Najdi forum

Brskanje po moževem mobilcu

Odobravate takšno početje in če ja, v kakšnih primerih?

ne

saj nič ne skriva- va

To delate tiste, ki nimate kaj drugega početi in svojim možem ne zaupate.

Ne sprašujem se, če je prav. Enostavno je včasih treba pobrskat po njem.
Ajoj, zdajle jih bom fasala po betici!

ne, nič ne skrivava….

Daj razloži, zakaj, prosim.

kdaj? ko iščem številko družinskih prijateljev. ko pozabi doba telefon, pol pa me klič da rabi to in to št. ko mu doma zvoni telefon in ja ga je doma pozabil pol se tudi oglasim. in še bi bilo takšni takrat ko…
itak nič ne skrivava, ja se kdaj kaj pozabi povedat, ampak zaradi tega še to ni skrivnost.
drugače pa skrivanje ne vem česa že v mobilniku, pa na e-mailih se mi zdi čist trotl fora in če nekdo kaj želi skrit sigurno ne bo na tako preprostih in očitnih mestih.

Seveda ni prav.

Ampak samo do tistega dne, ko ugotoviš, da te je v vsem tem strašno zaupnem in zasebnosti polnem življenju tako varal, da se kar kadi. Da kliče že zgodaj zjutraj nekoga, da mu vošči dobro jutro. Da uletavajo SMS, ki mu jih pošilja sodelavec. Da zvečer pred spanjem ponovno kliče nekam, da nosi mobi kar naprej s seboj, še na WC. Da ima vse zadeve pod glesli. In da je vse nekam čudno. No, potem pa brskanje ni več tako nedopustno, kvečjemu je corpus delicti.

Daj razloži, zakaj, prosim.[/quote]

verjetno zastonj.
Vem da meni ne bi bilo všeč, če bi moj to počel. Če pa te daje ženska intuicija in nekaj slutiš potem bi pa verjetno to naredila, da mogoče pridem stvari do dna.
lp

Nesprejemljivo.

Se podpišem.

Sem že večkrat napisala, da če se moški nima namena ločit, ne bo priznal varanja, če ga ženska naravnost vpraša, ali jo vara.

In zdaj: ali naj mu na slepo verjame, čeprav sluti, da jo vara in se pusti varat naprej ali naj zadevo razišče?

Dobro, lahko najame tudi zasebnega detektiva, ampak brskanje po mobitelu je definitivno cenejše.

In pošten moški itak ničesar ne skriva v mobitelu 🙂

Brskati po telefonu je sprejemljivo:) …dokler nič ne najdete:))))

Jaz ja. Ne iščem kakšne dokaze za karkoli… Brskam po melodijah, ozadjih, fotograijah, pogledam kdaj – res mogoče enkrat na pol leta sms – ima včasih smešne vice. Če mu zvoni in ga ni pogledam kdo kliče, če so skupni prijatelji , mogoče sorodniki se oglasim, če ne poznam pustim. On meni tudi lahko. Mislim da nobenega ne moti. So mi pa zadnjič kolegi ki so me videli z njegovim mobilcem – gledala sem če ima kakšno novo muziko prav okregali, da je zelo grdo, da mu brskam. Če mi bo kdaj rekel da mu to ni všeč, ne bom več.

Hvala bogu, nimam kaj razlagati, ker ste že ostale odgovorile.
Zakaj ne bi podrla teorije, da je žena vedno zadnja, ki zve za nezvestobo?

Nisem brskala in nimam namena.

Ne bom trdila, da ne bom nikoli ….. ker nikoli ne veš, kaj te čaka ….

isto kot Optimist, včasih kaj prebrskam, ne da bi kaj iskala, ampak nima nič proti, kakor tudi jaz ne, nimam kaj skrivat, tudi pošto odpre tisti, ki jo pač vzame iz kaselca.

Kdor nima česa skrivati, pusti mobi v dnevni, oglasi se na ta mobi kdor je blizu in če kateri dobi sms, ga prebere še drugemu, če je kaj zanimivega….

Pri nas so vsi mobiji dostopni vsem. Je pa res, da kar je dosegljivo, ni zanimivo in me zlepa ne prime, da bi brala njegove smse ali pregledovala št.
Znajo pa brati tudi otroci:) in nespameten bi bil tisti, ki bi si z loverjem (ljubico) dopisoval preko telefona:) -meni je to čisto neumno.

Če bi imela loverja, nebi z njim komunicirala preko mobilnega telefona:)

mi ne pride niti na misel.. Ce bi ga pa prasala,ce lahk mal pobrskam, sem sigurna, da bi mi pustil..

Brskanje po moževem mobilcu je čisto nezaupanje v njega.Ve katere pa braskate po njem ste nesamozavestne in nezaupljive vase kaj šele na moža.No če pa sumite,da vas vara potem pa kar ukrepajte,ampak po pameti.Vprašajte se pri sebi kdo je kriv,da se to dogaja.Če vas vara ste deloma krive tudi ve in ne samo on,četudi ga”zmeša”kaka sexulja.Premislite in razmislite.

New Report

Close