Najdi forum

4.2.2013, prvi dan izvajanja vaj

Komot, ni panike 😉 cez 3 tedne bom stara 20let, visoka sem 173cm in zaenkrat imam se 75kg 🙂 rada bi sla nazaj na 60-65 🙂
Kaj pa ti?

vceraj sem bila tako pridna z gibanjem da sem Danes hujsi kot invalid 😀 ampak Nic zato, telovadim dalje 😉
bila ze na sprehodu, zdaj pa par vaj narest se 😉 pa se zvecer ponovim use skp 🙂

Ooooo, ti si pa pridna 😀 … Jaz sem se včeraj po vajah lepo raztegnila tako, da me danes res v izi bolijo mišice 🙂 … Stara sem 20, visoka 168, težka 70kg :/ … Željena teža je pa 60kg…

Mene hrbtne bolijo, druge ni panike 🙂 ooo pol sve na istem priblizno s kilazo 😉 s kje pa si?

Ja, sam ti si tud dost višja od mene 🙁 …Iz Ljubljane sem, pa ti?

Sve kar na istem, ti si 5cm manjsa in 5kg lazja tku de ja 😀
Sm iz okolice Cerknice, tocnu iz Blok 🙂

Tako, pa je 3 uspešen dan za mano… Vaje opravljene… Crknjena do amena.. Ampak se splača, ziher 😀 Živa, si pridna al zabušavaš 😛 ?

mateicica, si kaj kurla kalorije še 🙂 ?

Ja Dinci sm jih 🙂 kaj si Danes pocela ti?

Ammm… vaje za trebušne, noge zadnjica… Pa insanity workout day 2 …me že zdej noge bolijo, kaj bo šele jutri.. jao 🙂

Insanity workout a to je tisto k si par postov visje objavila link?
Ce te bolijo vsaj ves da si nekaj naredila zase 🙂

Tisto ja 😀 … Probaj tudi ti, da vidiš o čem govorim.. sploh nisem vedela kje vse imam mišice haha 😛 Mogoče veš, kokice lahko jem 🙂 ?

Bom provala kaksn drug dan 😉
Nevem, jest jih ne jem 🙂

Živa pridno miga s svojo ritjo… zdaj ko je tolk snega zapadal mi nekak ni blo do tega da bi z avtom okol hodila in sem (zraven sem vzela se mamo) pridno hodila okoli. Pa ne da bi kj rabla ampak sem bila bolj spremstvo 😀

Hehehe, pridna Živaaa… Kar migaaaaj 😀 Kaj mislite dnevno po pol ure skakat čez kolebnico 🙂 ?

Hehehe, uf ja.. dobr da je še en cas do poletja :). A ste še pridne in vsak dan pridno vadite? Jaz imam ta teden vikend premor in počivaaam (ampak samo s tem da vaj ne delam)

Živjo!
No pa se še jaz pridružujem. Z Živo se že poznava iz druge teme, z drugimi pa upam, da se spoznamo v tej temi. V temo se vključujem, ker mi primankuje motivacije za gibanje, zato je le tega bolj malo.
No ja, danes sem bila pridna. Sem bila urco na stezi, naredila sem 4,7km in pokurila 320 kalorij. Ni slabo.
Upam, da jutri tudi kaj pomigam. Se oglasim 🙂
Lep večer

Bajska ti se nam kar pridruži (pa zaupaj nam še svoje ime če ni taka skrivnost 😉 )…
Kar tako nadaljuj pa boš videla da bo šlo :). Joj jutri spet resno začnem, upam da sneg ne misli več padat da grem lahko spet nazaj v bazen (pa ne da bi se na vreme izgovarjala, ampak po nespluženih cestah se pač ne moreš peljat 🙁 )

v petih dneh prisla iz 75,7 na 73,5 – izgubila 2,2kg 🙂 vesela ful 🙂 in gremo dalje 😉
Kako pa gre kaj vam? Napredujete? Pocasi se dalec pride 😉

Jaz danes napredujem, kar se tiče gibanja. In da se malo pohvalim danes sem prehodila okoli 5km (od tega so bili 3km po hribu). Sicer sem dihala ko konj v hrib, ampak občutek ko sem prišla je bil najboljši. Pa ne morm vrjet da sem že februarja začela hodt v hribe 😀

Ojla!
Ime mi je Maja 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=hyFIKDLmYyo tole sem pa danes delala, je težko ko hudič. Sem bla čist konc in ob enem ponosna nase, da sem se tega sploh lotila 🙂
LP

New Report

Close