Najdi forum

4.2.2013, prvi dan izvajanja vaj

Dinci, peče ne, jo pa čutim 🙂 Fajn vaje so, hvala. Hehe belen, način življenja ja, jaz se še vedno v rit brcam, da telovadim in jem kakor se spodobi. In to ne zlahka :p Hvala za idejo za T25, bom pobrskala… Danes sem zamenjala turnus dela in grem na vikend tako da zjutraj nisem telovadila – bom poskusila nadoknaditi zvečer z vajami na nogometnem igrišču. Se javim spet v ponedeljek, lepo bodite!

živjo dekleta, mislite da je vseeno če vse vaje narediš na enkrat ali narediš nekaj vaj in spet čez nekaj časa drugo polovico vaj..ker jas ponavadi nardim 2-3 vaje nato se posvetim drugim stvarem in ko mi je dolgčas spet ponavljam..je to problem?

Tole sem mogla prilepit, se mi ful dopada slikica 😛 😀

BTW, se najde katera tukaj, ki vsaj bere tale forum, iz LJ pa bi hodila v fitnes redno? 😀

babnceeee!!
jst vztrajam, ampak nimam casa pisat. 🙂 danes sem prvic pred telovadbo vzela l.karnitin. in je zakon!!!! svicas 10000x bolj in bolj intenzivno lohk delas. priporocam. preberte si na netu o njem.

odgovor spelci11: boljs je, da vadis v kosu, ker mores srce spravit na dolocejo frekvenco. zato tut ni ok, ce delas samo trebusnjake, ampak mores se kardio prej.

dinci, jst bi mogoce hodila, ce obstaja kej pocenga. 🙂

lupcka!

če nrdim vaje čist zvečer tm okrog 20:00 ure se prau po večerji in use čez dan pa ne telovadim ker sn večinoma v službi (delam kot tajnica seprau sedim) bo to kej koristil?
drgač bi se vam pa rada prdružla:)
lp.

katatinca, boljse je pred vecerjo. kasne vaje pa delas?

Dobrodosla v skupinici!!!!

Z zamudo se javljam.
Pon. – pump it up + tracy anderson roke- obkljukano
Včeraj – zumba cardio+zumba sculp&tone+zumba abs- obkljukano (telovadila sem 2 uri in potem dobesedno “crknila” :)))) )
Danes me še čaka: Blanks jr. dance bootcamp + hiphopabs.
Jutri: FBC+Dinci noge+tracy anderson roke.
Petek: grem na morje 😀
Upam, da se mi bo uspelo pofočkati po opravljenih vajah.
Zdaj sem na dopustu in čas leti 3x hitreje kot prej.
Lep sončen pozdrav!

T25 je za mano. Svic kaplja iz mene. Torej: my fat is crying. A lot. 🙂 Zbudila sem se umrta. Komi sem se spravla delat, ampak sem se prsilila. In je uspelo. Cez en mesec grem na morje (upam, ker pr moji sreci ni nic lepega za zihr) in bi res rada mal speha pustila doma. Aja, se to: malo za spodbudo sem si kupila anticelulitno kremo od Evelin cosmetics. Zraven dobis se piling. Brala sem komentarje na Amazonu in so jo pohvalil. No, kupila sem jo preden sem o njej kej prebrala. 🙂 Kaj naj recem o ucinku? Po treh dneh se mi na stegnih zdi, da je koza mal bolj napeta. Dvomim, da gre celotna zahvala kremi. Verjetno gre bolj svicanju in vodi. 🙂 Kakorkoli ze – cilj je tisti, ki steje. 🙂

Tako, obkljukam včerajšnjo in današnjo telovadbo. Jutri pa na morje, juhuuu!
Me prav zanima, če me bo po morju kaj več ali kaj manj 😀
Haha Miis, sem se nasmejala, ” my fat is crying”. :))) vsaka čast.
Lepo se imejte!

Kje pa bi lahko dobila/kupila T25, da bi lahko čimprej začela z njim? Sama semsicer letošnjo pomlad delala Insanity, ki mi ga je uspelo prigurati do konca, vendar menim, da rezultati niso takšni kot bi bili, ker sem ga kar “fajn” biksala pri hrani 🙁 Sem kar malce razočarana nad sabo, da sem se dobesedno “mučila” s tem Insanityem (no, včasih mi je res bilo prav mučno), hkrati pa “žrla” vse, kar mi je prišlo pod roke 🙁 Za kakršnokoli informacijo o T25 bom vam hvaležna.

Zivjo!
Pojdi na torrenttz in nspisi T25 pa ti bo vrglo strani. Jst mislm, da sem ga staknila na piratebay. Mogoce je tut na youtube.

Mene pa zsnima, ce je katera delala 30 days shred? Mogoce bi mal kombinirala za boljse rezulate…

4. dan T25 je za mano. Naredila srm ga dopoldne in zvecer srm dodala se 30 day shread. Dvakrat sem se ornk presvicala…

Pa ve, damice?

Nooo, a ze vse dopustujete?
Torej-prvi teden T25 je za mano. In mi je vsec. Kratek in ucinkovit. Pocasi se kazejo prve spremembice, ki dajejo nov zagon.

Jz pa grem v zadnji teden 1. meseca Ins 🙂

Uuuuuu, levček… Sporoči rezultate 🙂

Da se pofočkam, insanity za mano juhuhuuu 😛 🙂 Čeprav sem danes malo bolj zgodaj telovadila, ampak nič za to.. Zvečer še sprehod na izi 🙂

Dinci, v katerem tednu insanitya si?

Delam vse od začetka 🙂

Kljub močnemu glavobolu, insanity day 6 je za mano juhuhu 🙂 naj povem za kapsule, da so učinkovite.. Med vadbo se veliko bolj prešvicam… Sem pa morala zmanjšati dozo (2 kapsuli na dan, prej sem pila 4), zaradi vrtoglavice (kljub veliki količini vode).

Mis, kako se tebi tvoje kapsule zdijo? Jaz mam v ponedeljek tehtanje 🙂

New Report

Close