Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 1.POSVET, DR. REŠ

1.POSVET, DR. REŠ

Verjamem, da je marsikatera ženska imela pozitivne izkušnje z dr.Rešem ter da mu je, za njegovo delo, hvaležen marsikateri par. Sama te sreče žal nisem imela. Med izvedbo samoplačniškega postopka UPN sem se počutila kot žrtev v poskusnem laboratoriju dr.Mengele. Kljub zagotovilom, da gre zaradi lokalne anestezije za neboleč, rutinski poseg, ki traja cca.5min, sem v njegovi ordinacije groze jokala in ječala od neznosnih bolečin, saj je z nasilnim in grobim postopkom pričel takoj po injekciji, še predno je anestetik sploh prijel. Na moje jokanje zaradi neznosnih bolečin, ki mi jih je prizadejal s svojim mesarskim načinom dela, se je odzval v stilu: dajte že no mir, dajte bit pri miru in potrpet, boli vas zato ker ste zaliti in človek težko pride zraven!?!? Večkrat med postopkom me je pustil v solzah in bolečinah pustiti na stolu, z medicinskimi instrumenti v meni,da si je lahko vzel čas za telefonske pogovore, po tem pa se ni niti potrudil, da bi vsaj zamenjal rokavice, glede na to da se je dotikal mobitela in drugih nesterilnih stvari. Po končanem postopku mi je še arogantno dejal:” da sem mu zašvicala po celem stolu”. Prejela nisem ne računa ne izvida oz.druge medicinske dokumentacije, le skopa priporočila ravnanj po postopku ter datum kontrolnega pregleda.Šele ko sem ga o tem opozorila preko emaila,in zahtevala račun,1 mi je dejal da sem kr odvihrala iz ambulante ter zato ni izdal računa…
Očitno zakon, ki pravi da se more račun izdati takoj, za prim.dr.Reša ne velja 🙂
Ne morem razumeti, kako ima lahko tak človek, s tako arogantnim, nasilnim, ponižujočimq in nehumanim odnosom sploh licenco za opravljanje zdravstvenih storitev, ki bi naj bile v pomoč ljudem.
Upam, da nobena ženska ne bo šla več čez takšno ponižanje in bolečine zaradi dotične osebe. Če sem s svojim zapisom rešila vsaj eno osebo pred neprofesionalnim odnosom dr.Reša, sem pomirjena, saj takšne izkušnje, ki sem jo morala pretrpeti zaradi dr.Reša, ne privoščim niti najhujšemu sovražniku.

New Report

Close