Najdi forum

:)))) Dedc te pač ima kot fajn eno mlado pufuklo. Nič več in nič manj.
Če ti je dober sex največ v lajfu…….potem pač furaj dalje dokler se te ne naveliča.
Sem pa ziher, da nisi edina v njegovem sex lajfu.
Mlada si in naivna, to ti štejem v “opravičilo”. Upam samo, da ne boš kasneje obžalovala in jokala.
Punca pamet v roke! Ne verjemi “starim bikom”!!!!

Jaz bi rekla pojdi stran, na koncu bodo težave. Nesrečen bo tvoj mož, pa tvoj poročeni partner, pa njegova družina. Še najbolj kratko pa boš pri vsem tem potegnila ti.

Jasno pa je, da ne mojega nasveta ne nasveta tistih, ki so se oglasili pred mano, ne boš upoštevala.

Je pač tako: NAJBOLJŠI NASVET JE IZKUŠNJA. Žal ta nasvet vedno pride prepozno.

Zavrtost in zalostna nataliteta kajpak nimata skupnega imenovalca. Manj si zavrt, bolj seksas zaradi rekreacije, prej si bos nataknil gumico … Kajti ce si je ne bos, bos kmalu telebnil na kaksni oviri.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Sorry, tttt, res sem si očitno narobe raztolmačila tvoj post! 😉 Se opravičujem še enkrat za svoj “izpad”.
Vsekakor se strinjam z Žogicinim načinom razmišljanjem; mislim da tisti, ki furajo one-night-stand-e vsekakor pazijo.

Pazi, da ne fašeš salmonele – od starih jajc.

Uf, tole bo še krvavo. Kot živali, ki se parijo, pa ne vse, brez razuma.
Ljubezen, zvestoba do groba, v dobrem in slabem, v bolezni in zdravju, dokler naju smrt ne loči. Vrednote, ki se le še blebetajo, v realnem svetu pa so redkost. Upam, da se nisi poročila pred oltarjem.
Sta kot star nepotešen plemenski samec in mlada samica. Pa še to bi bilo lepše videti in brati.

New Report

Close