Najdi forum

V postelji z mamo

Odprla sem oči. Na blazini pred mano je ležal velik šop dolgih svetlih las. Jap, moja hči je spala pri meni. 🙂

——————————————————

Z devetimi meseci je tavelika dokončno vsak večer šla v svojo posteljo in v njej tudi prespala noč. Do takrat sem jo sredi noči jemala ven in v polsnu dojila in navečkrat je pri meni tudi prespala. Mene ni motilo, njo pa tudi ne.
Tamala je dobila svojo posteljo dosti prej, ker je nisem tako dolgo dojila (samo 3 mesece) in tudi ona je v svoji postelji brez težav prespala noč.

V devetih letih življenja skupaj so se naše spalne navade zelo spremenile. Na začetku smo spale vse skupaj v dvoposteljni postelji. Pred spanjem smo se pogovarjale, igrale, je pa res, da sem hodila spat ob osmih zvečer.
Nato sem dobila kavč in tisto dvoposteljno posteljo smo razbile na dva dela za vsako enega. Zvečer sem jima prebrala pravljico, nato pa ugasnila luč in … lahko noč.

Tisto leto, ko je šla tavelika v šolo, sem kupila pograde in sebi veliko francosko posteljo. Končno smo imele prave postelje, velike, udobne. Takrat sta večkrat prišli k meni spat, mene pa ni motilo, saj je bila postelja velika 170 x 200 cm in je bilo več kot dovolj prostora za vse.
Tamala je večkrat spala pri meni, ker so jo ponoči tlačile more in se je hodila k meni stiskat. Ker pa se mi je zdelo brez pomena, da se seli iz ene drugo posteljo, je takrat kar prespala pri meni.

Ko sem spoznala svojega zdajbivšega, je postelja postala premajhna za vse. Hrust kot je, je brez težav zasedel polovico postelje in še več in tamala, ki je prihajala k meni ko jo je tlačila nočna mora, ni imela več kam. Strašno mi je šlo na živce to omejevanje, njegovo brundanje in nerazumevanje naših, samo naših, navad.
V petih letih sta se dodobra odvadili spanja pri meni. In še takrat, ko tamala res ni vedela kaj naj naredi ( še vedno ima občasno nočne more), je prilezla k meni in se stisnila na nekaj centimetrih prostora samo toliko, da se je pomirila.

Zdaj smo spet same. Tamali imata 11 in 13 let. Veliki sta že. Sama se sploh ne spomnim, pri katerih letih sem nehala spat pri mami, ker se niti ne spomnim, da bi kdaj spala pri njej. In mi je to, da tavelika zvečer pride k meni in izrazi željo po spanju v moji postelji, fascinantno.
Včasih se tako z malima stisnemo skupaj in zaspimo, večkrat pa spita na svoji polovici moje postelje in sploh ne vem, da spita poleg mene.

——————————————————-

Všeč mi je, da moji hčeri občasno prideta k meni. Rada imam občutek, da jima je to naravno. Vem, da veliko otrok njune starosti tega več ne počne in zato mi je to, da je njima to naravno, toliko bolj pomembno.

Čuj, kaj z tem si htela spet koga za jezik potegnit :-))))). Ker to si namreč uspela. Zdaj samo čakaj plaz :-))))))

PS: moj tudi pri meni spi in ni ga moškega, ki bi mi to preprečil.

ne, to sem napisala danes potem, ko je ponoči tavelika prišla k meni v kuhinjo z izgovorom, da ne more spat. ni hotla naravnost povedat, da bi spala pri meni. sam to. nič drugega.

Pa saj to ni nič takega. Zakaj bi se spet vsul plaz? Meni je pa lepo, da jima je postelja njune mamice kot nekakšno zatočišče.

LP Tinchi

Če katera od vas malo bolje obvalada kašen tuj jezik, ji predlagam, da naj to trditev zapiše na kakšnem tujem forumu.

V slovenskem prostoru se pedofilijo zmotno povezuje samo s spolnim odnosom. V tujini tovrstnega početja ne jemljejo z lahka.

Iz zapisanega, je lahko vsakemu tepcu jasno, da je NevaM partnerja zamenjala za sinkota. Prognoza takšnega nezdravega odnosa je sledeča. Gospa NevaM ne bo nikoli več našla drugega moškega, njen sin pa ne bo nikoli mogel vzpostaviti zdravega partnerskega odnosa.

Ločnica med zdravim crkljanjem z otrokom in patološkim odnosom je ravno v točki, ko otrok v postelji prevzame mesto, ki bi ga moral zasedat partner.

3pio – nikar ne nakladaj !
Moj sin je tudi precej pogosto in precej dolgo spal v moji postelji, ker je bila pač dovolj velika in široka, pa to nisem ne jaz ne on povezovala s kakšno pedofilijo !

Pa sem našla moškega – on pa ima že nekaj časa (mislim tako) čisto zdrav partnerski odnos s svojo punco.

3pio: meni je šlo 5 let na živce, da tamali nista mogli prihajat k meni kadar sta hoteli, ker je zraven mene ležal partner. pa to nima veze z zamenjavo otroka s partnerjem.

sem si obljubila, da ne bom več otrok odganjala od svoje postelje kar pomeni, da se bo pač partner odmaknil (če bo brundal in težil in nergal) otroku. partnerji gredo, otroci ostanejo, zato imajo prednost. zame.

Namesto, da se kregaš z mano, stori to, kar je predlagano.

Kako zdrave odnose so vzpostavili sinovi, pa se vidi šele, ko gre v partnerstvu zares. :))

Če katera od vas malo bolje obvalada kašen tuj jezik, ji predlagam, da naj to trditev zapiše na kakšnem tujem forumu.

V slovenskem prostoru se pedofilijo zmotno povezuje samo s spolnim odnosom. V tujini tovrstnega početja ne jemljejo z lahka.

Iz zapisanega, je lahko vsakemu tepcu jasno, da je NevaM partnerja zamenjala za sinkota. Prognoza takšnega nezdravega odnosa je sledeča. Gospa NevaM ne bo nikoli več našla drugega moškega, njen sin pa ne bo nikoli mogel vzpostaviti zdravega partnerskega odnosa.

Ločnica med zdravim crkljanjem z otrokom in patološkim odnosom je ravno v točki, ko otrok v postelji prevzame mesto, ki bi ga moral zasedat partner.[/quote]

hahahahaahahahahaha

Pa saj nisi normalna :-)))))))). Sploh nimaš nikakršnih vpogledov na moje in sinovo življnje, pa daješ take izjave. Pomanjkanje znanja te namreč lahko kaj hitro zavede do napačnih ugotovitev, veš.

Potemtakem so vse matere/očetje, ki imajo težave s simbiozo pedofili????? hahahaha Saj ne vem koliko si stara, ampak…

To, da mi nihče ne bo preprečil tega, da moj sin spi pri meni (če želi), pa je povsem samoumevno. In ja raje nimam moškega, ko pa da moram izbirat med njim in svojim otrokom. Moški so dovolj veliki, da živijo sami in se samo potolažijo po nočni mori, moj otrok pa ne. Tu ni na mestu samo moja materinska ljubezen, ampak tudi dolžnost matere do sina. Pozabimo na zarečen kruh, ampak nikoli ne bom izbirala med moškim in svojim otrokom. Niti med sabo in svojim otrokom ne izbiram. Rezultat je namreč več kot jasen- sin je pred vsem in vsakomur. To je začetek in konec debate.

Če katera od vas malo bolje obvalada kašen tuj jezik, ji predlagam, da naj to trditev zapiše na kakšnem tujem forumu.

V slovenskem prostoru se pedofilijo zmotno povezuje samo s spolnim odnosom. V tujini tovrstnega početja ne jemljejo z lahka.

Iz zapisanega, je lahko vsakemu tepcu jasno, da je NevaM partnerja zamenjala za sinkota. Prognoza takšnega nezdravega odnosa je sledeča. Gospa NevaM ne bo nikoli več našla drugega moškega, njen sin pa ne bo nikoli mogel vzpostaviti zdravega partnerskega odnosa.

Ločnica med zdravim crkljanjem z otrokom in patološkim odnosom je ravno v točki, ko otrok v postelji prevzame mesto, ki bi ga moral zasedat partner.[/quote]

In ja…res je vsakemu TEPCU jasno. Tisti bolj modri in razgledani in življenjsko izkušeni pa premislijo malo preden zaključijo po svoje.

nevaM: jaz sem tudi že to rekla, da nikoli ne bom izbirala. pa …. sem že.

No, saj izbirala sem tudi jaz že. Ampak izbrala sem sinovo dobrobit. Bo že še čas za kaj drugega, ko bo sin večji in bo z veseljem spal v svoji postlici. Zdaj se pa kar boji kinderpeta-od takrat ko sva bla v bolnici in je mogel sam spat tam, jaz pa sem spala v drugi sobi. Pa ga zato ne slilim. kmalu bo prišel čas, ko bo rekel: mami jaz grem pa v svojo posteljo spat!

poslušte punce, 3pio vam je povedal/a samo kar je vsakemu normalno razgledanem človeku takoj jasno

potem pa tle modrujeta da vam pa to pač odgovarja

saj počnite kar vas je volja, samo nikar ne govorte tega okoli

oba moja otroka sta spala v svojih posteljah od 7 DNEVA starosti dalje

Ja in kaj potem poiu? Bi rada medaljo?

Pa dobr, kaj je tako slabega, če otrok spi v zakonski postelji? Nekateri pediatri to celo priporočajo do enega leta starosti. Jaz dojim, do nedavnega sem dojila tudi ponoči do 5x na noč. Pa a si ti normalna poiu, da misliš, da se bom jaz ponoči kobacala iz postelje in hčer trogala sem in tja iz postelje v posteljo. Pa dajte no. Pa tud Katarina ni rekla, da hčer stalno spi v njeni postelji, pa tud če bi, pa kaj zdaj.

To poiu da tvoji otroci od 7 dneva starosti spijo v svoji postelji je tvoja odločitev, tako kot je moja odločitev, kje spi moja hčer.

Tinchi

Jaz pa sem do sinovega 7-leta, hodila z njima spat – v njegovo posteljo – sem sedela ob njem. Ponoči je prišel včasih k meni, vedno pač ne. Pa naj je bil bivši, pa naj sem bila sama, ali pa novi partner.

Kdaj pa kdaj sem mu dovolila, da je zaspal v taveliki postelji, ampak res na redke izjemne čase.

Komur paše naj pač tako dela, komur ne paše naj ne. Meni ne paše (vsak dan sigurnoe ne). Sedaj pa itak hodi sam spat.

Kolikor sem jaz razbrala iz teh poiu postov, bi rekla da je moški. Namreč le zelo velika večina moških ima takšno mnenje.

dejte raje napisat, kako se crkljate z otroci, so kakšni posebni razlogi ,da hodijo k vam (nočne more, nočejo spat sami ..).

Glede na to, da sta tako zgodaj spala v svoji postelji: ali jih ni mamica dojila? Se je morda bala za svoje prsi, da ne bi več ugajale tebi, ko bodo raztegnjene in povešene? Ali pa ji pač ni bilo mar za to kakšno popotnico daje svojima dvema otrokoma? Aja, morda pa je bila tako superiora, da se je bila pripravljena 3x na noč vstati iz postelje, podojiti svojega otroka na stolu, fotelju ali kje pač in ga dat nazaj spat v svojo posteljico! Hmmm…veš celo možnost t.i. smrti v zibelki se dosti zmanjša, če otrok spi pri materi- en sam razlog: ker otrok šele nekje do 1. leta starosti preraste simbiozo. Simbioza je pa močna stvar. Preberi si jo malo. Nočem, da bi zdaj imel slabo vest, ker so bili pa tvoji otroci deležni manj ljubezni kot naši, ampak da boš razumel, zakaj in kaj vse počnemoo druge MATERE za svoje malčke.

3 PIO – praviš naj naredim to, kar mi je predlagano – KAJ PA JE BILO TO?

In spotoma, moj sin je že nekaj let v resnem partnerskem odnosu,
tako da lahko z gotovostjo trdim, da ni kak mamin sinček pa scklanček z napačnim odnosom do žensk.

MOJ OTROK SPI V ZAKONSKI POSTLI AL PA V TAMALI POSTLCI – SE SAM ODLOČA
IMA PA TUSI SVOJO SOBO IN POSTLO – TJA BO ŠEL KO BO HOTEL

New Report

Close