Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje ali se vam zdi “luzersko” živet v bloku?

ali se vam zdi “luzersko” živet v bloku?

Blablabla. Jutri se lahko preselim v hišo, če bi to hotela, takoj jutri. In ne v hišo v Spodjemu Dupleku, kjerkoli že to je, ampak v hišo sredi Ljubljane. Nočem, ker nočem. Ker sem rada v bloku. In še nekaj o grozdju, ki naj ga mi ne bi dosegli … Mnoga izmed naših stanovanj so vredna veliko več od vaših hiš. Po tej logiki bi jaz lahko napisala, da so zame luzerji tisti, ki živijo v raznih Spodnjih Duplekih. Ampak ne bom. Naj vsakdo živi tam, kjer želi živeti. Zame je moje stanovanje najslajše grozdje.[/quote]

Hahahaha, očitno ti je lisica z grozdjem stopila na žulj. In s tem, da žališ Spodnji duplek, čeprav sama priznavaš, da niti ne veš kje je, še manj pa kje je, samo dokazuješ, da te je zabolelo.
Tako pač je, resnica boli :-)))

@mojster miha

dej ne buči no s temi stroški…po kakšni logiki je račun za elektriko tertjino manjši kot prej, Ali pa voda.

in če že tok lepo razlagaš o stroških, raje povej, koliko pokuriš kurilnega olja na leto

Ne poznam nobenega, ki bi se mu stroški zmanjšali za 30%, potem ko se je iz bloka preselil v bajto…mogoče si pa ti fenomen

Ti torej misliš, da v hiši pa nemoreš seksat, pit, jest, gledat tv…. ah, ti uboga duša…..

Tudi ti ne moreš skriti, da ti gredo tisti s hišami močno v nos. Otroci ne bodo pobirali krompirja, ker ga na vrtu nimamo, imamo pa ogromno igral in nam ni potrebno hoditi v park he he.
Zakaj misliš, da toliko otrok iz bližnjih blokov raje zahaja k nam kot v park?? Imamo tudi velik bazen za čas preden gremo na morje, a ga imate vi v parku tudi?

Je že tako, nekateri imajo hiše, nekateri jih nimajo, nekateri si jih želijo, nekateri pa ne.
Če pa ti začneš nekoga žalit, da je z rovt, ker mu blok ni všeč, je pa jasno kot beli dan, da si sam hišo zelo želiš! Ampak za to se boš moral kar precej potrudit he he

@kr_en

et?

Ja kdo pa še danes kuri s kurilnim oljem?
Imam toplotno črpalko in mesečni strošek za elektriko je 60€.
V bloku pa sem imel predimenzionirane varovalke, katerih nisem smel zamenjati in enotarifni števec. Račun je bil pa 35€. Poleg tega pa še ogrevanje cca. 50€. Zdaj si pa izračunaj…

Voda: v zemljo vkopana cisterna 12000 L. Deževnica se zbira vanjo in vodovodno vodo imamo samo za pitje in kuhanje. Poraba na mesec za 5 člansko družino: manj kot 1 m3.

Jaz sem fenomen, kaj pa ti?

Zdaj pa še nekaj na temo natolcevanja tistih, ki jim je blok (kao) boljši:
To je enako, kot če rečeš da imaš raje starega cliota, kot pa novega BMW X6 GT.
Je ful boljše: manjša poraba, pa lažje parkiram, pa nižji stroški registracije, pa ESP mi ne more crknit, pa taka jajca.
lol

hiškica,
daj si malo preberi zgornje poste, pa potem odgovarjaj…

Slikica, vse sem prebrala, zato imam tudi tvoje dovoljenje, da komentiram:-)
Vsekakor vidim, da ne moreš skriti kako zavidaš tistim, ki imajo hiše. Škoda, zavist je zelo grda lastnost 🙂

Jaz živim v bajti, pa doskrat raje ne bi. Z bajto je namreč skoz delo. Ves čas je treba nekaj vzdrževati, vlagati, opremljati, kositi…
Ima pa seveda tudi prednosti. Predvsem mi je všeč, ker mi ne more nihče težit, kadar malo bolj privijem musko, pa mir je ponoči, pa več placa…
Navsezadnje pa je skoraj vseeno; saj smo vsi po službah cele dneve.

Živela sem v bloku, sedaj v hiši z vrtom.. Vse ima svoje prednosti ali slabosti, precej je odvisno tudi od želja človeka.
Trenutno mi je v hiši čisto všeč, morda pa bom šla spet v blok, ko bom starejša. Tudi blok ima svoje prednosti.
Luzersko? To pa sploh ne!

hahaha, ta je dobra, nikomur nisem fouš, da ima hišo, zakaj le??
Vsak živi kjer mu paše, men recimo paše v bloku…in ne mislim živet v bajti, sigurno da ne!

In ne vem zakaj bi blo luzersko živet v bloku? Za nekatere je pa bajta luzerska, ne?
čavči

Ja, pa zavidaš, če priznaš ali ne! Zakaj bi sicer za hišo izbrala slabšalni izraz “bajta” ??
Ti torej ne misliš živeti v “bajti” ? Pa si prepričana, da bi si “bajto” sploh lahko privoščila ?
“Bajto” mogoče že, hiše pa zagotovo ne 🙂

življenje v hiši je bistveno kvalitetnejše. Kresalka začasno živi v bloku ampak tudi zida hiško, verjetno, da zaradi udobja.

Ko sem se preselil v svojo hišo, mi je bilo najbolj všeč, da sem lahko nastavil gretje na celonočno delovanje. Na manj stopinj kot podnevi, razumljivo. Potem sem se zjutraj zbudil in je bilo prijetno toplo, v bloku sem se pa tresel, dokler se nisem oblekel. To mi je velika prednost hiše.

New Report

Close