeš,pa igraš svoje igrice,sam nekaterih ne moreš preslepit,ker si prebutast za to, tele od teleta oz jabolko ne pade daleč od drevesa

Tudi sam se pustil zapeljati Silvestrovim lepim besedam, sedaj pa imam. Pol stropa se je usulo, ker je kot kaže slabo pričvrščeno. Na srečo samo materialna škoda, bomo videli…

Ha ha dober vtdevek imas haha se vidi da rad govoris aja kje pa je bilo to haha blefer,aja pa kako zgledam,kak avto imam itd povej blefer

New Report

Close