Najdi forum

halo….. bliža poletje in s tem sonce….in meni bodo zopet pegice na obrazu izstopile ven…včasih me ni motilo…zdaj pa čedalje bolj..nimam samo nekaj pegic po nosu ampak kr dosti po celem obrazu pa tud po ramenih…..in pred tipi imam zaradi tega kompleks…zanima me kako tipi gledate na punce s pegicami?
Vem, da se bo nekaterim to zdelo bedasto vprašanje,sam js res ‘trpim’ zaradi tega…stara sem pa 22..
lepo se imejte

jaz postanem na soncu prava Pika Nogavička, pa do sedaj še nisem spoznala tipa, ki bi ga to motilo. Raje nasprotno, večini se zdijo moje pegice po obrazu, ramah, dekolteju, rokah simpatične.

Jaz jih tzdu imam…pa jih odmislim….moj dragi pa pravi, da so prav srckane (pa jih ni tako malo)…..don’t worry!!!

lucky you…mene so že od malega vsi zafrkavali in sem res zaradi tega zakompleksana….mi naprimer prjatlce povedo da sem kakšnemu všeč…ampak js tega enostavno nočem verjet,ker si mislim da že ne morem bit enmu všeč ker mam pač pege… žal
včasih že pridobim malo na samozavesti pol pa spet slišim kako grdo opazko, pa sem spet na začetku…

ja lep pozdrav

mislim da se ni za sekirat in nikar ne skrbi takšna oseba kot si si in s tem se moraš sprijaznit.pač ne mormo bit vsi manekeni ali manekenke. drugač me pegice sploh ne motjo prav nasprotno so srčkane…

Bodi samozavestna in rada imej svoje telo ki ti ga je dala narava:))

pa pa

pokoc

Jst mam tut pegice po ličkih in nosku…pozimi niti ne izstopajo, poleti so mal bolj očitne ampak se sploh ne obremenjujem z njimi…Včasih se mi zdi da me pegice pomladijo in se počutim kot da sm stara 15 let :)) Sicer se jih da pa tut mal s pudrom zakrit, če te zelo motijo…čeprav večina ljudi, vsaj tistih ki jih jst poznam opravi da so pegice čist simpatična zadevca, tko da se nimaš česa sramovat!

Oh, jaz pa poznam tipe, ki se zaljubijo v take stvari. Nosi jih s ponosom (pegice), pa bodo noreli za tabo!

Jest mam rad pegasta dekleta. Zdijo si mi zelo sarmantna.

men so pegice čist fletne,nardijo punco mal navihano, razigrano.
sploh se ne sekiraj zarad tega

Ma ne reci, da si še rdečelasa, veš 99% tipov popolnoma ponori ob pegasti punci, to je znak popolne ženskosti, ti se pa kar neki sekiraš, daj no. Kam pa greš na morje, pridem kaj naokoli da bom lahko občudoval nekaj kar me popolnoma prevzame, pegasto dekle.

Meni je tudi to simpatično! Evo, ta Jasna ali kaj je že, ki je bila izbrana za popstars, je tudi bolj pegaste “sorte”, pa je čist luškana, a ni? Meni se zdijo take pegice čisto simpatične, ne se sekirat – tako kot je nekdo zgoraj napisal – nosi jih s ponosom! 😉

svoje lase mal bolj rdečkaste,sam sem se ponavadi še barvala na živo rdečo..sam zdej sem pa že nekaj časa blond…
…ti si eden izmed redkih in ne eden izmed 99% moških….

…hvala,ker ste me malo v boljšo voljo spravli…

po mojem, da si prav lepa s tistimi svojimi pegicami. bi si prav želel imeti takšno punco

Ti ni nikoli nerodno??

Ne sekiraj se, ker nekaterim nam je všeš prav ta “posebnost”. Pa še rdeče lase … ufff … madoniš kak je danes vroče al se sam men zdi :)))

Men so pegice všeč!

Lp

Tudi sama sem rdecelaska, sicer ne prevec pegasta. Moje ugotovitve: Ali se nas moski bojite in nas samo od dalec opazujete ali pa smo res tako zelo neprivlacne.

Sicer pa danes je lep soncen dan in se pac ne bomo s tem obremenjevali. Vsaj jaz ne (ne vec).

LP Teja

Men se zdite privlačne

TI kar povej kje se sprehajaš in boš hitro ugotovila, da s(m)o nekateri prav nori na rdečelaske. :)))

Uživaj v sončnem dnevu …

Brez pegic na vaših obrazkih je kakor nebo brez zvezd !!!!!!!!!!!!!! Zato drage zvezdice ponosne bodite nanje 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close