Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

ŠPELI DEJ ČE SI DANES V SLUŽBI SE KAJ OGLASI-NIČ NE MISLIŠ NAME!!

hojla, pri ns v službi je norišnica in sploh nimam več časa da kaj gledam po internetu – ne misli pa da sem pozabila nate, velikokrat se spomnim nate. Ja hudiča, kaj sta pa imala z R….., da sta se razšla, daj mal povej, pa po tolikih letih, pa ravno sedaj, ko imata otročka, a ne bi probala še enkrat. Ja a je šla domov, al ma koga druzga – no če priznam – no nje ne poznam osebno samo po videzu ti lahko v tolažbo povem, da te je škoda zanjo, da si zaslužiš boljšo, no sedaj ti obljubim, da bom večkrat tu gor pogledala, če mi boš kaj odpisal.
Hojla bodi priden, aja zadnjič sem te vidla pa na televiziji, – ko si bil v….. na tekmi.
PIP.

JA NAJPREJ EN LEP DOBR JUTER,KAKOR VIDIŠ SEM ZOPET V SLUŽBI PA SAJ TAKO JE PRAV SAJ DOMA MI JE KAR MALO DOLGČAS SAJ VEŠ ČE GREŠ PO 15 LETIH NARAZEN.JA VEŠ NISEM MOGEL VEČ IZDRŽATI Z NJO TO JE BILO NEZDRŽNO VSESKOZI ME JE ZBADALA Z BESEDAMI TAMALO JE IMELA MORDA TRI URE NA DAN IN MI JO JE DALA MENI DA JO NAJ ČUVAM DA IMA KAR NAPREJ EN DEL OZIROMA IMELA JE ČUDA OPRAVKOV TUDI TAKRAT KO SVA BILA OBA DOMA NI IMELA OBSTANKA IN JE PRAV ZARES BEŽALA OD MENE.PA SAJ NI PROBLEM SE UKVARJATI Z TAMALO SAMO JAZ SEM HOTEL ŽIVETI NORMALNO ŽIVLJENJE PA SE NI DALO ZMERAM KO SEM OMENIL DA SO VSE DRUŽINCE SKUPAJ ME JE POSLALA NEKAM ALI PA DA SE NAJ NAJDEM TAKŠNO KO BO VSAK DAN ZMENOJ IN ČE MISLIM DA BO TAKO SEM SE GLADKO ZMOTIL,DRUGIČ JE IMELA TO FORO DA NAJ PUSTIM SLUŽBO SAJ ZA TO PLAČO KO JO DOBIM V FIRMI ONA ŠE VSTALA NE BI (130 JURJEV)IN NAJ RAJE POČNEM KAJ DRUGEGA,A ONA SAMA NIMA ENE URE DELAVNE V SLUŽBI.JA KAR NAPREJ SVA SE KREGALA,IN POTEM JE PRIŠLO NA DAN DA IMA POLEG MENE ŠE ENEGA TIPA(SRBJANCA Z KOSOVA) IN DA SE DOBIVATA VSAKI DAN ZATO NI BILO CAJTA ZAME.RES IZDRŽAL SEM ŠE EN MESEC NAREDIL SEM VSE DA OSTANEVA SKUPAJ PA SEM SE VELIKO POGOVARJAL O TEM IN MI JE TUDI PRIZNALA O VSEM TEM.VMES MI JE PUSTILA TAMALO IN Z NJIM ODŠLA V SRBIJO IN TAM BILA 20 DNI JAZ SEM SKRBEL ZA TAMALO VSESKOZI VZEL SEM DOPUST IN MISLIL SAJ SE BO STVAR UREDILA PA NIČ.NO NISM MORAL IZDRŽATI VEČ ŠKODA MOJIH ŽIVCEV BIL SEM VSAK DAN RAZDRAŽEN POTRT SLABE VOLJE TEČEN…..POTEM MI NISI ŠE TI SE JAVILA SEM BIL KAR MALCE JEZEN NATE.JA DOLGO SEM POTREBOVAL DA SEM SE V SEBI RAZČISTIL KDAJ NAJ NAREDIM KONEC PA JE PRIŠEL DAN KO NISEM MORAL VEČ HUDO MI JE ŠE ZDAJ PA NE ZARADI NJE AMPAK ZARADI TAMALE KO SEM JO IMEL TAKO RAD PA KO VEM DA RAVNO SEDAJ POTREBUJE OBA,VSESKOZI SE SPOMINJAM NA TAMALO PA KO PRIDEM DOMOV VSE PRAZNO PA SAJ UPAM DA BO .JA KAKOR MI JE JASNO JE SEDAJ Z NJEM RAZERVIRALA STA STANOVANJE V BEOGRADU IN TAM ŽIVITA SAJ JE ON BIL PRI NAS BREZ PAPIRJEV ZA BIVANJE NE DELA NIKJER IN SEDAJ SI RIHTA DRŽEVLJANSTVO…………RES NISEM IZDRŽAL VEČ SEDAJ SEM SAM PA PO ENI STRANI JE TAKO BOLJE.KDAJ IMAŠ ČAS ZAME DA TI POVEM VEČ SEVEDA ČE KOČEŠ LAHKO ME POKLIČEŠ NA 031-634-038 DA SE LAŽJE DOGOVORIVA.PIP

ja pa res vidim koliko misliš name in koliko mi odpisuješ ,jaz vsakič ko sem v službi pogledam na to stran in nič,pa ne boš rekla da res nimaš čisto nič cajta zame da lahko napišeš kakšen stavek razumem da imaš ful dela ampak toliko pa ne da mi ne moreš odpisati kakšen stavek,toliko o tem.pa ne mi zamerit da mislim kaj slabega res ne ampak res bi ti rad še kaj napisal oziroma zelo vesel bi bil če bi se večkrat napisala kakšen stavek.zmeraj bolj se mi dozdeva ko si me spoznala kdo sem sem postal nezanimiv-kajne.miška kdaj se bova zmenila za kakšen klepet v živo upam da se bo to zgodilo še letos.mačka če se slučajno kaj spomniš name pa se le potrudi in napiši kakšen stavek saj upam da ne zahtevam preveč.muca tako me matra kdo sem,zmeraj bolj sem firbčen.lep pozdrav in upam da mi boš čim prej kaj lepega napisala.čao in seveda PIP

Hojla, sory ker ti nisem že prej kaj napisala, ampak ko imam čas za internet, je ura že 12 pol pa veš kolk hiter ta stvarca dela.
Ej, kar groza me je ko si to napisal o “tvoji”, dej povej, ja kje je pa sedaj tamala, pa menda ja je nisi pustil, da je šla z njo. – dej potrudi se,da jo dobiš ti, da boš imel ti skrbništvo nad njo, sedaj imaš idealno priliko, da jo dobiš ti, ker je ona pač zapustila tebe, pa res no, dej si zrihti da jo boš imel ti, sej veš kako je če je drugi očka tvoj očka, pa boh ve kako jo rihta. Ja hudičča, kva jo je pa pičl, da se je spustila v to, saj od kar te poznam vem, da si bil z njo. Veš kar smiliš se mi, in kar na jok mi gre. Res je šit to, ej, ne vem kako bi jaz to zdržala, če bi meni to moj naredil. Dej če si danes v službi mi kaj napiši, danes imam malo več časa.
Ja kako sta se pa zmenila, za tamalo, kdaj jo boš pa ti kej vidu, če bo v Srbiji, ej tvojji Rebeki se je zmešal, Šit, ja šit je to, veš sploh ne morem priti k sebi.

ja moram ti odgovoriti da je tamala (MAŠA)v bolnici ker je zopet začela hropsti v pljučih in je prikljopljena na kisik.To se je že enkrat zgodilo v ljubljani ampak ne morem razumeti vedno kadar skrbi ona za njo je vedno uboga tamala v bolnici ker ona nima tistega materinskega čuta za tamalo.v lj.bolnici so nam rekli da ima nekakšno astmo in da bog ne daj da bi kdo kadil poleg nje pa saj veš da se ji jebe za celi svet.ja rebeka je bila letos tudi v bolnici saj sio ji ugotovili manično depresijo in je socijalna komaj pustila tamalo da sem jo jaz rihtal in me je kar naprej nadzirala……….lahko bi ti še marsikaj napisal pa je preveč tako da ko se dogovoriva za kavo ti povem več seveda će te zanima.glede očetovstva oziroma skrbništva pa samo tole!je namreč zelo zaplateno saj pri meni .ko se je tamala rodila nisem takoj podpisal očetovstvo to pa zato ker nisem bil povsem prepričan za očetovstvo saj se je tamala rodila ravno ko je bilo med nama najhujše in sva že takrat končala in bila sva vsak zase saj je bila podobna zgodba kot sedaj ,ja res je ženska bolana.no in ko nisem podpisal tapravi cajt me je eden drugi prehitel oziroma jo je izkoristil in podpisal on.je pač tuji drževljan(srbjanc-kosovo)in nima državljanstva tako da je bil pri nas na črno in je takoj zapel za ta podpis obljubljal ji je vse živo samo če lahko podpiše in ona je nasedla.sedaj oveljavljavlja na tej podlagi da je oče ,je oddal tudi združitev z družino saj edina je ta rešitev za pridobitev državlanstva.tako da so se mogli prijaviti tudi skupaj na isti naslov.največi hec je v tem da sem jaz zvedel povsem iz drugih ust in ne od nje.dolgo sem se prpravljal na ta dogodek kaj naj naredim in odločil sem se tako in mislim da je tako najbolše.veš sedaj sem dal roke povsem stran saj nimam živcev za take pizdarije.saj mislim da nisem vreden tega-kaj misliš.jaz si moram narediti svoje življenje predvsem moram živet normalno to pa se z njo ne da saj sem že trikrat probal pa očitno ne gre.dej povej kdaj maš čas zame oziroma kdaj si pripravljena ga vzeti.moj gsm imaš pa ne vem o čem je štos da me ne pokličeš pa saj ti ne bom težil lahko skriješ številko-sicer pa kaj bi ti govoril saj sama veš.PIP

hOJLA, RAVNO KAR SEM PRIŠLA IZ TERENA – ŠEF ME JE POSLAL V NEKO TRGOVINO V KONTROLO, TKO DA SEM SEDAJ TU GOR, ČE SI ŠE TI V SLUŽBI, SE MI JAVI. JA RES IMAŠ PIZDARIJO DOMA IN NIČ ČUDNEGA, DA SI SI ISKAL DRUŽBO TU GOR.
PA KVA JE ZDEJ A JE PUNČKA TVOJA AL NE – ZDEJ MI NI PA ČIST NIČ VEČ JASNO. EJ, KAR NAPIŠI KJE IN KDAJ SE DOBIVA, – SE DOGOVORIVA.
JA RES JE VSESKUPAJ ŠIT. EJ TVOJA STARŠA STA OBA ŽE UMRLA, A NE – ČE SE PRAV SPOMNIM . NO OGLASI SE MI KAJ

glede talsamotolikodanisemčisto prepričan čigav je pravzaprov otrok jaz sem jo imel za svojo in sem se ful navezal in imam jo še sedaj rad in prav skrbi me kaj se bo zgodilo z njo saj kakor sem izvedel že dosti stvari ve socijalna služba.ja mačka jaz sem za da se dobiva napiši kdaj si ti prosta mislim po kateri uri imaš čas,sicer me pokliči po tel.jaz bi te lahko poklical pa saj veš da mi nisi še izdavila številke.meni so starši res umrli pa kako vse vešo meni pa res čisto vse daj povej od kod tako dobre informacije.

jA JAZ TE NE MOREM VEČ POKLICATI NA MOBILCA, KER SO NAM V SLUŽBI ZABLOKIRALI IZHODNO ŠTEVILKO ZA MOBI, HJA ZANIMA TE, KAKO VEM TOLIKO O TEBI, JA KAR NEKAJ STVARI VEM O TEBI OZ. VEM KDO SI, NO PA SAJ TO NI VAŽNO.
JEŠ LAHKO TI ŠE POVEM KAKO SEM TE SPOZNALA – TU NA NETU MISLIM, KAKO SEM TE PREPOZNALA . NEKAJ SI GOVORIL O DELOVNEM ČASU IN DA IMAŠ DOVOLJ ČASA ZA PC PA SEM SI PREDSTAVLJALA DA SI VARNOSTNIK NEKJE. NO POL SEM TE PA NAPELJALA, DA MI POVEŠ KAKO TI JE IME. IN SAMO IME TOMAŽ MI NI ŠE VSE RAZKRILO, POL PA KO SI ZAČEL PISAT, DA SI BLIZU STARE LJUBLJANE, PA MI JE BILO ŽE ČISTO JASNO. POL SVA SE PA PO TELEFONU SLIŠALA SEM TE PA PREPOZNALA PO GLASU, POL SEM TE PA NAPELJALA, DA SI MI POVEDAL, DA JE TVOJI IME R……,, POL SVA BLA PA SKUP. HJA SEM ZVITA NE?
EJ NO PA SAJ TO NI VAŽEN KDO SI TI IN KDO SEM JAZ. IMAM PA OBČUTEK, DA KO SE BOVA DOBILA, BOŠ KAR MALO PAF. NO JAZ SEM RABILA NEKAJ ČASA, ZATO SE TI TOLIKO ČASA NISEM JAVILA. AMPAK PREBRODLA SEM TO IN JE.

ja pa kaj sem narobe naredu ne vem zakaj se mi nisi javila res se mi je zdelo nekaj čudno pa sem mislil saj si me odpikala a ti je žal ko si na začetku pisala tiste lepe stavke.ne vem zakaj bi bil paf pa saj sem že vsega hudega navajen.ja a imaš morda čas v petek jaz sem namreč sem ves dan frej vsaj do danes nisem izvedel nič da kaj imam v petek .daj napiši samo uro in kje upam da ni preteško!!

JA MENI JE VEENO KDAJ IN KJE RAZEN TA PETEK NE MOREM – SAJ VEŠ PRAZNIKI IN MORAM DOMA OZ. BOVA Z MAMI ŽE V PETEK PRIPRAVLJALE PIRHE, PA PEKLE POTICO, PA PEKLE ŠUNKO V TESTU, KER MENE V SOBOTO NI DOMA IN BOVA MOGLE VSE TO V PETEK POSTORIT – ONA IMA V KUHINJI POKVARJENO PEČICO IN VSE TO POL PADE NAME.
MENI OSEBNO BI DRUGAČE NAJBOLJ ODGOVARJAL PROTI VEČERU, SAJ VEŠ TAMALO PO SLUŽBI DVIGAM IZ VRTCA JAZ, PA POL DA PRIDE DOMOV MOJ IZ SLUŽBE DA JO POL ON PREVZAME JE URA PREC ŽE 18 NO POL BI SE PA DAL ZMENT TI SAM POVEJ KDAJ IMAŠ POL ŠE ČAS PA SE ZMENVA – A JA NAJ TI ŽE SEDAJ POVEM, DA TUDI TISTE PRAZNIKE OB PRVEM MAJU NE BOM MOGLA OZ. SAMO V ČETRTEK IN PETEK 1. IN 2 MAJA NE, KER ME TUD NE BO V LJUBLJANI. pip

ja a lahko dne 24.04.03 to je sreda po 18 uri samo povej kje.sedaj sem dva dni frej tako da se ne bova mogla slišati oziroma pisati.jutri imam rokomet na kodeljevem in to kar dve tekme so tako da jutri res ne morem.a ti odgovarja ta datum ko sem ga napisal za zdaj nimam nič planiranega za takrat sicer pa veš kako je v moji službi nikdar ne veškdaj dobiš šiht.muca a je uredu a imaš čas če ne se pa dogovoriva kasneje a si zato.poljubček

EVO SEDAJ SEM DOBIL ŠIHT V ČETRTEK TAKO DA SE LAHKO KAJ SLIŠIVA TA DAN IN TO ZAČNEM OB 08:00 SEVEDA ČE MI BO USPELO PRITI PRAVOČASNO.TAKO DA SE SLIŠIVA V ČETRTEK UPAM DA SE BOŠ SPOMNILA NAME IN MI BOŠ KAJ NAPISALA DO TAKRAT BA LEP POZDRAV.

ČAO,EVO SPET KO SEM POGLEDAL NA TO STRAN PA TE ZOPET NI OZIROMA SE MI NIČ NE JAVIŠ.ČE BOŠ USPELA SE MI JAVI!! P I P

danes sem na žalost v službi,če si ti prav tako se mi oglasi.

Hojla jaz sem pa danes v službi, se mi javi

Hojla, a imaš mogoče dopust, ker te ni nič tu gor. Ej ti , veš koga sem včeraj vidla v Leclercu – tvojo bivšo s tamalo in ” njenim” novim – kupovala sta “opremo” za kuhinjo – žlice, pa posodo kamor se žlice spravljajo, pa tko naprej…….. , ej kar slabo mi je ratal, ko sem jo vidla. Veš kaj ti povem, dobr, da se ti je to zdej naredil, imaš vsaj še čas drugo najdt – nisi poročen, tko da te nič ne veže z njo – no razen otrok – hm če je tvoj no vem da ga imaš rad, kakor da bi bil tvoj, ampak v tej situaciji je bolje, da je kar od unga čefurja – ej se mu že na zuni vid, da je on naš iz juga. Ja mislim , da nisi nič zamudil. če si mu jo prepustil , razen žal ti je lahko teh deset – dvanajst let ali kolkor sta bla pač skupi, da nisi bil z eno tapravo tako kakršno si ti vreden, da bi jo imel.
No kako pa kaj stanovanje napreduje?

LP Buška

JA ŠPELA ČAO,A RES SI JIH VIDLA SAJ NISI EDINA KI SI REKLA KAKŠNEGA ČEFURJA SI JE NAJDLA PA MOGOČE DA JE TAKŠNEGA ISKALA SEDAJ GA PA IMA-JI NAJBRŽ ŽE UGAJA.JA ZA TAMALO MI JE PA RES ŽAL SAJ SE NEŠTETOKRAT SPOMNIL NANJO,MISLIM TAMALO.MORAM PA PRIZNATI DA SE SEDAJ BOLŠE POČUTIM KOT PREJ KO ME JE KAR NAPREJ NAŽIRALA IN ME SPRAVLJALA OB ŽIVCE.NO KAKO PA TI KAJ RES LAHKO BI SE EN DAN SREČALA,NEKAJ TI MORAM POVEDATI DA NEKAKO ŠE 3-5 DNI MORDA ŠE DELAM NATO ME NE BO VEČ NA P.C.-JU.NAJBOLJE BI BILO DA BI SE KAR DOGOVORILA KJE IN KDAJ ALI ME PA POKLIČI SAJ IMAŠ MOJ TELEFON031-634038 LAHKO ME POKLIČEŠ IZ SKRITE ŠTEVILKE ČE SE BOJIŠ DA BI IZVEDEL TVOJO.KER RES NE VEM KAKO DRUGAČE SE BOVA LAHKO SLIŠALA.DEJ ČE SI V SLUŽBI MI ODPIŠI!!PA LEP DAN ŠE NAPREJ IN SEVEDA PIP!!!

Hojla ja sem v službi, ravno kar sem pregledala internet, nič prej nisem utegnila, tko da če si sedaj gor, se javi. Ja praviš, da te naj pokličem, ampak ne vem kar malo mi je nerodno – ej a imaš novo številko ta ni od halo – te pa ne vem .
Ja tudi jaz sem danes še v službi pol pa me štiri dni ne bo – prazniki, kaj pa ti, a ne boš več na tem delovnem mestu a boš šel kam drugam ali te samo trenutno ne bo.
Ej zadnjič sem bila pa tudi enkrat tam ,kjer ti delaš – šla po osebno – pa te ni blo – bla je namreč ena ženska – a je to tista, ki ti je dala sim kartico.
Kaj pa kej drugače sedaj počneš, ko si sam ?

JA JAZ SEM PA ZAMENJAL UBISTVU DELOVNO MESTO SAJ IMAM DOSEDANJEGA ŽE DOVOLJ.SEDAJ GREM UBISTVU DELATI SVOJ POKLIC ELEKTRO SAJ MI TO BOLJ UGAJA.GREM NAMREČ MONTIRATI,POPRAVLJATI,ALARME TER VIDEONADZOR SAJ VEŠ TRGOVINE,PRIVAT………JA TELEFON IMAM DRUG OZIROMA ISTEGA KOT PREJ LE DA TI NISEM DAL ŠTEVILKE(031-634-038)PA NI TI TREBA BITI NIČ NERODNO.JA ŠE TO ZADNJI DAN SEM TU V PONEDELJEK TAKO DA TAKRAT SE LAHKO ŠE KAJ NAPIŠEVA POTEM PA SE BOVA MORALA DOGOVORITI ZA TISTO KAVO RAVNO PO GSM-JU ZATO UPAM DA TI NI PRETEŠKO ME POKLICATI IN SE DOGOVORIVA.TAKO RAD BI SE DOBIL S TEBOJ IN TI ŠE MARSIKAJ POVEDAL SEVEDA ČE HOČEŠ.REKLA SI DA SI BILA PRI MENI OZIROMA TAM KJER DELAM RES NE DELAM VSAKI DAN ŠKODA KER NISEM DELAL PA BI TE VIDEL-RES MI JE STRAŠNO ŽAL,PA KAJ NAJ UPAM DA SE BOVA DOGOVORILA.JA TISTA SIM KARTICA (halo)JE SEDAJ V PREDALU DOMA TO PA ZATO KER MI JE CRKNIL TELEFON TISTI KER JE DELAL NA TO KARTICO ZATO SEM TI DAL ČISTO TAPRAVO NORMALNO ŠTEVILKO.SPRAŠUJEŠ ME KAJ POČNEM???JA VELIKO DELAM SEDAJ LAHKO ITAK PA RAJU DELAM KOT PA DA SEM DOMA IN BI PREMIŠLJEVAL MORDA SAMO O TEM SAJ VEŠ DA JE BOLJŠE NEKAJ DELATI VSAJ ČAS TAKO HITRO MINE.NO PA SAJ NI TAKO ČRNO KOT IZGLEDA,VČASIH GREM VEN NA SPREHOD V NARAVO,VČASIH GREM V MESTO MISLIM ZVEČER ME ZANESE V BACUS,ALI GREM PA Z KAKŠNIM KOLEGOM KAM.VEŠ POČASI SEM PRIŠEL DO SPOZNANJA DA JE FUL TEŽKO NAJTI ENO NORMALNO DEKLE SAJ PRI MOJIH LETIH JE ŽE VSE OŽENJENO IN ITD.JA TAKO DA SEM ZAENKRAT ŠE VEDNO SAM MISLIM BREZ ŽENSKE.JA ČE SI V PONEDELJEK V SLUŽBI SE MI PROSIM JAVI DRUGAČE PA ME PROSIM POKLIČI.MAČKA LEP POZDRAV IN LEPO SE IMEJ . PIP.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close