Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 1.POSVET, DR. REŠ

1.POSVET, DR. REŠ

Pozdravljene!

Jaz bi se pa rada naročila pri. dr. Rešu na prvi pregled-samoplačniško, ker so minila tri leta, pa še vedno ne zanosim.
Imam pa opravljeno laparo, histerosopijo, krvne preiskave-hormone in partner spermiogram. Imam policistične jajčnike, pratner je bp.
Imam pa zelo zelo neredne m-tudi nad 90 dni in me zanima, če to kaj vpliva na prvi pregled.

Prosila bi Vas za tel.št. kam se lahko naročim in naslov kam moram iti na prvi pregled.

Hvala,
obupana 🙁

Na pregled k Rešu ti ni treba it samoplačniško. Vse kar rabiš je napotnica od tvojega G in tvoj rabi napotnico svojega osebnega zdravnika. 😉

Maš pa na tej strani vse info, ki jih rabiš: http://www.neplodnost.com/

pikca hvala za odgovor. A neredna m nima vpliva na prvi pregled?

Hvala še enkrat

draga smarttika ti pokliči v ambulanto v dravlje tel.01-5106800 in se dogovori s sestro za razgovor ciklus nima veze z prvim pogovorom .toda vseeno povej ,da imaš neredne menstruacije vse ostalo ti bo povedala sestra Olga.tudi sama sem hodila k dr Rešu na uz.ko sem hodila na postopke v avstrijo.lahko povem samo to ,da je ta dr Reš človek z velikim srcem.istočasno ti pa priporočam ,da se zaradi nerednih ciklusov obrneš na karmen ,041-439033in ona ti bo z masažo pomagala urediti ciklus-no vsaj meni ga je in smo noseči.pa dobro opravi pri drRešu.

Avstrija pozdravljena!

Sem poklicala v Lj k dr.Rešu in sva 05.02.2009 naročena na pregled. Sicer nisem nič povedala za neredne m, ker sem šele sedaj videla tvoj odg., sem pa bila v petek pri svoji g. ki mi je napisala napotnico za mene in za partnerja. M še vedno nimam že od 31.10.2008 ne, tako da mi je moja g napisala primolut nor za sprožitev m.

Aja še to, a naj imam vse izvide do sedaj opravljenih preiskav in operacij s sabo k dr.Rešu?

Hvala ,lp

suzy22, ne obupuj nad slabmi prognozami dr. reša. Tudi jaz sem od začetka hodila k njemu in sem bila stara 22 let, ko mi je rekel, da je moj jajčnik zanič (imam samo še enega), pa celice so zanič itd. Po 6 ih postopkih sva skoraj že obupala, sedaj pa imava doma dvojčka stara 3 mesece (sicer iz postopka v MB).
Dr. Reš pove najslabšo verzijo, kar je boljše, kot pa, da obljubi preveč.

Meni je tudi ginekologinja napisala napotnico zame in za partnerja, pa mi je sestra od dr. Reša rekla, da partner nujno rabi napotnico od svojega zdravnika, ker ginekolog ni njegov zdravnik. Tako, da je šel po še eno napotnico k svojemu zdravniku kjer jo je brez težav naročil kar po telefonu.
Samo kot opozorilo, da ne bosta imela težav pri Rešu.

Živjo SMARTIKA!

Tud midva imava 5.2.2009 pregled pri dr. Rešu. Imamo pa precej enako zgodovino za seboj, razen tega, da gre pri nama za nepojasnjeno neplodnost, vse skupaj pa se vleče že štiri leta!

Mogoče se pa vidimo!

smartika, ja kar imej s sabo izvide.

Pikca, Lu33 hvala za informacije;

Komaj že čakam 5.2. ko odhajava s partnerjem k Rešu na prvi pregled; bom imela izvide s sabo; edino mislim,da bo partner vseeno moral opraviti spermiogram, ker ga je nazadnje septembra 2007 – (novembra 2007 sem pa zanosila s pomočjo klomifena v drugem ciklusu, a na žalost januarja 2008 je plod odmrl),
Sedaj pa čakam m, bi jo morala že dobiti, ker sem 10 dni jemala Primolut nor,
in se spet sekiram, ker ne vem kako bom pri Rešu, če pa brez tabletk sploh ne morem dobiti m; A mogoče katera ve kako v takšni situaciji ravna dr. Reš?

Hvala in navijam za +

Ja, tvoj bo potem sigurno moral opravit spermiogram.
M boš po primolut nor sigurno zdej dobila. Kolk časa je od zadnje tabletke?

Hoj pikca; sem bila na smučanju pa nisem mogla preja odgovorit; sem dobila m 22.01. zvečer; se pravi 4 dni po zadnji tabletki Primolut nor.
Pikca a mogoče veš, kako poteka zdravljenje, umetna oploditev, če brez tabletk sploh ne morem dobiti m;

Hoj pikca; sem bila na smučanju pa nisem mogla preja odgovorit; sem dobila m 22.01. zvečer; se pravi 4 dni po zadnji tabletki Primolut nor.
Pikca a mogoče veš, kako poteka zdravljenje, umetna oploditev, če brez tabletk sploh ne morem dobiti m;

Hm, to pa ne vem kako je pol s tem, če nimaš M. :-/ Ker začneš z injekcijami 2. dan M … Bi blo najbolje, da kr dr. Reša povprašaš o tem.

NO, sicer pa še 2 tedna in tako izvem od Reša kako bo ptekalo moje zdravljenje, če sem brez m.

lp

Ja, točno tako. Sem prepričana, da bosta kej uštimala. 😉

koliko pa stane prvi posvet (pri REšu), če greš samoplačniško in koliko UZ, če katera ve?

imam odprto napotnico za celo leto na GK LJ, pa sem tam dokaj nezadovoljna z odnosom in hitrostjo dela, zato bi šla poiskusit še k REšu. Verjetno ne morem imeti hkrati odprto napotnico pri Rešu in na GK?

Ce gres k dr.Resu samoplacnisko, potem ne rabis nobene napotnice, tako, da kar hitro k njemu 😉
Tudi jaz sem se k njemu prestavila zaradi istega vzroka kot ti, pa se uspesnost ima menda vecjo…
Glede napotnice pa mislim, da je tako; ko dvignes novo, ti stara avtomatsko propade, nisem pa glih 100%…

LP, Ajda.

Tud jest sem mela odprto napotnico na GK. Šla sem k moji g, jo prosila za novo napotnico in ji rekla, da bom pač tisto na GK preklicala. Klicala sem tja, jih prosila, če mi lahko vrnejo vse izvide po pošti. Sem jih dobila, dobila tudi novo napotnico in šla k Rešu.

Pozdravljene!

Tudi sama se spremljam na GK in zaradi odnosa in hitrosti dela premišljujem, da bi šla na samopl.pregled k dr. Rešu. Opraviti moram še laparo. Je pametno, da najprej opravim še to, preden se naročim ne?

Lp

New Report

Close