Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Babičin rak je že zaseval v bezgavke. Ali je to konec? :(

Babičin rak je že zaseval v bezgavke. Ali je to konec? :(

Se mi je zdelo. Nič od nič.
[/quote]

Se 100% strinjam.Nakladanje v megli.

Daj, ne straši avtorice in drugih.Vsak primer je drugačen!
O kakšnih informacijah govoriš? In o kakšnem škandalu?

In kaj je bilo narobe s tvojo babico? Nič ne poveš, samo pišeš o nekih zadevah, pa vse v megli.
[/quote]

Eh, bereš zelo selektivno.
Avtorice niti najmanj ne strašim, raje bi bila tiho v takem primeru.
In jasno je zapisano, kakšna je razlika pri operativnem posegu.
Niti ni opisana moja babica, temveč mati.
Poudarjam, konvencionalna metoda zdravljenja ima več možnosti s hkratnim zelo dobrim naravnim zdravljenjem, ker varuje in podpira imunski sistem, ne uničuje zdravih celic.
Da je potrebno uporabiti obe najboljši opciji. Tako ima bolnik vse možnosti za preživetje nad tistimi petimi leti, ki so pomembni konv.med.
Če je to zate še vedno megla, počakaj, da se dvigne. Bo, ko bo zapihal ustrezni veter.
Zakaj previdno z imunskim sistemom, bo vedel vsak dober zdravnik in alternativec.
Ne jih podcenjevati in jih jasno vprašati.
Kdor od njih ne zna prave razlage, stran od njih. Le toliko.

Se mi je zdelo. Nič od nič.
[/quote]

Povej število ur, koliko si pripravljena resnega študija teh objavljenih študij in koliko od tega študija si pripravljena tu nesebično posredovati naprej?
Če nisi resno pripravljena trdo garati mesece, se raje odklopi od takih projektov.
V zakup moraš vzeti tudi to, da boš blatena, četudi boš govorila resnico.
Si pripravljena?
Koliko ur vsak dan, mesece, let?
In pod katerim vzdevkom ali na svojem blogu boš osveščala dalje?
Si resna ali luzer? Odloči se takoj.
Glede na to, da sama nisi podala nič od nič, le običajno trolaš.
Kradeš čas in smetiš temo. Spominjaš na nekoga, ki je vedno zahteval linke.
Četudi mu potem niso bili pogodu.
Ko boš pripela tri svoje najdene povezave na temo, ki jo želiš, ti posredujem svojega enega, katerega povzetek, kratek sicer, vendar zajeto vse, lahko v alinejah, boš objavila zatem tu ali na svojem blogu. Zatem zopet posredujem naslednjo povezavo. Ja? Fair enough?
Take it or leave it. My time is money.

Znanki so s temi novimi t. i. tarčnimi zdravili, precej podaljšali življenje- torej svetujem, da se pri onkologu pozanimate okrog teh zdravil. Mislim, da so v uporabi šele zadnjih deset let ali celo manj.

Nisi dala veliko podatkov, a po napisanem ti lahko zatrdim, da zasevki v bezgavkah ne pomenijo konca.

Veliko bolnic z rakom dojke ima seve v bezgavkah in so ozdravljene.

Povej število ur, koliko si pripravljena resnega študija teh objavljenih študij in koliko od tega študija si pripravljena tu nesebično posredovati naprej?
Če nisi resno pripravljena trdo garati mesece, se raje odklopi od takih projektov.
V zakup moraš vzeti tudi to, da boš blatena, četudi boš govorila resnico.
Si pripravljena?
Koliko ur vsak dan, mesece, let?
In pod katerim vzdevkom ali na svojem blogu boš osveščala dalje?
Si resna ali luzer? Odloči se takoj.
Glede na to, da sama nisi podala nič od nič, le običajno trolaš.
Kradeš čas in smetiš temo. Spominjaš na nekoga, ki je vedno zahteval linke.
Četudi mu potem niso bili pogodu.
Ko boš pripela tri svoje najdene povezave na temo, ki jo želiš, ti posredujem svojega enega, katerega povzetek, kratek sicer, vendar zajeto vse, lahko v alinejah, boš objavila zatem tu ali na svojem blogu. Zatem zopet posredujem naslednjo povezavo. Ja? Fair enough?
Take it or leave it. My time is money.
[/quote]

Jaz nic ne trdim in nic ne prepricujem, zato mi ni treba nic dokazovati. Ti pa pravis, da imas prave informacije, da ves, kako pozdraviti raka mimo uradne medicine in celo, da je skandal, da ljudje teh informacij nimajo. Zato bi se mi zdelo edino logicno, da bos te informacije posredovala zainteresirani javnosti, kamor spadam tudi sama. Ampak kot vidim iz te moke ne bo kruha. Samo prazna slama.

Jaz nic ne trdim in nic ne prepricujem, zato mi ni treba nic dokazovati. Ti pa pravis, da imas prave informacije, da ves, kako pozdraviti raka mimo uradne medicine in celo, da je skandal, da ljudje teh informacij nimajo. Zato bi se mi zdelo edino logicno, da bos te informacije posredovala zainteresirani javnosti, kamor spadam tudi sama. Ampak kot vidim iz te moke ne bo kruha. Samo prazna slama.
[/quote]

Še enkrat: Kaj točno jaz pravim, glej nik in poste od začetka!
Si vsaj to zmožna v en povzetek dat? Nisi!
Kaj ti bodo poljudno znanstveni in sploh znanstveni članki potem, če še slovenščine funkcionalno nisi sposobna brat, v bistvu pogovorno, se oproščam za odkritost?
Taki ste z vašo nesposobnostjo normalne interpretacije bolj nevarni sebi kot drugim. Zavajaš pa odlično, ko ti je kdo pripravljen nasesti.
Kdo je tebi seminarske šušmaril, to raje povej?

Kot rečeno. Če želiš gradivo, ga boš dobila, vendar boš garala, česar nisi navajena, ker je branje z razumevanjem zate tabu, torej muka, in to tu tudi predstavila.
Če tega nisi pripravljena storiti, se skipaj od tu, oz mi ne teži več, me ne citiraj, ker nisi več majhen otrok in jaz ne tvoja mati, katero si navajena izsiljevati.
Imaš pa vse možnosti, da se o vsem pozanimaš pri svojem lečečem zdravniku ali farmacevtu.

Kako ste eni tukaj že prav ogabni! Ponujanje alternative resno bolnemu človeku – da vas ni sram- – ne morem reči drugače – prav sodrga ste.
Pa tudi zagotavljanje, kako bo babica zagotovo še dolgo živela, pa sploh ne veste njenih izvidov, je prav nagnusno.
Avtorici pa svetujem, da se posvetuje predvsem z njenimi zdravniki. In tako kot so že drugi napisali, rak pri starejših včasih počasi napreduje, tako da ne obupovati, preden sploh ne veste, pri čem ste.

Samo to mi povej, če si prebolel raka? Če ga nisi, potem je bolje, da ne pišeš nič.
Ker tudi P od pojma nimaš.Resnično kvasiš neumnosti.

Debele neumnosti!
[/quote]
Sam nisem prebolel raka. Za naprej pa ne vem.
V Ljubljani je ženska, tumor v pljučih 4,2cm in zasevki po celih pljučih.
Ni imela operacije, ni bilo to možno narediti. Ni dobila kemoterapije.
Samo konoplja v biomix kapsulah in pravilno zastavljena terapija.
Začela je lansko leto avgusta meseca. Sredino decembra je bila brez tumorja 4,2cm.
Vse podkrepljeno z uradnimi izvidi onkologije. Živa in normalno funkcionira.
Pa ne bom nesramen, kot si bila ti s svojim pisanjem. So preresne zadeve, da se človek dela norca.
Na tem forumu, se pa lahko informiraš, vse piše.
https://greenbalkan.org

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Pa kaj ti še sploh delaš tukaj med nami navadnimi smrtniki, če pa si vsemogoč in čirule-čarole vse pozdraviš s to svojo smolo?!
Posluš, tisti, ki imamo izkušnjo z onkološkim zdravljenjem, vemo, da konoplja NE OZDRAVI ali POZDRAVI karcinoma. Res pa je, da otopi občutek bolečine, kar pomeni, da bolnik večino časa do dokončnega odhoda prespi in se skoraj ne zaveda sveta okrog sebe. To je vsa umetnost.
[/quote]
Ker sem smrtnik, ne pa vsevedni, kot se ti predstavljaš, je moj odgovor v prejšnjem postu.
Kakšne izkušnje z onkologijo imaš me ne zanima, nisem zaposlen tam. Imam pa veliko izkušenj s uporabo konoplje. Ja, res je, konoplja omogoči telesu, da se znebi rakastih celic in se potom tega človek pozdravi.
Vedi nekaj, nikoli ne govorim na pamet, operiram samo z dejstvi. Kar napišem okoli zdravljenja s konopljo lahko argumentiram, z izvidi in živimi ljudmi dokažem.

Ti verjemi uradni onkologiji, pojdi tja in naj te sreče spremlja. Tvoja pravica. Me ne moti.
Moti me pa, da zaradi takih, kot si ti in pišejo kot ti in ti ljudje zaradi tega nasedejo in na koncu zato umrejo. Vest okoli tega te pa nič ne daje!? Spiš dobro po napisanem. Jaz ne bi mogel.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Niti približno ne bodo preživele, sorry. Brez zares dobre alternative nimajo šans.
Sevi v limfi in ozdravljena? Si imela prehitre prste ali je to res rečeno?
Te nekdo želi tolažiti?
Poiščite pravo alternativo, da rakave celice pozdravi ali umori in izloči. Brez matra in uničevanja imunskega sistema, na eleganten in neboleč način.

kdaj boste ljudje božji ugotovili, da je zdravje lobi, da področje farmacije/medicine/zdravstva spada med top 5 na svetu, ki poganjajo vse. odprti malo uči, čisto malo ne rabite dovolj, dajte priložnost sebi in si vzemite 1h časa in si poglejte to. nekdo je omenil človeka, ki je dobil nagrado.. o njem so posneli dokumentarni film.. zelo zanimivo že samo za pogledat in se malo razgledat. ljudje ki ste proti najbrš niste vložili niti 1 ure v raziskovanje.

da vam olajšam delo:
https://www.youtube.com/watch?v=apKzX_lYEgM

Bravo Srečko, Pitra in ostali.. zelo lepo. če bi se to večkrat pošeralo bi bilo manj ljudi ki imajo zaprte oči. sej nerabite verjet samo priložnost si dajte 😉

Se strinjam z obema. Sam vedno rečem, nikomur ni potrebno umreti zaradi raka. Zaradi neumnosti pa umrejo. Kot sta oba napisala, premalo kvalitetnega informiranja okoli alternative pri zdravljenju s konopljo. Zopet ponavljam, nihče ne izključuje uradne medicine, potrebujemo jo. Ampak proti napačnemu učenju medicincev. To pa ja.
To je bil eden od razlogov za postavitev medicinskega foruma za zdravljenje s konopljo(dolgo časa smo ga čakali). Kjer so preverjene in zadnje novice kako si lahko pomagamo in ljudje dobijo na svoja vprašanja pravilne informacije, kako se uspešno spopasti z rakom s pomočjo konoplje.
https://greenbalkan.org

Tudi predsednik vlade zagovarja konopljo, upam, da ne bo ostalo samo na besedah, kot pri vseh prejšnjih vladah. Zato je tudi dobil toliko glasov, tega niste pomislili.

https://youtu.be/s_DAh4CSlaY

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Rak je skupno ime za vrsto bolezni, ko se mutirane celice nenadzorovano delijo. Rakov je veliko vrst in različne vrste različno reagirajo na različna zdravljenja. Npr.že raka dojke je več vrst oziroma ima tumor svoje značilnosti od katerih je odvisna predpisana terapija.
Biološka oz tarčna zdravila se uporabljajo samo pri vrsti raka, katerega celice imajo ustrezne receptorje.
Nekatere vrste raka zelo dobro odreagirajo na kemoterapijo, druga sploh ne.
Zdravljenje je seveda odvisno tudi od splošnega zdravstvenega stanja bolnika. Pri skoraj 80 let stari ženski dvomim, da se gre z zdravili “na polno”, posebej ker imajo tudi stranske učinke npr.na srce in druge organe, ki morda niso več dovolj močni tega prenest. Tako da kombinacija s kako alternativo morda tu ne bi bila slaba. Ampak po pameti

Seveda so, pričevanja samih bolnikov in zapisi onkologov. Je pa res, da o tem malokdo sme javno pisati.
Tudi če navedem vire, tega ne bo nihče verjel, ker uradna medicina trdi drugače.
Prognoza za ozdravitev je petletno preživetje.
Za uradno medicino to zadošča, žal. Sploh za starejše obolele.
Ko vemo, v kolikem času pride do apoptoze, smrt rakavih celic, zmanjševanje tumorjev, kar je v bistvu prej kot mesec dni, na kakšen način, se lahko tudi zdravimo.
Na precej lažji in manj boleč način, kot je konvencionalni. S tem, da se ohrani in hkrati krepi imunski sistem in ne obratno, ker zdrave celice ostanejo nepoškodovane.
Ali hkratno kemo, torej konvencionalno in naravno.
Naravna medicina pozna metode, ki pripeljejo zdravilo v neprebojno, težko dostopno rakavo spremenjeno celico, ki so neboleče, ter hkrati celo umirjajo bolečino. Ki je problem pri razraslem raku.
Ter s tem omogočimo, da se tak bolnik lahko zopet hrani, ker je ravno to problem, da bolniki v tako težkem stanju v bistvu umrejo zaradi lakote, omamljeni od protibolečinskih sestavin, ki mu uničijo srce ali zaradi pljučnice, oz obeh vzrokov.

Če je bolnik seznanjem z danim časom preživetja, je to garant, da bo tudi umrl.
Tu se konvencionalna in naravna medicina razhajata.
Prva želi smrt, druga zdravje, ozdravitev.
Dokler prva ne bo priznala poraza, zaradi bojkota samih bolnikov, ker zdravniki ne smejo sodelovati z naravno medicino, ker so preganjani, se te zadeve ne morejo spremeniti.
Onkologi, tudi naši, vedo, da se njihovi pacienti niso ozdravili z njihovimi metodami. Nekateri ozdravljeni povedo, večina pa ne.
Teh primerov je hb veliko. Pričajo tako zdravniki, kot tudi sami.
Škoda je le, da je zaradi neurejenosti obeh medicin, možnost velikih zlorab.
Čemu se tega ne uredi?
Ker bolniki nimajo časa za bojkot. Njim je čas dragocen, enako njihova energija.
[/quote]

Podpis.
Jaz pa takole vidim:
– konvencionalna medicina vidi v zdravljenju obolelih ljudi PREDVSEM dobiček,
to je v bistvu največji biznis na svetu. Poleg farmacevtskih firm.
– naravna medicina pa pomaga, da se telo samo pozdravi in predvsem odpravlja VZROKE zaradi katerih je prišlo do bolezni (posledica).

Tukaj so izvzeti zlomi kosti, operacije na srcu, operacija slepiča ipd.
Pa še to je mogoče pozdraviti naravno????

uu to pa še nism slišala, bravo Srečko. pa še neki pamtnga pove celo umes. tm o tistih lobijih pa tko naprej.. sej tesar ma pa še neki pojma, pa očitno je tut mal prsluhnu za razliko od kkšnih drugih slovenčkov

Podpis.
Jaz pa takole vidim:
– konvencionalna medicina vidi v zdravljenju obolelih ljudi PREDVSEM dobiček,
to je v bistvu največji biznis na svetu. Poleg farmacevtskih firm.
– naravna medicina pa pomaga, da se telo samo pozdravi in predvsem odpravlja VZROKE zaradi katerih je prišlo do bolezni (posledica).

Tukaj so izvzeti zlomi kosti, operacije na srcu, operacija slepiča ipd.
Pa še to je mogoče pozdraviti naravno????
[/quote]

in zakaj “naravna medicina” ne pomaga pri razlitem slepiču? Konec koncev bi telo s pomočjo “naravne medicine” se lahko samo pozdravilo in odpravilo vzroke zaradi katerih je prišlo do bolezni?
Zakaj “naravna medicina” deluje samo na rakave celice, na srčne celice pa ne?
Zakaj “naravni medicinci” poberejo ljudem na tisoče evrov, če jim pa ni za denar in dobiček?

Podpis.
Jaz pa takole vidim:
– konvencionalna medicina vidi v zdravljenju obolelih ljudi PREDVSEM dobiček,
to je v bistvu največji biznis na svetu. Poleg farmacevtskih firm.
– naravna medicina pa pomaga, da se telo samo pozdravi in predvsem odpravlja VZROKE zaradi katerih je prišlo do bolezni (posledica).

Tukaj so izvzeti zlomi kosti, operacije na srcu, operacija slepiča ipd.
Pa še to je mogoče pozdraviti naravno????
[/quote]

Ob predpostavki, da je to res, še vedno obstaja vprašanje časa, ga imaš dovolj?

Eh, bereš zelo selektivno.
Avtorice niti najmanj ne strašim, raje bi bila tiho v takem primeru.
In jasno je zapisano, kakšna je razlika pri operativnem posegu.
Niti ni opisana moja babica, temveč mati.
Poudarjam, konvencionalna metoda zdravljenja ima več možnosti s hkratnim zelo dobrim naravnim zdravljenjem, ker varuje in podpira imunski sistem, ne uničuje zdravih celic.
Da je potrebno uporabiti obe najboljši opciji. Tako ima bolnik vse možnosti za preživetje nad tistimi petimi leti, ki so pomembni konv.med.
Če je to zate še vedno megla, počakaj, da se dvigne. Bo, ko bo zapihal ustrezni veter.
Zakaj previdno z imunskim sistemom, bo vedel vsak dober zdravnik in alternativec.
Ne jih podcenjevati in jih jasno vprašati.
Kdor od njih ne zna prave razlage, stran od njih. Le toliko.
[/quote]

Dober imunski sistem vse sam porihta v telesu.
Pri dobrem (zdravem) imunskem sistemu sploh ne pride do bolezni.
Če pa pride do bolezni, je pa bistveno ojačati in podpreti imunski sistem, da se lahko bori za zdravje. Ne pa ga uničiti do konca.

Ob predpostavki, da je to res, še vedno obstaja vprašanje časa, ga imaš dovolj?
[/quote]

Čas je vsakemu odmerjen.
Zato ne obstaja vprašanje časa!

New Report

Close