Najdi forum

Večni samci, kakšne so vaše izkušnje z njimi?

Večni samci. Ki non stop rinejo v zveze, ne bi pa se nikoli vezali. Zato veze končujejo, rinejo v nove, ker sami v svoji samskosti biti ne morejo.

Kakšne so vaše izkušnje z njimi?

Kolikor jih jaz poznam, niti vez nimajo in nobena ni taprava….

večni samci,ki jih poznam jaz, živijo pri mami, hodijo v službo, da lahko popoldne za šankom zapravijo tiste evre, ki so jih dopoldne zaslužili.

Oja, jih imajo. Poznaš kakšnega, ki se je zavoljo samskega stanu odrekel ženskam? Jaz poznam več takšnih, ki menjajo ženske kot po tekočem traku in vedno z izgovorom, da ženska pač ni dovolj dobra in ta prava. Da se jim ni treba zares vezati.

mogoče si pa določene ženske veze narobe predstavljajo. to, da gresta parkrat v postlo, da ji mal naloži in ona že misli, da je veza.
če maš oči odprte itak veš kaj lahko tam dobiš.
drugač je pa to, k da bi starega psa dresiral.

Eno leto, dve leti, tudi tri leta, to ni enkrat, dvakrat v posteljo.

Ne moreš vedeti, da ne boš nič dobila.


Vsi veste da brez pravice tudi ljubezni ni. In vendar ljudje ki je ne premorejo jo pričakujejo. In brez tega mislijo da jo lahko tudi dajejo. In ti naivna_duša, ali si to vedela?

žal mi je zate, da se ni končalo tako kot si si želela, ampak nekdo, ki je z nekom dve, tri leta mi ne zgleda ravno večen samec.

tak ne bi zdržal toliko časa. kot večnega samca vidim jaz bolj nekoga, ki se navduši nad žensko, ampak ga tudi hitro mine, ne pa nekoga, ki je v neki resni vezi par let. jaz če bi par let zdržala bi ga mela celo življenje.

Bolj pozorna sem postala na takšne stvari, odkar so se meni zgodile. In zdaj vem za kar nekaj moških, ki so tam do svojega 35 ali 40 leta imeli za seboj po pet do deset takšnih zvez, vse so končali, ko je postalo resno, ali se je omenjala poroka ali skupnna selitev. Zame je to večen samec in pika. Dokler se hodi skupaj v kino, na večerje, izlete, tudi počitnice, vse super. Potem konec. Zate to ni večen samec? Lahko ti njega hočeš imeti za celo življenje, ker je zdržal dve leti, on tebe več noče, adijo. Do naslednje, dokler ne bo spet resno.

mal narobe si me razumela.
to kar ti opisuješ za moje pojme ni večen samec. ta tvoj se boji odgovornosti in se odmika, gre se, dokler mu je fajn, pol se pa ne gre več. v to – zakaj to dela, se nimam namena spuščat.
on v bistvu sploh ni sam – sej je bil s tabo, pa še več vez je imel. to ni samec.

ti bodo morda moški lahko bolje razložili, meni je v glavi definicija večnega samca jasna, samo napisat na znam dobro :))

To ni večni samec, to je večno sam. Aleksandra, če ta ni večni sam, pa še bo.
Gre za to da se ne spuščaš v veze, kjer drugi pričakuje, družino, otrokee, zakon. To pomeni biti samec. Tudi večni. Ko ženski poveš kako ti ime dodaš še, da se ne misliš poročiti.

mogoče se nisem dobro izrazila – ne odobravam, da nekdo nekoga sprehaja na morje in v kino in ima figo v žepu, ker mu je že vnaprej jasno, da jo bo potegnil, ko mu bo voda v grlo tekla.
na žalost imajo taki tipi uspeh, ker znajo žensko puščati v negotovosti, niti ne obljubijo, niti ne rečejo ne.
kr se mene tiče – najbolj pokvarjeno od vsega.
žensk je toliko več kot moških, da imajo taki moški vedno kej za delat in resnici na ljubo so tudi ene ženske hudo naivne.
naivna duša – nisem tebe mislila, da ne bo pomote.

evo g.clooney – tako nekako zgleda večen samec 🙂

Clooney kot večni samec ima vedno kakšno žensko, a ne?


Ti naivna_duša, tko naivna pa spet nisi. Viš, takole nas vlečt za nos. Pol pa jamrat ko tebe nekdo potegne…

Moram dodati, da:

Moških ni več kot žensk!

… komaj opazno številke variirajo glede na različne starostne skupine (v prid najprej enim in potem drugim)!
… drži pa, da je žensk na splošno več, torej v skupnem seštevku, ampak še takrat je tako zato, ker ženske statistično gledano živijo dlje (večji skupni delež žensk gre torej bolj ali manj na račun stanovalk doma ostarelih). Strah pred tem, da bi bilo zaradi ‘večje’ ponudbe povpraševanje ‘manjše’ (ali da bi, ne daj bog, morala katera celo spustiti svoje kriterije, ker da so ‘moški’ redka roba), je zato popolnoma odveč.

http://www.stat.si/popis2002/si/rezultati/rezultati_red.asp?ter=SLO&st=4

Je pa glede naivnosti zgodba drugačna … se strinjam, da je teh pa med ženskami veliko preveč.

Verjeti partnerju je naivnost? Tudi prav.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Meni se zdi, da tem večnim samcem nasedajo ženske, ki so ali obupane ali padajo na lepe besede/pleh ali pa se lepijo na zgube, ker bi jih rade rešile.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Ne vem, Pokec, če imaš prav. Kaj pa bi si ti mislila, da če bi ti nekdo izkazoval vso mogoče pozornost, bil to tebe prijazen, ljubeč, razumevajoč, se s teboj pogovarjal o vsem mogoče, te stiskal k sebi, kot da bi se bal, da mu boš pobegnila, ti govoril, da ima s teboj resne namene, se pogovarjal o poroki in otrocih … Povej mi, kako naj bi vedela, da nič od tega ni res. Če enemu tako poštenemu fantu ne morem verjeti na besedo, komu potem lahko verjamem? In potem rečem, da nobenemu moškemu ne verjamem nič več. Kar znova ni v redu. Ampak res ne verjamem. Ker mene ni prizadela baraba, pokvarjenec, izkoriščevalec. Mene je prizadel pošten moški. In nisem bila naivna. Upravičeno sem verjela, da sva istih pričakovanj in istih ciljev.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

O naivnosti nisem govorila. Ker naivni smo v začetku ljubezni vsi.

Nisem pa vedela, da je ta tvoj tudi večni samec kategorija.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Moram dodati, da:

Moških ni več kot žensk!

.[/quote]

sem napisala, da je žensk več kot moških – očitno se nisva razumeli/a

New Report

Close