Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje koliko vas je, ki se vam debeli ljudje gnusijo, pa si tega ne upate reči, da vas nebi imeli za nemoralne

koliko vas je, ki se vam debeli ljudje gnusijo, pa si tega ne upate reči, da vas nebi imeli za nemoralne

kolko vas je takih? danes sem imela kot debela oseba eno neprijetno izkušnjo, ki me je zelo prizadela. in sem se začela spraševat to…

Meni se ne gnusijo. Najhujše, kar premorem, če vidim koga res debelega je, da pomislim pri sebi “tale bi pa res žiher shujšal”. to je pa tudi vse bolj ali manj. Da bi se mi gnusili debeli neznanci?:) Drugo pa je, če bi me kakšen debeluhar osvajal in se mi ponujal. najbrž bi se mi res zagnusil, ker bi morala pomisliti na to, da me hoče v posteljo. in ob tej misli bi me najbrž obšel gnus.

to je že tolikokrat obdelano.

Meni se ne gnjusijo- so mi pa smešni,ko hodijo. Nebi pa imela debelega tipa.

Meni se ljudje, ki so normalnega značaja, nikoli ne gnusijo.

Pa sploh ni važno, ali imajo +50 kg, – kako roko ali nogo, jecljajo, škilijo, bolj počasi razmišljajo in se učijo… marsikoga od njih zelo spoštujem in občudujem, s kako voljo se spopada z življenjem.

Ne bom rekla, da se mi gnusijo, si pa ne želim druženja s takimi, ki se jim gnusijo vsi, ki niso po standardih.

Gnusijo se mi ne.
Res pa je, da če bi bila v vlogi, kjer bi morala taki osebi zaupati neko odgovorno nalogo, priznam, da bi bila v dvomih. Preprosto zato, ker se bojim, da take osebe nimajo samokontrole (seveda tisti, ki niso debeli zaradi bolezni) in če ne zna samega sebe nadzorovati, kako naj potem nekaj drugega.

Bedarija!
Potem tudi kadilce ne bi smela zaupati nobene odgovorne naloge, ker tudi nimajo samokontrole!

Jaz bom rekla takole: sama sem imela celo SŠ 50 kg, potem sem se malce zapustila in zlezla narazen. In ko sem se skup vzela, sem si zopet zrihtasla postavo. In kaj je najbolj smešno…v času ko sem si zrihtala postavo, sem razmisljala pozitivno, počutila sem se žensko in zelo lepo v svoji koži. Zdajle trenutno sem na telovadnih vajah, saj ko s e pogledam v ogledalo in vidim celulit na stegnih, ki se zatrese in zraven še trebuh, me odkrito povedano stisne, saj vem da s tem če imaš rad sam sebe, da ješ zdravo, se ne nažiraš, praznino zaradi sprejetosti in ljubezni raje kot s hrano nadomeščaš z vodo, telovadbo, pozitivnimi miselnimi vzorci, DRUŽENJEM, iskanjem smisla.

Če debelejšim osebam paše v njihovi koži, zakaj se bi jaz sekirala??? Poznam nekaj debelejših, ki so zelo kul.

Bedarija!
Potem tudi kadilce ne bi smela zaupati nobene odgovorne naloge, ker tudi nimajo samokontrole![/quote]

to je šele bedarija! ne poznam nobenega zares debelega človeka, ki si ne bi želel shujšati. Vsak si želi! od kadilcev pa jih poznam samo peščico, ki želijo nehati kaditi. sama prižgem cigaret samo v družbi, to je parkrat mesečno po dva ali tri čike. In ne, ne želim se tega odvaditi. moj stric, ki kadi že 40 let, je rekel da niti slučajno noče nehati kaditi in da raje neha jesti.

Je pa tole o odgovorni nalogi morda res malo za lase privlečeno. mogoče se res ne zna nadzorovati pri jedi, vendar je kljub temu lahko odličen delavec.

Gnusijo? Zaradi debelosti? Ma folk je zmešan!! Meni se nihče ne gnusi zato, ker zgleda, kot pač zgleda. Sploh ne morem rečt kdaj zares občutim tisti pravi gnus. Se mi zdi, da redko.

A veš sem pa jaz zdajle razbrala–ti ki si napisala ta post…se v nulo sovražiš in se nimaš rada..zato pa pišeš take bedarije..o gnusu itd..

ZAČNI SPREMINJAT MISELNE VZORCE V SVOJI GLAVI!!! Tako kot ti sebe gledaš, tako te vidijo drugi. Če bi se imela res rada ne bi bilo besede gnus v tvojem besednjaku…

Pa ne bodi jezna na druge, so samo tvoje ogledalo.

Bedarija!
Potem tudi kadilce ne bi smela zaupati nobene odgovorne naloge, ker tudi nimajo samokontrole![/quote]

Točno tako,tudi kadilcem ne.

Bedarija!
Potem tudi kadilce ne bi smela zaupati nobene odgovorne naloge, ker tudi nimajo samokontrole![/quote]

to je šele bedarija! ne poznam nobenega zares debelega človeka, ki si ne bi želel shujšati. Vsak si želi! od kadilcev pa jih poznam samo peščico, ki želijo nehati kaditi. sama prižgem cigaret samo v družbi, to je parkrat mesečno po dva ali tri čike. In ne, ne želim se tega odvaditi. moj stric, ki kadi že 40 let, je rekel da niti slučajno noče nehati kaditi in da raje neha jesti.

Je pa tole o odgovorni nalogi morda res malo za lase privlečeno. mogoče se res ne zna nadzorovati pri jedi, vendar je kljub temu lahko odličen delavec.[/quote]

jaz pa kar ošpice dobim,ko ljudje nakadajo,da NOČEJO nehat kadit…lari fari,ne morejo nehat…zato ker nimajo samokontrole in tolk trdnega karakterja.Ergo,jim tudi ni za zaupat odgovornih nalog.

Bedarija!
Potem tudi kadilce ne bi smela zaupati nobene odgovorne naloge, ker tudi nimajo samokontrole![/quote]

to je šele bedarija! ne poznam nobenega zares debelega človeka, ki si ne bi želel shujšati. Vsak si želi! od kadilcev pa jih poznam samo peščico, ki želijo nehati kaditi. sama prižgem cigaret samo v družbi, to je parkrat mesečno po dva ali tri čike. In ne, ne želim se tega odvaditi. moj stric, ki kadi že 40 let, je rekel da niti slučajno noče nehati kaditi in da raje neha jesti.

Je pa tole o odgovorni nalogi morda res malo za lase privlečeno. mogoče se res ne zna nadzorovati pri jedi, vendar je kljub temu lahko odličen delavec.[/quote]
to je šele bedarija!
ni ga kadilca, ki bi ne dal vsega na svetu, da bi lahko nehal kaditi. ker pa ne more, si (in svetu okrog njega) laže, da mu je kul, ker kadi. larifari.

glede debelih ljudi pa: eni imamo preveč kilogramov, drugi premalo, eni imamo rdeče lase, drugi smo plešasti, eni škilimo, drugi smo manjši od 170 centimetrov, eni smo temni, drugi smo svetli, ene privlači isti, druge nasprotni spol, in tako dlaje in tako naprej. kar dela človeka, je njegova osebnost, ne pa sila, s katero ga zemljina gravitacija privlači k sebi.

Jaz kadim samo v družbi, kot sem povedala. Ne doma ne v službi me cigarete sploh ne vlečejo. Ko pa sem v družbi, rade volje pokadim, tako kot nekdo drug popije kozarec vina ali pivo. Pa to ne pomeni,da sem jaz kronični kadilec, ki ne more nehat, kot ne pomeni, da je tisti pijanec. Ko kadim, v tem uživam. Kot bi uživala v kozarčku dobrega vina po kosilu. In? Da bi dala vse na svetu, da bi nehala? Ne seri!

Uau, a če je kdo debel, ali kadilec, je pa že neodgovoren in brez samokontrole al kaj? Tisti, ki tako mislite, si upajte pomisliti tudi to: kaj pa, če komu postava 52 kg ni največji ideal v življenju? Jaz poznam kar nekaj debelih ali debelušnih ljudi (sama sem sicer med tistimi med 50 in 60), ki pa so sproščeni, se zavedajo sami sebe in svojih pomanjkljivosti – ali posebnosti presnove ali tudi pomanjkanja samokontrole pri hrani; so veseli in optimistični in dobra družba.

Debelost ni edino ogrožajoče pomanjkanje samokontrole: kaj pa plezanje, hitra vožnja, eno pivo vsak dan po službi, pol pa v avto, adrenalinski športi – težko je reči, kdo sebe ali še celo druge bolj ali najbolj ogroža. In kdo je bolj stabilen kar se tiče odgovornosti in duševnega zdravja…

Gnusila bi se meni recimo ena ful debela ženska v belih pajkicah s tangami spodaj, in ultra visokimi petami. Pa še to ne vem če mi ne bi bilo bolj smešno kot kaj drugega.

Jaz sem debela in debeli ljudje mi gredo na živce in tud včasih potihem rečem, daj skipaj se debela( pa ne mislim mene).
Tud nam debelim debeluhi niso všeč, saj v njhi vidimo sebe.

Kar pa se odgovornosti tiče, mah ne nakladajte no, teža nima nobene veze z odgovornostjo.Debeli smo lahko odgovorni še bolj kot ena suhica, ki pa misli samo nase in svoje suho telo in kako ga bo obdržala.Mogoče smo še bolj odgovorni, ker se moramo izkazat z delom in ne z zunanjostjo.

Sploh pa, mi debeli lahk tud shujšamo, težakinje boste pa vedno težakinje, tle vam ni pomoči….LOL

Brez zamere,ampak tale tvoj zadnji odstavek je kontradiktoren…če bi bilo to res,na tem svetu ne bi bilo debelušk in debeluhov…isti “šmorn” kot s kadilci,ki trdijo,da nočejo nehat…

Odvisno. Ultra debeluhi se mi res zdijo malo nagnusni, ploh če so oblečeni popolnoma neprimerno svoji obilnosti.

Imam pa sodelavko, ki je širša kot daljša, pa se mi zdi eno najbolj simpatičnih bitij pod soncem. Ker jo poznam in je čudovita oseba.

Tko pač to je…

Sicer so pa bolj nagnusni ljudje z gnilimi zobmi in taki, ki ne poznajo osnov osebne higiene.

moja oblačila so bila čist primerna. pri tem nikoli ne pretiravam in raje kaj skrijem kot odkrijem. šlo je za opazko druge vrste. in prišla je od debele osebe.kar me je še bolj presenetilo. presneta baba, sama je bajsa potem pa še mene neki podjebava.matr me je razkurlo. ampak tudi prizadelo. zelo. ker je čas morja in počitnic sem se zamislila, če bi sploh šla na počitnice.

New Report

Close