Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija angina pektoris, ishemija srca

angina pektoris, ishemija srca

Če samo preberete knjigo KITAJSKA ŠTUDIJA, vam bo postalo jasno, da se da večino bolezni, tudi bolezni srca ozdraviti s prehodom na rastlinsko prehrano, brez kakršnih koli živalskih proizvodov – torej brez mesa, mesnih izdelkov, rib, jajc mleka in mlečnih izdelkov. To potrjuje tudi znani mariborski zdravnik, Mag. Miloš Židanik, dr. medicine na spodnji povezavi!

http://www.delo.si/arhiv/naj-se-prebudi-zdravnik-v-vas.html

Vaš dopis in povezavo sem temeljito prebral in si priskrbel kopijo. Pridobljeni podatki mi bodo zelo koristili pri delu v tem forumu. Hvala za vaš trud.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Pozdravljeni,vec nekaj casa imam bolecina na levi strani v predelu srca,in te bolecine obcutim v ledjih i levi roki.A mi lahko odgovorite kaj bi to blo.

Bolečine v predelu srca in v levi roki lahko nastanejo v primerih krčev ali zoženosti srčnih žil. Nanje pomislimo če se pojavijo pri telesnih obremenitvah, pri porastih tlaka, pri duševnih pritiskih pri kadilcih, itd. Nikoli niso zbadajoče. Značilno zanje je, da nastopijo v obliki nepričakovanih napadov in kmalu minejo pri mirovanju. Zelo poredkoma so prisotne pri mladih ljudeh. Če imate občutek, da bi pri vas bolečine nastale ob navedenih vzrokih zglasite se pri izbranem zdravnku. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Bolečine v predelu srca in v levi roki lahko nastanejo v primerih krčev ali zoženosti srčnih žil. Nanje pomislimo če se pojavijo pri telesnih obremenitvah, pri porastih tlaka, pri duševnih pritiskih pri kadilcih, itd. Nikoli niso zbadajoče. Značilno zanje je, da nastopijo v obliki nepričakovanih napadov in kmalu minejo pri mirovanju. Zelo poredkoma so prisotne pri mladih ljudeh. Če imate občutek, da bi pri vas bolečine nastale ob navedenih vzrokih zglasite se pri izbranem zdravnku. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close