Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija bioresonanca-kam?

bioresonanca-kam?

Imela anafilaktične alergijske reakcije, ki jih je povzročilal neznan alergen. Kožni testi niso pokazali reakcije na noben alergen, zato sem se odločila za bioresoančno diagnozo, ki je sicer pokazala reakcije na mnoge snovi. Na biores. terapije sem hodila v Rogaško. Imela sem nekaj preko 10 terapij. Alergija sicer ni izginila popolnoma, anafilaktične reakcije so izvenele za nekaj časa, sedaj se pa se zgodi cca 1x letno, da imam intenzivno in hitro reakcijo, ki se konča na urgenci. Ne morem trditi, da je BR omilila reakcije, saj lahko alergija samodejno za nekaj časa izveni, nato pa se po določenem času zopet pojavi. Mnoge kolegice so vozile svoje otroke na BR v Rogaško, ki pa so bile nad rezultati nadvse zadovoljne.

Jaz imam z bioresonanco izredno dobre izkušnje. Imela sem zelo močne glavobole in nikakor nisem mogla ugotoviti vzroka zanje. Po petih terapijah bioresonance pa se mi glavoboli sploh ne pojavljajo več. Ugotovili so mi in pozdravili intoleranco na mleko in sladokor, p atudi z vretenci je bilo nekaj narobe in so mi tudi to zdravili z bioresonanco. Na bioresonanci sem bila v Novi Gorici, center Natalis, in sem bila zelo zadovoljna.

Tejaa82, kdo pa zdravi v Natalisu v Novi Gorici? Kako dolga pa je čakalna doba?

Jaz pa sem hčer vozila v Šenčur v BIOVITO zaradi alergije na mleko in rezultati so bili vidni po nekaj terapijah. Zelo priporočam.

priporočam ANDRAVITA, tudi v Trnovem (LJ), tudi ga. Polona je mag.farmacije (delata skupaj z zgoraj omenjenim Jernejem (energ.točka).

Sanja,
v Natalisu v Novi Gorici zdravi Nataša Kodermac, ki je certificirana terapevtka za Bioresonanco. Čakalna doba… odvisno koliko ima kakšen teden zasedeno. A po navadi en teden …

Več informacij lahko dobiš na njihovi spletni strani http://www.natalis.si
Pa tudi telefonska številka je tam….

Lp

Za tistega, tisto, ki se je poimenovala Moj nasvet.

Bioresonanca ni karneki… Ampak temelji na spoznanjih medicinske fizike in kvantne fizike. Poznam ogromno ljudi, ki jim je bioresonanca zelo pomagala. V večini primerov popolnoma pozdravila. Je pa res, da to ni tabletka, ki bo učinkovala takoj. Gre za zdravljenje vzrokov bolezni, ne pa simptomov. Seveda, če človek še naprej fura totalno nezdrav življenski slog, se bo lahko bolezen povrnila.
Zato je pomembno, da se terapevt pogovori tudi v morebitnih ukrepih v zvezi s hrano in zdravim načinom življenja.

Vsak ima pravico do svojega mnenja, seveda. Ni pa dobro blatit stvari, ki se jih ne pozna.

Zdravijo z obsevanjem – vsi vemo kaj to povzroča. Pravijo da imajo pljuča drugo frekvenco kot jetra.
Kolikšno pa? Kako vemo ali sploh zadanejo pravo frekvenco? Kaj pa če nam po pomoti z rezonanco sesujejo frekvenco hemoglobina. Teh frekvenc je ogromno.

Tudi sama bi se poslužila bioresonance. Predlagan je bil MB – Holo medico, vendar glede na tale forum sem v dvomih. Zanima me ali je možno, da grem samo na pregled, da mi povedo, če in na kaj sem alergična ALI moram potem nujno hoditi na terapije?! Hvala.

Priporočam bioresonanco v Radljah ob Dravi (na Dobravi), meni je zelo pomagalo pri alergiji na cvetni prah in pršice… Ga. Bisako je zelo prijazna in hkrati profesionalna, vzdušje na terapijah je prijetno in sproščeno. Tudi cene niso prehude, testiranje je okrog 50 eur, terapije pa potem 24 eur.

Toplo priporočam!

Tudi jaz kakor Tejaa sem obiskal center BICOM Bioresonanca Nova Gorica Natalis.

Pozdravljeni!

S holo medico v MB sem zelo zadovoljna: po dveh letih alergij, ki so se začele po prvem porodu in je alergologinja obupala nad mano (drugače povedano – mislila, da simuliram)sem po dveh terapijah lahko vonjala cvetočo lipo (prej pa bila brez vonja 1,5 leta)… ponovno sem odkrivala okuse hrane 😉 in vedela sem kaj in kako sem skuhala…
najprej je zagotovo testiranje in ne rabiš it na terapije če ne želiš…vsak se odloči sam.

Mateja75 – hvala za odgovor! Koliko pa stane prvi pregled in nato nadaljne terapije? Bila bi zelo vesela odgovora.

Sicer bom malo offtopic, ampak me zanima, ker se res sploh NE spoznam in iščem sedaj odgovore KAM?! Ali na bioresonancu ali h homeopatu?? (če že obstaja tema, prosim za povezavo)

Hvala. LP

Narcisa imaš telefonsko št od ga Bisako?
lp

Predlagam Mojo harmonijo v Velenju. Jz sm si pozdravila alergije in kandido, res pa je da moraš potem tudi sam narediti kaj za to, spremeniti način življenja itd.
V Moji harmoniji sem bila deležna zelo ljubečega odnosa in tudi cenovno je spremenljivo proti drugod.

Drugače je pa zelo dober na tem področju Dominik Goldenhofen (mislim da se tako piše).

Veliko zdravja želim vsem 🙂

Dober dan,

po hvalah nekaterih, sem hči odpeljala k dr Romanoviču na Vrhniko. Na drugi terapiji je vprašal, če je kaj bolje in sem povedala, da se je v zadnjem tednu stanje občutno poslabšalo (kar je bilo vidno-povsem razpraskani pregibi komolcev in pod očmi) in sem vprašala, če je to lahko reakcija na terapije. Je čisto ven padel, če bi mu rada naprtila krivdo, da je on kriv zato itd. Kljub vsemu sem vztrajala do konca predpisanih terapij, ker me je res zanimalo, če je kaj na tem odobravanju s strani alergikov. Totalen lari fari. Ugotovil je ničkoliko alergenov, ki ji škodijo, situacija pri njej pa se ni niti za malo popravila. Res kar nekaj.
Lep dan!

Bioresonanco sem preiskusila v Rogaški. Sinu so našli alregijo na vso živo hrano, čeprav ni imel reakcije po nobeni in tudi uradna medicina ni nobene dokazala. Meni, ki pa imam dokazane alergije na vse živo-razen hrano, pa niso odkrili nobene. Skratka, jaz sem nad njimi zelo razočarana, ker sem samo stran vrgla denar.

Mi smo poskusili pri našem fantku z alergijo na jajca in pršice (dokazano in mu tudi zelo škodi). Na bioresonanci alergije na jajca ali pršice niso odkrili, pač pa številne druge. Nikoli več.

Sodobno vračevstvo za veliko denarja…

Kje pa se nahajate? Če ste v Ljubljani, svetujem Bioresonanca Ljubljana[/url]

Na bioresonanco imamo ranzlične poglede in izkušnje. Tudi sama sem bila sprva nezaupljiva do tega. Po porodu (carski rez), so se pojavile še alergije. Poizkusila sem vse, a nič ni pomagalo. Ko sem skoraj obupala sem poizkusila še zdravljenje z bioresonanco. Obiskovala sem jo v Novem mestu, pri go. Meri Munih. Izboljšanje sem opazila že po četrti terapiji. Danes je od takrat minilo že skoraj štiri leta in še vedno, ko se mi pojavijo alergije, vnetje mehurja, kakšne koli težave se obrnem na njo. Tudi, ko ima hčerka težave (alergije, vročino, virozo, vnetje oči,…) jo peljem na bioresonanco in do sedaj je vedno pomagalo. Odziv terapij je različen, včasih delujejo takoj, včasih šele naslednji dan, vendar se izplača.
Verjamem pa, tako kot je različna cena bioresonance, se tudi terapevti med seboj razlikujejo. Sama našo Meri toplo priporočam, kajti vedno si vzame čas za “pacienta”, zna poslušati, ukrepati, razložiti in svetovati.

New Report

Close