Najdi forum

4.2.2013, prvi dan izvajanja vaj

Juhuhuuuuu… Da se pofočkam.. Je na obisk prišla teta s krvavca, ampak sem vsenoo telovadila.. Bravo jaz 😛 😀 .. Insanity day 8 je za mano 🙂

Uživate na morju ostale? 😀

Pozdravček 😉

Dinci, jst mam l.katnitin. Ni to nek fat burner. Priporocam ti, da si preberes na netu. Men je pa super, ker bolj svicam.

Insanity day 9 opravljen 🙂

Vrnila sem se z morja, kg stojijo 😀
Danes naredim dance cardio in hiphop abs, jutri začnem z insanityjem.
No tako 🙂 Upam, da preživim jutrišnjo vadbo 😀 Lp

Zmogla sem insanity! In sicer sem naredila prvi dan (brez fit testa). So proud 🙂

Dobre ste, da delate insanity… Bravo!!! Jst se blizam koncu 3. tedna t25 in uzivsm v vadbi. Prisla sem do tocke, ko mi ni vec tezko se spravit delat..

miis, kako se ti zdi t25? imaš občutek da si pridobila kakšne mišice, kaj na moči, kakšni rezultati (čeprau je 3 tedne še prezgodaj)? 🙂

Ups, zatipkaka sem se: koncu 2. tedna se blizam. Ce bi pazla pr hrani, bi blo boljs. Sicer pa pocasi speh jemlje slovo. 🙂 Vadbo delam vedno lazje in to je kar uspeh. 🙂

Naredila sem zelo dobre kruhke z minimalno količino pirine moke, chia semeni in bučko. Mislim, da sem našla rešitev za moj oh-craving. Po njem ne čutim nobene potrebe po belem kruhu/krompirju… jes 🙂
Sem se odločila, da danes ponovim insanity1, jutri pa grem na 2.dan.
Miis, berem na T25 kako si pridna, jeeej! Bravo! Lp

se jaz, mislm, da si ti bolj. 🙂 Mene hrana matra in ne pridem do dna. Ah…. Pocasi upam, da bo. V dveh tednih je iz trebuha slo cca.3 cm. Zahvala gre T25 in L.karnitinu. Prehrani ziher ne. 🙁

včeraj insanity dan3, danes dan 4 in že so mi hlače ohlapne. Si nisem mislila, da gre to tako hitro 😀
Je pa to eno matranje, ne morem ravno reči, da uživam v vadbi. Se tolažim, da če zdržim ta mesec, grem potem na T25:D Morda mi bo s časom postalo fajn.

Miis, sem si šele v zadnjem času poštimala prehrano in moram reči, da mi še vedno ne štima – zdaj občasno čutim premalo energije. Po mojem rabi moje telo en čas, da se navadi na spremembo. Ko berem izkušnje drugih, naj bi se v roku 1-2mesecev telo navadilo in posledično dobiš več energije. Upam.

Oddelala sem 3. dan 3. tedna. 🙂

Priznam, da sem dns jedla Mc’donalds. 🙁 Ampak je pasal. Zal je ta teden tok natrpan, da zmanjka casa za kosilo. Potem pa pac Mc’drek. Naj mi bo.

Živijo stara sem 13 let in rada bi izgubila kar veliko kilogramov…….imam 61.2kg velika pa sem 154cm…… Z veliki m veseljem bi se vam pridružila in prosila, za kakšne vaje ,ker bi s tem začela jutri ….. Velikokrat sem že poizkušala ampak mi ni šlo, sedaj pa sem se odločila da bom resno začela:)

Živijoo…. Sem nova tu med vami, imam 13 let 61.2kg velika pa sem 154 cm in rada bi shujšala z vašo vzpodbudo….. Velikokra sem se pripravljala da bom shujšala ampak nikoli nisem začela……sedaj sem se zares odloćila,ker sem videla to stran, prosila bi vas za kakšne vaje in obrazložitve teh instanty dnevou ali kaj so že….. Rada bi shujšala vsaj 15kg če bo šlo dobro pa 20kg:)
lahkonoć upam da dobim odgovore:)

Oprostite to oboje sem bila jaz samo sem mislila da ni poslalo ker nisem bila prijavljena:) drugaće la sem si že ogledala vaje in se mi zdijo zelo zanimi ve jutri začenjam in se že veselim….. 😉

Pozdravljene drage moje,

malo sem bila odsotna.. Dopust, uživanje… Po taki vročini slabo jem, samo vodo pijem 😀 telovadbe ni bilo, bo danes verjetno:)

Kako ste ve? 🙂

Sem našla še en luštkan cardio, aerobika stil, sem ga uporabila za ogrevanje pred ročkami.
http://www.youtube.com/watch?v=QtYgmDEddug

insanity je pa šel za en čas počivat in čaka na moj ponoven pogum 🙂
do takrat pa star program, s tem da bom pazila, da bo vsak dan nekaj novega. Ponedeljek – pump it up, torek – blanks jr., sreda – zumba, četrtek – grem na lepše 😀 po teh cardio pa bodo sledile ročke, ponedeljek roke, torek noge in rit, sreda trup. Potem day off potem pa nov plan za naprej.

Se mi pa precej pozna pri insanityju – cm okoli pasu so kar hitro šli. Ampak, če bi vztrajala bi morala povečati kalorični input, ker sem bila parkrat energijsko kar na tleh. No, tega inputa se bojim, ker sem se ravno navadila na manjše porcije in ni več “prenažiranja”.
Bomo videli kako bo šlo.

Malo se spogledujem z jedilniki http://www.lifestyle.com.au/health/amanda-meal-plan.aspx ampak se moram najprej naučiti kuhati te bolj eksotične jedi 🙂 nikoli še nisem kuhala juhe miso ali pa pripravljala hummusa. Čez dober teden gre moj tamauček na počitnice za en teden in takrat bom po službi imela čas za eksperimentiranje in učenje. Morda celo tisti teden začnem s tem jedilnikom.
Se še kaj javim, lepo se imejte!

še en lik earobike 🙂 ta me malo spominja na tracy anderson dance cardio le precej bolj poenostavljeno 😀
http://www.youtube.com/watch?v=OwVqStjPYQ0

No zdaj pa veselo na delo 🙂 Lp

še ena vaja za roke http://www.youtube.com/watch?v=uX2hTeJg_vU
Za danes sem zaključila. 7.00-8.53 z dvema pavzama 🙂 Lep pozdrav

Živijoo…. Sem nova tu med vami, imam 13 let 63kg velika pa sem 154 cm in rada bi shujšala z vašo vzpodbudo….. Velikokra sem se pripravljala da bom shujšala ampak nikoli nisem začela……sedaj sem se zares odloćila,ker sem videla to stran, prosila bi vas za kakšne vaje in obrazložitve teh instanty dnevou ali kaj so že….. Rada bi shujšala vsaj 15kg če bo šlo dobro pa 20kg:)
Začela bi ksneje ker imam vnetje notranjega ušesa in mi je rekla zdravnica da moram ležat:(
nočko 😀

New Report

Close