Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa 90 – dnevna ločevalna dieta; danes začela, gre katera z mano?

90 – dnevna ločevalna dieta; danes začela, gre katera z mano?

Erika, čestitke! Dobra si! Pa ti se kar topiš. Voda in zumba, to je očitno zmagovalna kombinacija 🙂

Legica..HVALAAAAA. upam da gre tudi tebi dobro!

Oj, še vedno imam 97 kilc, nekaj se kaže 6 – ka a samo kaže………..danes imam sadni dan, upam, da zdržim, zvečer me kdaj zvije pa jem nektarine, grrrr. Še vedno bolje kot kaj drugega, ampak vseeno. Po mojem premalo spim.
Koliko se ti kaj nalivaš z vodo? Jaz po mojem cca 2 litra ali malo več. Se mi zdi, da bi morala še malo pojačati pitje.
Lepo se mej, se bereva!

PS: Ti, a sva edini edincani na 3md……..? Neverjetno.

ko imam zumbo (3-4 tedensko
Legica, pri meni je tako, takrat ko imam zumbo (3-4 tedensko) spijem več vode, drugače nekje 2L pomojem, si pa recimo vsak dan privoščim moj greh (red bull hehehehe)…

sej bo šlo dol boš videla, par kg naenkrat! vsak tako je bilo pri meni, še nekje vmes 0,5kg gor pol pa kr naenkrat spet dol :))ja na tem forumu sva zgleda edine, tudi spremljam zgodbe punc na smssieta.si-forum-ločevalna dieta…tam so punce super! ena punca marinolinka je shujšaka iz 106 na nekaj čez 60, tko da res za vzgled vsem :))

hahahahah

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w1sqwGD/] [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w1sqwGD/weight.png[/img] [/url]

jaz sem začela 4 dni nazaj … še vedno sem sicer skeptična … a sem v 3 dneh izgubila neverjetno kg … to je posledica balasta v telesu …
sicer pa, -3,5 danes …se pa veliko rekreiram in dosledno jem samo polnovredne OH v majhnih količinah, brez kruha in sladkih pijač …

danes je moja ljuba prehrana, zaradi katere sem se sploh odločila za ločevalno – sadje …
sama ga jem do sitega … danes banane, hruške in nektarine …
zvečer ko pridem iz službe pa pade (po recepti prijateljice) na maslu pečena hruška, posuta z mletimi lešniki 🙂

srečno obema 🙂

O, Vesna, imava vidim da skupaj sadni dan! Za mano je ena banana pa dve jabolki, popoldne pa kakšna zelenjava. Samo sadja ne morem jesti cel dan ……
Pridno hujšaj še naprej, gre ti pa res super!!

Pozdravljena!
Sama sem na ločevalni dieti že drugič. Prvič sem se odločila lani 15. 11. in jo tudi uspešno zaključila. Moja izguba je bila 20kg. V naslednjih šestih mesecih sem se prehranjevala podobno kot med dieto, vendar za zajtrk nisem jedla sadje, pač pa tisto kar sem si zaželela. Pridobila sem 1,5kg. Moram pa ti povedati, da sem bila kar “precej” aktivna :kolesarjenje, hoja, kolikor mi je pač čas dopuščal. 5. avgusta sem se ponovno odločila za to dieto in do zdaj izgubila 8kg. Če ima človek voljo in si tega res želi ni težko, če imaš pa pomisleke pa ne vem kako boš. Sama sem poročena imam dva otroka in so vsi veseli mojih rezultatov in to ti da še nov zagon. Želim ti veliko uspeha in da ti uspe. Lp

spet je sadni dan 🙂
kako ti gre?

Sadni dan včeraj prerfekten. 2 nekaterini, 1 jabolko, na teflonu dušena zelenjava, paradižnikova solata. No, zvečer pa čist brez veze malo orehov pa nekaj kosmičev. A dobro, ne bodfimo malenkostni. Kako si ga ti prestala, Vesna?
Vaga me je danes razveselila s 96,3. Končno ne gledam več sedmice. Mesec bi rada zaključila na petki, torej z minus 4 kilcami. Če pojačam telovadbo, pa bi mogoče bilo celo več. Se bom pustila presenetiti.

3md mi je prav ok, jem veliko zelenjave vsak dan. Včeraj sem šla v knjižnico po nekaj kuharskih knjig na temo zelenjave, ker mi že zmanjkuje idej. Sadje sem sedaj omejila, nekaj časa sem kot nora jedla nektarine.

A ve kaj jeste kruh? Na začetku sem pri kosilu kdaj pojedla kos polnozrnatega, sedaj sem to opustila. V bistvu že cel teden ne jem kruha. No, pravi preboj pa se bo zgodil, ko bom na OH dan zamenjala navaden makarone s polnozrnatimi……

Danes pa meso, jupi, jupi.
Lep pozdrav, držte se pa poročajte kako vam gre. Erika, kako si?

sama ne jem kruha, ker me napihuje in mi poveča lakoto … testenine so vedno PZ ali sojine … na škrobni dan kuham različne kaše (amarant, kvinoja, ajdova, proso, riž) …

moj sadni dan je vedno pojedina … dopoldne kake pol kg domačega grozdja in mala lubenica (starši imajo domače, v velikosti grejpfruta), za kosilo solata iz kumar in paradižnika … zvečer pa sataraš -bučka, čebula, česen, paradižnik, paprike + zelena solata …

to je zame še vedno raj :)… ampak ko začnem jesti drugo hrano, sadja ne jem več …zvečer si za potešitev lakote vzamem nekaj mandljevih jedrc, če je sila ali pa kar svežo kumaro … zaenkrat mi gre …

sori, ampak rabiš brco …
tole je absolutno premalo hrane čez dan, sploh dopoldne … ni čudno, da si zvečer jedla kosmiče …v dopoldanskem času manjka še nekaj zelenjave in sadja … za kosilo se lahko po zelenjavi posladkaš s kako žlico čežane, sladkane z nekaj rozinami ali brusnicami in potresene z žlico oreščkov (mandeljni, orehi, lešniki) … solato si lahko popestriš z žlico semen- bučna, sončnična, pinjole, lan, sezam … manjkajo ti dobre maščobe – semena, oreščki … manjka ti z OH bogato sadje – recimo melone, avokado, banane, grozdje…
po 18 uri končaj z bogato hrano … takrat pride na vrsto nadzemna zelenjava … sicer boš večno takole grešila …

orehi so ok … kosmiči pa ne, če se gremo sadni dan … 🙂

Vesna, kok si ti stroooooga. Eh ja.
Ok, ne bom več kosmičev.
Najbrž.
Mogoče.
Če bo le šlo.
Ko bi vsaj.
A tud ena mala žlička ne?
Ok, ne.

imaš prav … sori … hujšaš zase …

pa srečno 🙂

ej vesna100 in legica – vedve sta tako simpatični ženski – to je razbrat iz vajinega pisanja, da bo na konc še mene tale 90 dnevna dieta zamikala, sam da bi lahko klepetala z vama… 😉
to, da bi lahko zraven še kaj shujšala je pa sam še dodaten plusek… vama bo uspelo, ni dvoma 🙂

več nas je … več je grehov … bolj je veselo 🙂

itak da ne …

Žarka, tadadadam, čestitam, si ena od srečnih izžrebank specialnega promocijskega paketa “Hujšajmo 3md z nasmeškom”!!! Veljavnost je 3 mesece, navodila priložena. Pogoji? Za prijave do konca meseca le redna prisotnost na forumu (tudi kadar ješ kosmiče).

A ni ugodno? Da dol padeš. Sicer pa, nagradna igra še poteka, vsak petek v tem mesecu, tako da vabljene vse zainteresirane!

Že kakšen mesec sem na 90dnevni dieti ampak je šlo dol komaj 2kg. Pozna se sicer na telesu- manjši boki in zadnjica.
Po prvem porodu je bil rezultat -9 kg tako da sem bila na 54kg
po drugem porodu sem med dieto zanosila – končana
po tretjem porodu pa kar ne gre in ne gre dol

Zakaj? Pa ne grešim – včasih ampak je to le za okus.

Zdaj mi pa že počasi pada motivacija

3X na teden hodim na Šmarno Goro.

Živjo,

ste še pridne?
Sem vas prebrala pa me je prepričalo.

Sem mamica dveh fantkov, prej vedno normalna teža, po drugi nosečnsti pa se je očitno hormonsko ravnovesje porušilo (nekaj posegov, IVF – umatna oploditev) in rezultat je tu. 72 kg, 169 cm in čist nesrečna zarad teže. Morda niti ne zaradi teže ampak zarad pomanjkanja energije, volje… Pa sem si zjutraj rekla, da je čas, malo pobrskala po netu če je še kje kakšna sotrpinka in potem najdem vas. Jutri štartam, bom poročala o rezultatih.

LP

napotki zdravega prehranjevanja

ogljikovi hidrati: 50 do 70% dnevne energijske potrebe; 20 do 30g vlaknin (sadje, zelenjava, stročnice)
– polnozrnate žitarice, riž, testenine, krompir

beljakovine: 10 do 15% dnevne energ. potrebe
-pusto meso, mleko in mlečni izdelki, stročnice, ribe

maščoba: do 30% dnevne energijske potrebe;
-1/3 nasičene maščobne kisline; maslo, mast,..
-2/3 nenasičene; rastlinska olja, ribje olje, olivno olje,..

2l tekočine; voda ali nesladkan čaj
čin več sadja in zelenjave, vsaj 400g

ter vsaj pol ure gibanja

in kilograni bodo šli dol.

lep pozdrav

New Report

Close