Najdi forum

Zgodilo se je pred par meseci na vaški veselici. stregla sem za šankom, prišel je naročil špricer, ko sem mu vračala drobiž me je nežno prijel za roko in pogledal v oči. Kaj takega nisem nikoli še občutila ta pogled, ta nežen stisk roke. Nič ni rekel. Mislim, da sem pod hipnozo. Že čez teden sem ga jaz poiskala in prosila da se najdeva. Bil je nor nepozaben večer. kaj takega noro, sedaj sem čisto zmešana. Težava on blizu 50, poročen, jaz 24 na novo poročena z ljubosumnim možem, ki ga imam rada, odličeno vse doma. Jaz pa norim, da seksam vsaj enkrat na teden s tem novim. Pa mi ne teži, le obdela me tako da še teden dni hodim kot po luni.
Kaj je to. Rabim izganjalca hudičev, saj ni normalno, da lepa 24 letnica nori za povprečnim zavaljenim 50 letnikom. Zakaj, zakaj mi brez njega živeti ni.

Kaj naj ti rečem?

Lepa si morda res, pametna pa zagotovo ne.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hja, iz tega bo še nekaj nastalo:)
Mislim, da če je tvoj ljubosumen, je še večja nevarnost, da bo katastrofa, ko izve ali dobi kak namig….

To, da si nora na starejšega moškega je…ne bom rekla normalno, je pa pogosto, da mlade punce iščejo nekaj, kar pogrešajo iz otroštva. Nočem biti pametna, samo sumim, da nisi imela najboljših odnosov z očetom, verjetno si ga pogrešala….ali kaj podobnega….drugo je, ko si v tem iskanju trde moške opore….prehitro šla v zakon. Po tvojem obnašanju sklepam, da nisi dobro niti premislila o tem, v kaj se spuščaš, poleg tega veš da je fant(mož) ljubosumen in da si ti živahna in …to ne gre na dolgi rok.
Ti enostavno rabiš moškega, ki bo manipuliral s teboj. Tako kot te je mož privlačil s svojo ljubosumnostjo, verjetno nista čisto odkrita in se prav veliko ne pogovarjata pa po možnosti si bila noseča in si se zato poročila…..in seveda…si ga imela rada, kot ga imaš še vedno in kot boš še imela koga in kot imaš nekako rada tega 50-letnika.
Pa še o tem.-…50-letniku:) On se spet obnaša po pričakovanju. V krizi petdesetih, je malo osvajal mladenko in ta je na veliko zgrabila…in kaj lepšega za takega možakarja, ki ima doma ženo svojih let, 30 let zakona, odrastle otroke….ni več romantike, iskric, z ženo sta odtujena, skupaj sta iz navade….pa zarad otrok, pa sosedov pa ker sta 10 let hišo gradila in vlagata še vedno…..v glavnem, za njega si kot igračka, ki jo kupiš malemu otroku. Nisi pa niti prva, niti edina…ki te obdela tako…da si v transu…to so pač izkušnje, ki jih on ima, ti pa pri svojih 24 komaj veš, kaj želiš, in si še v obdobju, ko gledaš na to, da ugajaš moškemu in da si v pozornosti.

Ceniš pa se ne…in to je tvoj problem!

Rešitve pa ne vidim, ker ste se našli ravno pravi ljudje, ki vsak dobiva ravno tisto, kar mu manjka…..konec pa ne bo lep za nobenega od vas.

lp

Hja očitni imaš neke fantazije, ki jiih moraš potešit – pa si jih odkrila komaj sedaj. Ma se zgodi, lepo pa res ni od tebe no…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Se podpišem pod Primožev odgovor in dodajam…OH, MY GOD!!!!!

samo en nasvet, naj bo starejši, pač leta res nismo pomembna.
če je pa poročen, ti pa rečem samo eno……..ssssssstttrrrrrrraaaaaaannnnn.
verjemi mi!

Joj, najboljši ste, ko začnete psihološko analizirat ljudi po enem samem postu. Res svaka čast za te sposobnosti.
Sicer pa ne razumem, kako ste lahko ljudje tako ozkogledi, pač ženski je zmešal glavo drug moški. Se zgodi, ja se zgodi, tudi nenamerno se zgodi.
Jaz mislim, da se moraš odločit, a vidiš v tem moškem potencialno vezo ali je to samo avantura. Če je slednje, čimprej zaključi zadevo, dokler ne postaneš odvisna od tega. Če pa čutiš/veš/misliš da je lahko iz tega kaj več in če on čuti/ve/misli isto, potem pa nekaj ukreni in se bori za to. Saj si še mlada in na nič obsojena, tudi če si poročena.

red apple,
potencilane partnerje zaznavamo na nezavednem nivoju, zato tako nenadoma preskoči iskrica, ko nam nezavedno “sporoči”, da bi bila to primerna oseba, oseba, ki v sebi nosi tisto, kar trenutno potrebujemo…
Na nezavednem nivoju pa so potlačene tudi vse travme in občutki skozi proces odraščanja… Zato se da marsikaj sklepati glede na način obnašanja osebe, kakšne travme oz. preteklost nosi v sebi. In da se je blanka ogrela za starejšega moškega, se je moralo v njeni preteklosti nekaj dogajati, skoraj gotovo v povezavi s kakim starejšim moškim (npr. očetom, dedkom,…). Pa to je lahko tudi varno zavetje v objemu dedka, spomini na lepa otroška leta (ko se je npr. pazila pri starih starših in se imela lepo…), karkoli. Pač, sebe je potrebno razgraditi na koščke, potovati nazaj v zgodovino in spregledati, zakaj ti je všeč to in ono…

Npr, jaz sem se dolgo časa bal višine, nato pa sem izvedel, da sem kot majhen otrok padel z okna…

toliko o analizah… seveda pa ne moreš podati neke slike o človeku, ki napiše par vrstic…

Red apple,glavo si je zmešala sama-saj ga je šla sama iskat,verjetno pri zavesti.V trans je padala in še pada vsak teden.

Sama je hotela godljo,problemi pa nastajajo,ker sluti,da bo težko priti ven iz tega d….

BlanKa!
Ni lepo,pa tudi opravičilo ni v tem ,da si lepa,pa nora nanj,si pa res malo manj pametna,tako kot pravi Primož.
Siliš v težave in zdaj so tu.Odvisna si od teh zamolčanih srečanj,ki ti mešajo glavo.
Postavi jo na hladno,da ne pregoriš!

Si živahne narave,tvoj ljubosumen in zagotovo še bo vroče krvi!

Mislim, da nisi ravno brihtna. Tudi tvoj te bo vesel, ko bo pogruntal. Saj načeloma me nič ne moti, ampak vseeno….ne delaj drugemu tistega, kar ne želiš, da je storjeno tebi.

Ti si bolana,ženska.

Draga Blanka!

V primeru, da imaš očeta, pojdi ga obiskat. Stopi pred njega in ga globoko poglej v oči. Srčno in trdo ga objemi, poljubi ga na lica ali čelo in mu reči, da ga imaš rada in si mu hvaležna, da ti je oče. Verjetno si imela priložnost, upam da se ne motim in »scenarij« ni bil drugačen, čutiti Jang moško energijo od očeta in tako se vsak dan in mimogrede spoznavati z drugačnostjo od svoje Jin ženske či energije. V nasprotnem je joooooj!

Nekaj podobnega naredi, a v drugem ljubezenskem zanosu, ponovi zgornjo »vajo« s svojim sramežljivim možem (vse mu povej kot nam in prosi za odpuščanje), ki te verjetno ima rad, ker si lepa, moški nasede(mo)jo na žensko lepoto, varljiva je!? (Opomba: Primož bravo! Kratko in jedrnato si to povedal in zadel bistvo).

Vajina ljubezen z možem je po vsej verjetnosti v ne ubranem, celo v zvezda uničevalnem cikličnem odnosu či energij, glede Pet tokov Jin in Jang, DZK in KUA! Sicer ti ne bi delovala hipnotično in tako močno izzivalno drugačna vibracija 50 letnika, ki je verjetno v krožnem in ubranem harmoničnem ciklu elementa pred tvojim ali za njem. Morda te tvoj mož seksualno ne poteši in si se ujela, oziroma bila “zvesta” svoji skriti želji!?

Po feng shui ti bo v pomoč, da prideš iz začaranega kroga tudi to, da na svečniku za dve sveči prižgeš najprej svojo žensko Jin svečo na levi strani in čez nekaj časa višjo moško Jang svečo. Energetsko področje odnosov, ljubezni, čustev in poroke je nujno »prevetriti« in aktivirati to energijo v tvojem stanovanju. Nekje mora biti nekakšna energetska blokada, hiba ali ovira.

Kar se tiče ljubezni, je koristno in potrebno (za vse velja) redefinirati ta čudoviti »fenomen«, na novo pogledati tudi iz zornega kota modrosti, že od nekdaj znano, in jo sprejeti kot takšno ali zelo podobno temu in sicer:

Ljubezen ne iščimo v partnerju, v otroku, hiši, avtomobilu, hrani, smučanju, partyijih…ne iščimo jo na mnogih naštetih in ne naštetih mestih na katerih išče današnji človek. Skratka, ne iščimo ljubezen zunaj nas! Ne bomo jo našli.

Stvarnik je zelo moder in je ljubezen »namestil/skril« v našo notranjost, v srce. Torej, iščimo in jo odkrivajmo znotraj sebe, in vsak za sebe! To je »solo« raziskovanje. Ni v paru. Zakaj bi bilo v paru? Nismo se rodili v paru, niti dvojčka ne. Ne bomo »odšli« v paru. Vsak za sebe in zelo posamezno. Tako je »zamišljeno« in nam servirano. Samo navaditi se je treba in sprejeti, da je tako.

In ko enkrat odkrijemo ljubezen znotraj sebe, naenkrat postane tako jasno, da bolj ne more biti, kaj v bistvu ljubezen JE, dotedanji odnos do ljubezni se razblini. Niti ne obstajajo besede in jih ni možno izmisliti za tako čudovit občutek. Zato človek ima »orodje«, to čudovito telo in zavedanje občutkov. To lastnost ima samo človek. Da čutimo! Da se čutenja zavedamo. In ko odkrijemo pravo ljubezen znotraj sebe, takrat še bolj ljubimo in partnerja in otroka in hišo in … NE POTREBUJEŠ LJUBIMCA! Vse dobi smisel … sicer je tavanje v temi, podobno tvojemu »izletu«. Vrni se domov Blanka, dokler še lahko brez večjih posledic.

p.s. Podpišem se na mirellino in Primoževo pisanje. Čestitke!

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Mislim, da si skrajno neresna. In da nisi zrela za zakon, tvoj moz pa se mi zelo smili, upam, da bos vsaj toliko “clovek”, da se bos usedla z njim in mu to priznala, ker ne vem, ali sploh imas vest?? Kako te ni sram? To mi ni bilo nikoli jasno ……. A ljudje smo razlicni, ocitno.

ah premlada si se poročila, zato ti pa “dogaja”. sej men tud, k sm v resni zvezi že 3leta, tip jr ful uredu,lepo se mava, rada ga mam….ampak trenutno me neizmerno privlači ločen 35-letnik (jaz 21), in se avanturi nikakor ne morem upreti.
Po moje ni nič slabega, dokler tip ne izve, pač za svojo “dušo”, če nimaš preveč vesti, ni panike…sam ne smeš se preveč navezat na tega 2.tipa…na koncu si lahko brez obeh:))

No, če bi imela moža rada in bi bilo doma vse tako krasno, ga nebi varala.

Točno tako! In sploh ni treba nič dodati.
Od vseh vpletenih očitno nihče ni dovolj zrel.
No, vsak po svoje, kakor vam paše. Vsi ste odrasli in za svoja dejanja odgovorni. Ampak potem ne jokat 😉

hahaha dobro kost si vrgla :))

mlada-star-poročena-sexava kot nora

recept za nekaj tedensko top listo 🙂

če si poročen verjetno res ni lepo, če kar tako skačeš čez plot. Se že raje prej doma malo potrudiš popestrit sex life.

Če pa to ne gre, potem pa zakaj pa ne? Sex je samo sex. Jaz sem single in me je en poročen čisto zmešal. Iz te moke še ni kruha ampak dolgo se mu verjetno ne bom več upirala. Itak veš v kaj in zakaj greš in ne vidim ovir. Če Slovenci ne bi bili tako zavrti in imeli toliko predsodkov bi bila nataliteta višja. 😉

Blanka jaz ti dam kar prav. Jaz že ob misli na tega poročenega postanem čisto mokra…..pa nisem več rosno mlada pa on je ful starejši. Starejši tipi imajo nekaj česar mladi v sedanjih časih nimajo več.


Halo, kaj pa ima višja nataliteta sploh veze s to temo??? Ne razumem, res. 🙁 Je mišljeno v smislu, da če bi Slovenci bili bolj odprti, bi več sexali med seboj (torej ne nujno po zakonih ali parih, ampak kar vsepoprek) in posledično bi bilo več rojstev? Če si mislil/a tako, potem se lahko samo še za glavo primem, res.
Ker jemati sex za športno dejavnost in načrtovati družino oz. otroka, sta pa dve popolnoma ločeni stvari. No, saj jaz tako mislim…

Motorola, tisti stavek se ni nanašal na varanje. Ne se razburjat, je bilo mišljeno čisto drugače. 🙂

New Report

Close