Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

najprej en lep pozdrav danes sem zadnji dan na tem delovnem mestu tako da vprašanje kdaj bom spet na internetu.če si v službi se mi oglasi da se dogovoriva za kavico oziroma klepet.delam namreč (danes)do 16:00 ure zato te prosim da mi odgovoriš seveda če ti bo danes uspelo drugače pa me pokliči po gsm-ju ker drugače bo težko se zmenit.PIP

Hojla ja dannes sem v službi samo sem v tajništvu – nadomeščam, tko da je ful zoprn ker je računalnik ravno proti vhodnim vratom obrnjen- daj kaj napiši kaj si delal čez praznike?

JA ČEZ PRAZNIKE SEM BIL FREJ TAKO DA SEM EN DAN ODŠEL NA SPREHOD V TIVOLI IN NA ROŽNIK BILO MI JE DOLGČAS TAKO DA BI BILO DOBRO ČE BI ODŠLA SKUPAJ PA KAJ KO TI NE MOREŠ,DRUGAČE SEM IGRAL TENIS IN SE KLATIL PO LJUBLJANI ZVEČER PA POSEDAL PRI MAČKU IN ODŠEL V BACUS DA SE SPOČIJEM OČI.JA KAJ SI PA TI DELALA?MAČKA LAHKO BI SE ZMENILA ZA TISTO KAVO DA SE MALO POGOVORIVA A SI ŠE ZAINTERASIRANA ZA SREČANJE ALI TE JE MINILO.MAČKA DANES SEM SAMO V SLUŽBI TAKO DA SE MORAVA DOGOVORITI DRUGAČE ME BOŠ MORALA POKLICATI PO GSM-JU.


KER LUZR

Luzer ker ima službo ali ker kaže znake socijalnega življenja. Kaj pa ti k posedaš pred kompom in daješ brezvezne komentarje.


KER LUZR
[/quote]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close