Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija bioresonanca-kam?

bioresonanca-kam?

Kaj pa tole http://www.vrtiljak.net/?offerID=369? Je za kaj?

lp, Mojca

Vsem ki ste skritizirali bioresonanco in ostale alternazivne zdravilce naj vam razlozim da je medicina in alternativa en velik placebo, odvino je v kaj verjes, tisto bo tudi delovalo. Ampak ce sebe ne poznamo, vzroka na dolgi rok ne bomo odpravili. Z nicemer. Vcasih je lazje zboleti, kot pa si narediti zivljenje taksno kot ga zelimo in potrebujemo. vsaka bolezen pa je posledica psihicne poskodbe. Torej je se najbolje ce se v vsakem primeru obrnemo raje na psihoterapevta ali psihologa. ker otrok ne ve v kaj verjame je se toliko tezje predvideti kaj mu bo pomagalo, najveckrat pomaga le pozornost in upostevanje njegovih in ne vasih zelja… nekdo je v komentarju celo napisal, da ti te carodeji za povrh se nic ne odgovarjajo.. kot da zravniki in ostalo medicinsko osebje pa ogovarja… ne le to da ne dostikrat zmotijo, celo pospesujejo umiranje in sirjenje bolezni pri ljudeh. To lahko opazi vsak ki je star vec kot 4 leta, ampak dokler bodo imeli status na polagi nas on nasega zaupanja, sistema ne bodo spreminjali, saj tudi sami vedo, da so ze zdavnaj slrenili s poti. Se vedno pa ogromno sluzijo, ce si preracinate koliko denarja v zivljenju date v zdravstvene namene in zavarovalnice… zelim le, da bi se zavedali, da nic ni zastojn in da je boljse sebe poslusat kot pa druge. In cemu vi zaupate, temu slediti.
Lp:)

Zdravo,

preseneča me, da imate nekateri tako slabe izkušnje. Jaz (in moji otroci) hodim na bioresonanco v Center za bioresonančno zdravljenje in preventivo na Povšetovi. Nekaj deset let sem imela težave s kroničnim gastritisom in mi nič ni pomagalo. Nato sem poizkusila z bioresonanco in krči zaradi kisline so minili in se pojavijo zgolj občasno. Sin nima več napadov astme, hči pa vedno boljšo kožo. Nekaj mora biti na tem, kajti meni je bioresonanca (Janja Šešok) spremenila življenje.

Ni prav nic placebo.. Povem zakaj.. Kolegov pes ima atipiko, alergicen je na vse kar vidi, je ali pije.. Konstantno je bil cisto bulast, grizel se je do kosti, skoraj so mu morali zaradi tega odrezati rep, ker je odtrgal in zmrcvaril kozo. Pa so ga veterinarji zdravili z vsem mogocim 3 leta, da je bil pes od zdravil cisto ubogi.. Potem smo preiskali po netu in nasli bioresonanco za male zivali v Celju, hop v avto, par mesecev enkrat tedensko in potem nekaj mesecev redkeje in zdaj ze dve leti ni nobenih steroidov, nobenih antibiotikov in bogve cesa se.. V primerjavi z veterinarji, ki so pobirali po 300€+ mesecno za zdravljenja, je bilo na koncu se poceni.
V glavnem pes ne ve kaj je to medicina in placebo efekt, tako da stvar ze funkcionira.

Jaz pa vas berem zaradi kronicne utrikarije, tako da se grem tudi nekam pokazat.. 😉 nekako razmisljam o Smartinski v Lj. Je ok tam?

Za btc ne vem, ampak ta na Povšetovi je res super. Mislim da je to njihova stran:
http://www.bioresonanca.org

A to na povšetovi ma tista zdravnica?

http://Www.Bioresonanca.org je ga. Šešok in je po izobrazbi zdravnica. Mislim da splošne medicine.

http://Www.Bioresonanca.org
je ga. Šešok in je po izobrazbi zdravnica. Mislim da splošne medicine.

Jst sm bil tukajle, sicer nevem iz kje ste, ker tole je bolj na dolenjskem (Trebnje): http://www.bioresonanca-strmole.si/

Pozdravljeni!

Kot je razvidno iz pogovora, vam povem svojo alergijsko izkušnjo. Sprva sem začela kihati, smrkati… Odšla sem k osebnemu zdravniku, ki ni odkril prav nič, dobila sem tablete, ampak stanje se je slabšalo (izpuščaji na rokah, nogah, hrbtu..).
Nato sem se odločila stvari vzeti v svoje roke in odšla sem na pregled k zdaj že pokojnemu dr. Medvedu, ko sem vstopila v njegovo ordinacijo mi je dejal “tole bova pozdravila”. Res je, stanje se je dejansko po nekaj terapijah dejansko izbolšalo – lahko rečem pozdravilo.
Čez leta, sem ugotovila, da je dr. Medved že pokojen, predvsem sem želela opraviti zopet pregled. Ker sem izvedela da njegova ordinacija ni odšla k “vragu” ter da je njegovo ordinacijo prevzela dr.med. Svitlana Smodej Kaban , sem se z ogromno napotkov odplejala zopet v Podčetrtek.
Bila se presenečena, ordinacija v toplih barvah, izjemno prijazna sestra (katera me je sprejela), nato sem odšela k zdravnici dr. med. Svitlani Smodej Kaban na pregled, dobila sem občutek kot da pred menoj sedi dr. Medved. Izvajala je pregled in mi dejala tole bova pozdravila. Gospa doktor izžareva nadvse močno toplino, nadvse prijazna je do otrok, zna z ljudmi.

Priporočam BIORESONANČNO ORDINACIJO V PODČETRTKU.

Lahko jih kontaktirate na tel: 03/5829-405, 051-309-509,041-921-242

Odgovor za ALERGIJO NA JAJCA

Moj sin je kot otrok želel jesti jajčka, a se je takoj po zaužitju začel praskati po vsem telesu in mu jih pač nisem več pustila jesti.

Ko sem se pogovarjala s sodelavko, je rekla, da so imeli njeni otroci tudi alergijo na jajca iz trgovine in so zato doma začeli gojiti kokoši (živi na Dolenjskem), ki jih hranijo samo z zrnjem, sicer pa se sprehajajo po njivi.

Z DOMAČIMI jajci smo začeli zelo previdno, ampak ALERGIJE NI BILO. torej res ni bil alergičen na sama jajca, pač pa na vso “svinjarijo” (antibiotiki, kostna moka, pesticidi in bog ve kakšni “galofaki” še) ki so jo kokoši dobile v industrijski reji.

Torej je vedno za premisliti glede živil, kaj so nedeklarirani in skriti “dodatki” ki nam jih ponujajo.

Lep pozdrav, Jamela

Joj kaksna samoreklama. Mislim common!!!


Mislim na uporabnika Mileno 123

Za bioresonanco se raje izognite Vitam na Rudniku. Za prvi pregled računajo 140 eur, kar je še enkrat višja cena kot drugje.
Pri razlagi rezultatov pa sem dobila slab občutek, ker se delajo skrivnostne in ti dajo občutek, da si skoraj na smrtni postelji, da jih nujno rabiš in plačuješ.

Objava čaka odobritev

New Report

Close