Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami A mi lahko razložite kaj sploh je problem

A mi lahko razložite kaj sploh je problem

Malo bolj nov sem tukajle… imam pa veliko gluhih prjateljev, pa so mi povedali, da se tukaj nekaj dogaja… in sem malo prebral. Začel pa sem kar odpovsod … potem sem se pa začel smejat ko sem prebral, da se en robertH sploh ne bo več oglasil….a ste ga videli… še en dan ni držal besede, take ima tisti Redžepovič rad, take ja…. ! Ta tip je čisto njegov! Meni se pa zdi, da je od tistega bika prej podedoval kašno drugo lastnost, hihihihihihihihihihihihihih….!

Nekako takole se glasi bokserjev prispevek.

Lep pozdrav

Glede na tvoj vzdevek, ki izhaja iz nemške besede fleck, domnevam, da si s Štajerske doma. Zanima me kako veš, da se ne more nič spremeniti. Si že poizkusila? Ali si vsakič zamahnila z roko, ko se je kje pojavil problem? Če bi ljudje tako razmišljali kot razmišljaš ti, nikoli ne bi odkrili Amerike, nikoli ne bi prišli na Luno, nikoli ne bi odkrili slušnih aparatov, nikoli ne bi odkrili Breilove pisave, ….

Po tvojem pisanju sodeč, se že celo življenje skrivaš v ozadju, ter od drugih pričakuješ, da bodo bili tvoje bitke. Ali si res tak slabič? Ali pa si samo tako velik oportunist? Mogoče pa nisi ne eno na drugo. Mogoče si samo večni mrhovinar, ki se je vedno na bojno polje upal pokazati na koncu vsakega boja in pobiral ostanke.

Sedaj mi je jasen tudi tvoj psevdonim za katerim se skrivaš. Jasno pa mi je tudi zakaj nihče ne more kontaktirati s tabo. Še bolj pa mi je jasno skrivanje tvoje, Lordove,… identitete. Ni težko biti korenjak, ko nihče ne ve kdo si.

Omadeževana, ali si se sploh kdaj vprašala zakaj si si nadela tak psevdonim?

Lep pozdrav

RobertH sploh ni gluh ampak naglušen od leta 1970 pri 4 letih rojstva!!

Pri meni je red,red, in red gospod Gec!!

Moram ji to danes povedati,da sem bolj trmasti kot dalmatinska mula….hehehe

A veš, da si neverjeten, kar naprej me vlečeš za jezik. Po tvojem pisanju sem sodil, da si gluh. Zakaj? Ker tako slabo pišeš. Sedaj, ko si javno povedal, da si naglušen pa vidim, da je tvoje pisanje samo odraz tvojega intelekta. Tudi dolžine tvojih prispevkov nam povejo vse o tebi.

Tega, da si kot dalmatinski osel si pa res ni treba šteti v čast. Samo še en dokaz tvoje nerazgledanosti. Ni čudno, da v vašem društvu smrdi, če imate v UO ljudi kot si ti. Mogoče pa so ti ljudje malo višje kot ti, pa so te spregledali in v rit sunili.

Red? Ne vem o čem govoriš. Razsvetli nas filozofe, ti intelektualec.

Pošlji oblikovano (21-06-05 13:20)

Lep pozdrav

Predlagam, da vodstvo DGN Koper, ki organizira proslavo ob mednarodnem dnevu gluhih, ki bo septembra letos, na tej proslavi gluhim obiskovalcem predstavi tehnične pripomočke, ki bi jim prišli prav (predvsem takšne, ki so čisto novi, pa tudi takšne, ki niso čisto novi, so pa med gluhimi malo znani, ali pa takšne, ki so dragi, ampak zelo koristni za gluhe).

Res ne hodim v društvo ker nimam časa,ker imam družino ampak sem pa dobro informiran mogoče slabše od vas.Treba naprej preverit pol pa v napad ne pa na slepo da dobiš po batini.Razkril si tisto kar jaz že dolgo vem ampak gr počasi.Lp

Moje indentete moram skrivati zato ker bo moja družina napadena ki sploh ne bi vedli kaj se dogaja.To je prvo kar ti povem drugo pa povem da so drugi odkrili ki so slišali(slušni aparat ki je želel pomagati da bi bolje slišali potem ratalo telefon) isto brailovo pisava ki je izumil (vidu ni bil sllep).Piseš mi da sem korenjak ampak ti si korenjak ker si na drugem koncu živiš in bereš ta forum in soliš pamet drugim.Sam bog ve kolk si pameten ampak jaz mislim da si mal rabiš Ruglja(pshihater).Zdaj veš zakaj imamo taka imena ker smo prebliz mogoče če soseda moraš bat.Lp

Gec,ime Flecker je bilo naključno izbrano, ker sem izbrala kar sem prvo to videla v časopisu. In vas sploh ne tiče kaj moram narediti in kaj ne. Smejim se vam, ker ste res smešni ko tako pišete robertuH, … jezo zvalite drugim ki vas očrnijo. Vi, ki nimate opravka s članstvom, s gluhimi, ZGNS, MDGL, Dgn M.Sobota,… itd, sploh nimate kaj nas učiti, kaj naj naredimo. Res pa smo marsikaj nezadovoljni, kaj delajo na ZGNS, itd. Vsak ima svoje življenje, ne živimo samo za gluhe in ZGNS!!! Nimamo nobenih trdnih dokazov, ne papirjev, le vaše besede proti njim. Gremo na ZGNS, rečemo: Pojdite vsi ven, zahtevamo novo vodstvo in sekretarja!!! In kaj se bo zgodilo??? Nič!!! Imeli nas bodo za norca in se temu smejali. V tem vidim, da nima smisla iti do konca. In lepo vas prosim, spoštujte vsakega posameznika na forumu, še bolj pa njihovo mnenje. Če vztrajate pri tem, da se nekaj spremeni, PA POJDITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne pa da samo PIŠETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pošlji oblikovano (21-06-05 20:40)

No vidiš GEC pa še prav ima saj ti pišemo to in ono ampak počas se daleš prideš.Ti men praviš da sem prdana duša pa ni res ampak korak za korakom grem naproti oviram ki me čakajo in upam da bomo zmagali ampak moramo najprej spremenit zakone pol pa naprej.Lp

To sem hotel napisati že prej in zaradi tega ne nadaljujem več ampak bom raje počakal na boljše dni v našem društvu!!Vrnil se bom jaz tja,kjer smo skupaj rasli(tudi drugi)……to je za mene jasno in glasno!!!Zdaj imamo srečanje v eni gostilni vsako drugo soboto zvečer,da ne pozabimo pri govorici rok!!Nima smisla debatirat o tem!!Bomo se mi borili za boljše življenje forumovci…….treba je vse spremeniti!!

Prav imate. Zato je najbolje, da zakopljemo bojno sekiro. Zakaj? Ker Vas(Lord, robertH, flecker) imam tam kjer sem hotel. Kje? Združene v boju proti skupnemu sovražniku, to je meni.

Poglejte z malo preračunljivosti in kritiziranja mi je uspelo pod eno zastavo spraviti Štajerko, Prekmurčana in Ljubljančana. Pa so rekli, da gluhi ne znate biti enotni. Trajalo je samo dva tedna in uspelo mi je.

Na idejo sem prišel takrat, ko me je napadel Alex. Konec, koncev je bil on prvi, ki je šel v napad kot svinja v buče. Pa sem si dejal, da bi bilo vredno preveriti trditve g. Petre Rezar, g. Meri in kasneje osebe z vzdevkom Jojo. Te tri osebe so namreč trdile, da je to kar je meni uspelo samo s tipkovnico, nemogoče.

Dokaz ste ravno Vi trije. Sedaj pa vse to usmerite na pravega sovražnika in ljudi, ki nimajo računalnika obvestite o dogajanju pri vrhu. Pa se bo mogoče res kaj spremenilo. Pa brez zamere.

Lep pozdrav

Bom probal po slovensko, da ne bo spet komentar padal na to:

Lord, najman dvakrat si sam v svojo lastno skledo pljuval v zadnjih dveh postih!

PrviČ: Praviš, da je Gec odkril nekaj, kar ti že dolgo veš! Sram te bodi!!!! Do neba! Veš za svinjarije, pa si lepo tiho! In ker ste taki, lahko Redžoti in njegova ekipa dela z vami glih, kar jim paše. Sicer pa, kaj bi se sekirali, saj to počne šele 28 let, a ne???? HALOOOOO?????? In še tole: če res veš, potem si točno tolko kriv kot tisti, ki to delajo! Jasno?

Drugič: Praviš, da gre počasi! Ni res! Sploh nikamor ne gre (edin mogoče v maloro!) in nikoli ne bo šlo – v glavnem prav zaradi takih riti kot si ti! Če se sam sebe bojiš, se bojiš soseda in njegovega soseda, …. In ti se bojiš predvsem sam sebe, za druge te pa itak ne briga!

Tretjič: ko je pa treba stresati žaljivke, si pa heroj brez imena! In še to ne upaš udrihat po sosedu, ampak po nekom, ki je tisoče kilometrov daleč! Navaden pezde si, pa jajc nahbrž tud nimaš!!!

In za konc naj te spomnim: vam in vašim športnikom sta dva človeka pomagala, ko so bili v Avstraliji na olimpijadi. Pomagala sta, ker se vodja odprave, veliki Aljoša ni brigal za nič drugega kot za tisto svojo ….

Če bi bral začetek vseh teh ukinjenih in izbrisanih forumov, bi vedel, da sta bila to prav Gec (pa njegova žena) in Edvard. Res sta bla po mojem močno neumna, da sta pomagala takim ljudem, ki si tega niti slučajn ne zaslužjo in svinjsko je blo že to, kar so Redžoti, pa Planinci, Petriči in Slatinški nardil z njima, namest da bi se jima do tal prklonil in jima rekl hvala.

Zdej ste se pa najdl še eni taki posranci kot si ti, ki si najbrž tud ven iz bajte ne upaš (sam si rekel, da se sosedov bojihš, haha!!!) in bi radi še vi, ki pojma nimate o nobeni stvari, pljuval po teh ljudeh!

Udri se u zemljo, reva!

Dragi boskar?
Me ni sram da vem dolgo oziroma kaj se dogaja v društvu(umazanija).Saj ti tudi tolk kriv ker tudi jaz ne vem kdo si in pljuvaš na lastno skledo.Za soseda pa pravim da sem najboljših odnosih govorim pa pregovor(boj se soseda) mogoče da si ti slabič.Pri žaljivkah pa to da si najbrž zameril okolico ampak nobenga ne žalim(mogoče si prehitro zamerljiv(BOSKAR) človek).Mogoče si slučajno tudi ti šel dol v Avstralijo na stroške društva ne ven LP

Kolikor te poznam ne boš zakopal ampak čakal napad.Upam da boš držal.LP

Tisto, kar sem hotel sem dosegel, zato mi ne omenjajte več napadanja. Govorim o trojici združeni pod isto zastavo. Lord nekaj moraš začeti ločiti. Napad na Vaše vodstvo, ni napad na tebe osebno. Praviš, da se oviram približuješ počasi in jih tudi počasi, prepočasi premaguješ. Ker ne hodiš v društvo se ti te ovire samo oddaljujejo. Se ti ne zdi?

Zanima me še nekaj, tisto o tvoji družini? Daj povej kje živiš, da imaš tako grozne sosede, da bodo tebe in tvojo družino kar napadli? Pa si ti čisto siguren, da nisi ti problem? Ker pa ste hoteli nekakšen dokaz o “poštenosti”
Vašega Dona, berite spodaj in ga vprašajte kje je 1,2 milijona DEM?

Citiram:

(Ne)smotrnost nakupa Fiese
Ksenija Gerovac
[email protected]

objavljeno 23.3.05 22:30, št. 58/2005

Tri zveze invalidskih organizacij so za kupnino kompleksa Fiesa odštele okoli 1,2 milijona evrov, z najemnino pa na leto iztržijo le 16,5 milijona tolarjev

Za bivanje invalidov v hotelu Fiesa morajo zveze invalidskih organizacij doplačati še polovico stroškov, čeprav je hotel v njihovi lasti.

Invalidske organizacije, lastnice kompleksa Fiesa, bodo z najemnino šele v 21 letih povrnile kupnino, kaže grobi izračun. V izračunu niso upoštevane obresti, ki so jih plačale za najem posojila.

Leta 1992 so tri zveze invalidskih društev (društev gluhih, delovnih in civilnih invalidov) kupile kompleks v Fiesi od SKB banke. Aljoša Redžepović, sekretar zveze društev slušno prizadetih in sopodpisnik kupoprodajne pogodbe, trdi, da so za kompleks Fiesa plačali 1,2 milijona takratnih mark.

Redžepovič za polovico zgrešil višino kupnine

Iz pogodbe pa izhaja, da je kupnina znašala 2,45 milijona mark (okoli 1,2 milijona evrov). Ko smo Redžepovića opozorili, da so v pogodbi navedene drugačne številke o kupnini, je odgovoril: “Veste, tega je že dolgo, pa se ne spominjam natančnih številk.” Poudarimo, da nam je pred našim razkritjem o posedovanju kopije kupoprodajne pogodbe Redžepovič zelo natančno razložil vse podrobnosti omenjenega posla. Med drugim je povedal, da so ob nakupu vse tri zveze imele le 15 milijonov tolarjev, zato so se za preostanek kupnine zadolžile.

Kljub lastništvu doplačilo za bivanje invalidov

Na vprašanje, zakaj so invalidske zveze, ki se skoraj v celoti financirajo z javnim denarjem, sploh šle v ta nakup, Redžepovič pravi: “Zmogljivosti v kampu in hotelu uporabljajo naši člani. V kampu imamo nekaj prikolic, v hotelu pa jim je na voljo polovica sob, za katere zveza doda polovico cene, torej za vsakega 2.400 tolarjev na dan.” Poudarimo, da ima Hotel Fiesa samo 21 sob.

Skoraj polovico prihodkov od najemnin “pojedo” stroški

Lastnice so dale kompleks Fiesa v upravljanje ljubljanskemu podjetju Imovina. Redžepović se ni spomnil, ali so upravljavca iskali prek javnega razpisa. Spomnil pa se je, da so z javnim razpisom našli najemnika za hotel in drugega za avtokamp. In koliko lastnice na leto iztržijo od najemnine za kamp in hotel? Redžepovič pravi, da so lani dobile vsaka po približno 5,5 milijona tolarjev neto. Imovina je namreč od prejetih najemnin zvezam odštela investicijske in druge stroške v skupnem znesku približno 11,5 milijona tolarjev.

In temu VI trije pravite smotrna uporaba sredstev. In mi trobezljate o nekakšnih dokazih. Cel I-net jih je. Samo vedeti moraš kaj iščeš, imeti moraš malo volje in časa. Čič ne da nič. Če bi neumnost imela krila, bi bil slovenski zračni prostor premajhen.

Sedaj pa še naprej razpravljajte o športu in kako vam prihaja, ko gledate Miho,pa o balinanju, pa o spolnem nadlegovanju, ki se je zgodilo pol leta nazaj in je stvar družine prizadetega in strokovnih služb in ne tvoja flecker-ca. Kako lepo zavajate ljudi s temami, ki nimajo nič skupnega z Vašo problematiko. Se mi zdi, kot , da z Alexom v isti rog pihate. Njemu so dali pozicijo in mu zagrozili naj bo tiho, če jo hoče obdržati. Potem se je pa odločil za ilegalo na drugem koncu I-neta- http://groups.yahoo.com/group/kritike/. Kako nizkotno. Ali je to res vse kar znate? Nož v hrbet, nobene konfrontacije.

Zakaj ne vprašate Veršiča, kaj se je prejšnji teden dogovarjal z Donom in marioneto Planincem. Naj pove, če upa? Lahko pa pove tudi Maja, je bila zraven. Se mi zdi, da hoče Maja v MDGL-u biti tisto kar je Don na Zvezi.

Medtem, pa vam bodo izpred nosa odnesli še kakšen zajeten kupček denarja, ki bo končal v Donovem žepu, pa v žepu marionetnega Planinca in žepih predsednikov društev.

robertH od tebe pa še vedno čakam pojasnilo o redu.

In še nekaj si vbijte v svoje trde buče, ČE JE VOLJA, JE MOČ.

Pošlji oblikovano (26-06-05 14:18)

Lep pozdrav

Poglej Lord, pred parimi tedni si omenil barabije g. Jože Rednaka(saj sploh ne vem, če si titulo gospod zasluži). Prosil sem te, da nam razkriješ vse kar veš o tem tiču, pa si me enostavno zavrnil.

Ker mi ni dalo miru sem začel vrtati in poizvedovati na vse mogoče strani in ne boš verjel kaj sem odkril. Pa po vrsti.

To, da je alkoholik nas ne zanima, ker je to njegov osebni problem. Kar nas zanima je sledeče. Ali ste vedeli, da si je omenjeni tič z VAŠIM denarjem zgradil vikend v Lazah? Ali veste kdo mu ga je gradil? Gluhi. Ali veste, da je na isti parceli, parceli gluhih, kjer se nahaja društvo tudi odlagališče nevarnih odpadkov? In kaj mislite, kdo je to naredil? Jože Rednak. Vse to sem izvedel.

Prav tako sem izvedel, kako je prišel na ta položaj, ki mu omogoča, vsa ta dejanja za ogromen dohodek. Z eno besedo:«Don.« Naj omenim, da ima omenjeni končano triletno poklicno šolo, dohodek, ki ga prejema pa znaša 300.000 SIT, govorim seveda o netto vsoti.

Ali Vas mogoče zanima, kdo so še Donovi prijatelji, ki so na položajih in prejemajo obilne dohodke. No pa pojdimo po vrsti. Za Ljubljano že vemo, eden se nahaja v Celju (Celjani ga poznajo), ime mu je Adem, a je na Donovo žalost že pokojni, drugi oziroma druga se nahaja v Kranju (flecker-ca mogoče jo poznaš), ime ji je Zlata Crljenko po poklicu je medicinska sestra ali po domače babica, tudi ona prejema isti dohodek, kot ljubljanski prijatelj. Da Zdenka Tomca njenega zvestega sodelavca ne pozabim. Da tudi on je Donov prijatelj. Zanimivo je, da so vsi sekretarji društev Donovi prijatelji. Ali se Vam odpirajo oči. Vsaj malo!

Ali Vam je bolj jasno, zakaj so ukinili Forum MDGL? Ali se Vam svita, zakaj se ostala društva pritožujejo nad našim razglabljanjem o problemih v Vaši sredini? Ali Vam sedaj postaja situacija v Vaši sredini bolj jasna? Sedaj veste kdo vodi in razpolaga z Vami in Vašimi sredstvi. Nisem pa vedel, da je gluha skupnost ena velika družina. Kar poglejte marionetni Planinc predsednik, njegova žena Frida pa predsednica Društva gluhih in naglušnih Ljubljana. Sekretar pa seveda Jože Rednak, Donov prijatelj, človek, ki Vam prav tako kot Don vsa ta leta laže. Ker pa to ni dovolj, si prilašča Vaša sredstva. In kdo mu pomaga? DON. Kako se vse začne in konča pri istih osebah, zanimivo.

Ali se je kdo od Vas vprašal, zakaj je v društvih tako malo intelektualcev? Ali niso bili dobesedno nagnani iz Društev, če so kakorkoli hoteli opozoriti na nepravilnosti? Represija, tiranija, totalitarizem, manipulacija ali kar po domače kraja?! In Vi ste vsa ta leta vse to mirno gledali in prenašali.

Potem pa pride Veršič, točno, prav imate lakaj Veršič, ki hoče svoje društvo, katerega nesposobno vodi že vrsto let enostavno združiti z DGNL in vse člane, ki so mu in mu še »zaupajo« prodati Don-u. In krog je sklenjen. Zakaj? Zato ker bo Don imel na razpolago še več Vaših sredstev, ki jih bo dal v nahrbtnik. Žepe ima namreč že polne.

Lep pozdrav

Malo sem se pozanimal kako stvari stojijo pri nas-v Avstraliji, kar se tiče gluhih v sodelovanju s slišečimi. Zanimivo je, da slišeči ljudje gluhim pomagajo na prostovoljni bazi. Ta pomoč se kaže predvsem v opravljanju administrativnih del, telefoniranju, skratka komuniciranju s slišečim svetom. Vse pa je bazirano na medsebojnem zaupanju in poštenju. Se pravi, da je tudi pozicija sekretarja oziroma tajnika v rokah gluhih. Ali, če povem drugače, GLUHI VODIJO SVOJE ORGANIZACIJE SAMI.

Pri Vas pa to delo opravlja Don. In to za velike denarje. Ali Vas mogoče zanima, koliko znaša njegov OD, govorim seveda o netto dohodku? Vsota je ogromna(550.000 SIT), kje so še dodatki za sestanke, potni stroški, uporaba službenega vozila, potovanja v tujino, itn.. Poleg tega, da prejema ogromen OD, pa tudi razpolaga z denarjem, ki ga dobi od FIHO. Če se ne motim je v letu 2004 ukinil 19 programov za Vas gluhe z izgovorom, da ni finančnih sredstev. V redu, ni denarja. Denar za njihove plače je pa moral biti, kajne. Da o Donovih prijateljih, ki se nahajajo po posameznih društvih ne govorim, ker so tudi oni pristavili svoj mošnjiček.

Da ne pozabim letošnje generalne skupščine EUD, ki je bila letos v Luksemburgu. Na njej so bili, kar trije osebki. Ponavadi se na tako konferenco odpravita predsednik in njegov sekretar. V Vašem primeru marionetni Planinc in Don Redžepovič. Pa poglejmo kdo so bili ti trije. Marionetni Planinc, to je v redu. Anton Petrič, oops, samo malo, kako on, če je sekretar Don Redžepovič. Se pravi je Vaša delegacija storila kaznivo dejanje, ker je na skupščino pripeljala človeka, ki ni sekretar ZGNS. Me prav zanima, kaj bi na to rekli prestavniki EUD, če bi jim recimo nekdo napisal pismo o celi situaciji. Saj res, sem pozabil. Sekretar mora po svetovnih pravilih biti gluh. Don seveda ni gluh, pa so v Luksemburg poslali Petriča, Don pa je sekretar samo na slovenskih tleh. Tretji član te odprave pa je bil Bogdan Kuhar, predsednik društva gluhih iz Krškega. Me prav zanima, kaj je on tam delal? Ali ni to tisti Kuhar, ki je bil predsednik volilne komisije na pred kratkim opravljenih volitvah za predsednika ZGNS? Tisti, ki je neposredno odgovoren za veliko kuhihnjo na teh volitvah? Te volitve so namreč potrdile ponovni mandat za marioneto Planinca in Don Redžepoviča. Ali se Vam ne zdi, da je bila Kuharjeva pot v Luksemburg, tako imenovano NAGRADNO POTOVANJE.

Se Vam sedaj že bliska? Vam stvari postajajo bolj jasne, kako stvari potekajo v Vašem vodstvu? Odgovora in komentarjev na moj prispevek ne pričakujem. Dovolj je, da vem, da VI VSI to berete.

Tudi Alex je postal režimski človek. Se Vam ne zdi? Kar poglejte, kako se boji za mesto glavnega urednika. Poglejte, kako Vas zavaja s temami, ki Vas bodo popeljale stran od resničnih problemov. Za danes toliko, nadaljevanje sledi.

Pošlji oblikovano (02-07-05 08:56)

Lep pozdrav

Gec, če dovoliš, bi Te popravil. Gluhi sploh ne vodijo svojih organizacij. Če bi, ne bi bilo tolikšnega govna kot je. Gluhi so po črki zakona oz. statutov odločujoči, v resnici pa so samo formalisti, vse drugo, sploh pa odločanja, je v rokah tajnikov.

Izjema je morda Mestno društvo gluhih, kjer v glavnem delajo in gospodarijo gluhi sami (pod budnim očesom ustanoviteljev). Vse projekte oz. programe, javne razpise pišejo ter realizirajo sami.
Pohvalno.
Pogumno.
Vendar pozor: koliko časa še, ker so pod hudim pritiskom ZDGNS. Kolikor vem oz. imam informacije, imajo le 1x tedensko tolmača, ki zanje kaj potelefonira ali opravi kakšno nujno nalogo.

O ostalem, kar pišeš, ne bi polemiziral. Težka zgodba. To pa morajo gluhi rešiti sami, ne pa Ti ali jaz, čeprav jih brcaš, da se ozavestijo svojih pravic.

Jojo mislim, da si me narobe razumel, oziroma jaz sem narobe napisal. Bom takoj popravil. Ko sem v prjšnjem prispevku napisal pri nas, bi moral v oklepaj napisati-Avstraliji.

Jaz res ne mislim o tem polemizirati. Lepo pa je, da so ljudje obveščeni, kajne. To kar si napisal o MDGL je pohvalno, vendar je to pod velikim vprašajem. Zakaj? Lakaj Veršič že piha v isti rog kot marioneta Planinc in Don. Dokaz so vskodnevni obiski na Zvezi. Sicer je pa javna skrivnost, da je Don marioneti Fridi in lakaju Veršiču rekel, naj se vsedeta in pogovorita o združitvi. Ne smemo pozabiti, da imata Frida in Rednak le trideset članov, lakaj Veršič pa v MDGL-u dvestosedemdeset.

Do združitve pa mora priti zato, ker Dona srbi denar. Prav tako ne smemo pozabiti, da Don lakaju Veršiču polni možgane o pomanjkanju denarja iz proračuna Zveze za MDGL. Kakšna predrznost, obnaša se kot, da je to njegov denar.

Pošlji oblikovano (02-07-05 08:59)

Lep pozdrav

Končno nekaj resnice …

New Report

Close