Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Bolečine v mehurju a ni vnetja

Bolečine v mehurju a ni vnetja

Spoštovani!

Odločitev, da je treba živeti naprej, je edino pravilna. Bravo!
Žal so situacije, ko je tudi to treba požreti, čeprav težko. Vsekakor, če bodo težave še ostajale, predlagam da tudi ne izgubite upranja in občasno le še ponovite preiskave in ugotovite, če je kaj, kar bi lahko pomagalo.
Konkretno – glede sedimentacije – ne razumem, zakaj bi kdorkoli razen morda revmatologa sploh delal to preiskavo, tudi ne vidim, kaj bi vrednost npr. 15 ali 16 ali 14 pomenila ali na karkoli vplivala (razen da rečemo, da ni visoka).
Vsekakor pa je smiselno, da razčistite, od česa so povišani jetrni testi (če so povišani). Zdravnik, ki se s tem ukvarja, je internist gastroenterolog. Lahko, da bo ugotovil, da gre za kaj prirojenega, lahko gre za posledico jemanja zdravil… skratka, povišane jetrne teste je smiselno razjasniti.

Dvomim, da ste preizkusili že “zelo veliko tablet”. Glede na lokalizacijo bolečine (in sploh, če so prisotne še bolečine pri spolnih odnosih) bi pripomnil še, da upam da niste na hormonski kontracepciji. Če ste kdaj jemali hormonsko kontracepcijo (tabletke), lahko traja tudi več kot leto dni na lokalni hormonski nadomestni terapiji po prenehanju jemanja kontracepcijskih tabletk, da se tkiva toliko popravijo, da bolečina preneha.

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

lp,
ze 5 dni imam bolecine v predelu trebuha. sprva sm mislil da me boli mehur. toda testi so pokazali, da je voda cista, prav tako je krvna slika normalna, crp je manjsi od 8. imam tudi kri v spermi. zanimivo je tudi to, da bolecina, ki sicer ni huda, variira od polozaja telesa. ko sedim je najslabse, ko hodim pa me kar mine. bolecina je situirana priblizno na obeh straneh trebuha, približno tam, kjer boli, če se udaris v moda. toda bolecina ni huda. opazam tudi, da ko zakljucim z uriniranjem, kjer drugace ni nobenih problemov mi malo bolj uhaja voda po kapljicah še nekaj casa.. ali mislite, da je to vseeno lahko vnetje ali naj me skrbi. hvala

Spoštovani!

Lahko gre tudi za dva ločena problema. Glede krvave sperme je vsekakor smiselno opraviti pregled pri urologu, čeprav ni nujno, da bo odkril vzrok težav.
Bolečina, ki variira s položajem telesa, kaže lahko tudi na ortopedski vzrok.
Kapljanje po uriniranju navadno (v večini primerov) ne pomeni posebnosti.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

Pozdravljena, 

Ali vam je uspelo urediti težave z uriniranjem?

Pozdravljeni,

 

Ali vam je uspelo pozdraviti to bolečino ali se vedno trpite?

Ali ste pozdravila to bolečino?

Pozdravljeni,

Prosim za razlago izvida…hemogram je b.p.

Urin

U-hemoglobin 1,

sed- eritrociti sveži: 3-5,

sed-levkociti: 5-10,

Sed-sluz: malo

Sed- epitel: št.pl. ep.

Sed-bakterije: št.

Izvid je en teden po prenehanju jamanja antibiotikov in po hospitalizaciji zaradi vnetja v ženski medinični votlini.

 

New Report

Close