Najdi forum

Brskanje po moževem mobilcu

Ne bi nikol brskala, saj te lahko kaj neprijetno preseneti. Čeprav vedno vse zbriše, ni vrag, da bi enkrat nekaj pozabil…..In obratno…

Nikoli ne brskam z namenom, da bi kaj preverjala ali kontrolirala. Mogoče se samo kdaj igram ko mi je dolgčas, pa še takrat je moj zraven.

Ker tudi meni gre strašno na živce, če hoče kdo brskati po mojem mobitelu in preverjati koga kličem in kdo mi piše. Ničesar ne skrivam, lahko kdorkoli brska po mojem mobitelu, gleda slike, bere sms, ampak ne z namenom kontrole.

Sem pa že od par kolegic slišala, da so morale npr. iz imenika brisat vse tipe, ki jih njihov fant/mož ni poznal. Glupo.

jaz sem brskala samo enkrat, ko sem iskala dokaz za to kar sem že dolgo sumila. In se nisem zmotila.
Drugače pa nisem pristaš tega. Z nekaj prijatelji ali sodelavci imam tak odnos, da mi kdaj kdo napiše recimo, če sem na bolniški- pogrešamo te – ali pa kaj podobnega, kar bi se dalo narobe razumeti.Pa je čisto nedolžno prijateljsko, le v očeh ljubosumneža bi lahko ispadlo popolnoma drugače.

je dopustno,tako zveš kaj skriva ,zato sva šla narazen,to je moje doživetje,žal

ja jst sm se tudi tega posluzila ko ti zatrjuje da je samo v tvoji glavi, gres prevert telefon pa racunalnik pa je vse jasno zalostno ja, pa da bi nekdo izklaplju telefon ko bi bil z mano cist sumljivo res

HIHIHI, da nimava istega. Joj kako ste še vedno in vedno znova ne vem kako na rečem,prepričane v svoje. Moj še ko na njemu ležim, se s svojo pogovarja, na kratko, pa imam tudi svoj nick v njegovem gsm. Pameten se ne bo res nič zajebčkal,tako da bi jaz ne bila tako ziher glede unih, ki puščajo svoje gsm vsem na očeh doma. Moj ga tudi. Sva midva že dogovorjena. To pač ni noben dokaz, če ga najdete imate itak enega revčka za deca, ki še varat ne zna kot je treba.Amater pač.

Z lepim se hvališ. Imaš pa drugače prav. Ta pravi prevaranti zdaj varati tako, da jih žena ne dobi.

Ma, ponavad že prej pade sum o kakšni prevari. Kontrola mobilca je samo posledica. Pred “sumom za kaznivo dejanje” kontrola GSMjov na pamet samo bolestnim nesamozavestnim ljubosumnežem.

lp, p

gsm2, mogoče res.Nekaj let je že od tega.
Kaj dela in kje živi? koliko je star?

ne nikoli.

sem bila jaz tudi ljubica ampak draga duša,malo več spoštovanja pa imej do sebe,vsaj ko ženo kliče naj se ne valja po tebi,postavi meje,ne zaradi njega-on jih tako nima,zaradi sebe..

New Report

Close