Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina CENZURA TUDI NA FORUMU ŽIVALI

CENZURA TUDI NA FORUMU ŽIVALI

Torej, na tem forumu lahko vprašaš in odgovarjaš samo tako kot nekateri mislijo da je prav.Torej to ni forum, vsaj ne demokratičen.
Nekateri si enostavno lastite in predpisujete, kdo tukaj lahko sodeluje.
KRASNO !
BRAVO!

Sad but true

Ko sem se jaz prvič oglasila na tem forumu, so me punce spljuvale…. hm, skritizirale mojo vzgojo otrok, obsodile mojo celotno družino, me označile za sovražnika živali no. 1…… itd, itd :((((((

Potem, ko sem prišla po kakšnem letu spet mal pokukat sem in videla, da se ni nič spremenilo…. Spremenila sem se jaz :))

Karkoli že napiše Yo (sorry, saj vem, da so tudi andi, pa tanja, pa še druge fajn punce, ampak tebe pač poznam :))))) in ostale dečve… moraš brati s stališča živali. Te dame se tako zelo trudijo za živali, ki jih nihče noče, da enostavno zmanjka moči za pisanje za ljudi, ker bi moralo biti pisanje zavito v celofan in pazit, da na nobeni strani ne prizadeneš nikogar (kot npr. jaz zdajle klobasam ;))

In moraš, draga Helenca vzeti vse skupaj samo za dobro… sem ne štejem žaljitev in brezveznih podtikanj, ker si jo ti v primerjavi z mano zelo zelo dobro odnesla :))))))

Te pa seveda stvari prizadenejo, ker imaš svojo psičko rada in mladičke tudi (kljub temu, da so zavetišča polna). In samo zaradi živali (tudi pasji dojenčki so vmes), ki v slovenskih zavetiščih čakajo na prijazno človeško dušo, so te punce tako okregale…. ker je nerodovniških psov vedno dovolj in res ni potrebe, da pride na svet še nekaj novih kužkov.

Če resnično že imaš bodoče lastnike, ki si srčno želijo novega družinskega člana, bi morda raje poiskala v azilu psičke in jim pomagala priti v nov dom.

Jaz te ne obsojam, rojstvo je itak en tak lep čudež… še posebno, če veš, da bodo vsi ti novorojenčki našli svoj dom.

Pozdravček od lastnice nerodovniške psičke… ja, ja… je že sterilizirana :)))))

Helena a si prebrala kako poteka parjenje????
A ste parili?

Ma res sem jezna, ker si nisem shranila kako poteka parjenje.

shranila?!

Jaz ti lahko skopiram kar si napisala in ti pošljem na mail :))))))

Logično je da te ženske na forumu,delajo v dobro živali,je pa res da majo kr eno grupco ki skup drži,in ko ena začne udrihat po komer koli,potem se ji veselo pridružijo še drugi,namesto da bi z lepim besedam odgovorili na vprašanje in hkrati povedali svoje menenje,lahko tudi strokovno če so pač iz stroke,ampak na malo bolj strpen način.
LP,vsem pa malo več strpnosti,kajti lepa beseda lepo mesto najde

Hop, Cefizelj napisal:

> shranila?!
>
> Jaz ti lahko skopiram kar si napisala in ti pošljem na mail
> :))))))

prosiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm

No, pa še iz mojega vidika 🙂

Sem absolutno proti temu, da je tema enostavno “izginila”. Tao se dogaja samo na tem forumu, pa ne misliti, da teme brišem jaz ali katera druga od “histeričnih” bab.
Od moderatorja/administratorja sem želela posredovanje, ker ste me VI, Helenca obsodili, da se prijavljam pod večimi uporabniškimi imeni. Namesto, da bi g. Primož zadevo preveril in pojasnil, je zbrisal celotno temo.

Khm, kaj se torej zgodi v primeru, da gre kdo od forumovcev “kam dalj” v kolikor se blati njegovo dobro ime?
Na ostalih forumih se to pod nobenim pogojem ne bi zgodilo…

Tako da, Helenca, za pojasnilo se boš morala obrniti na g. Primoža osebno. Kar se mene tiče, bi zelo rada videla, da bi bila tema tu gor. Če ne drugega zato, ker ste me VI neosnovano obtoževali prijavljanja pod večimi uporabniškimi imeni, hehehe.

Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Helenca, mene pa še vedno zanima kdo je omenjeni veterinar, ki vam je svetoval da imejte mladiče pred sterilizacijo ker bi ga bilo potrebno opozoriti na dajanje napačnih informacij, saj s tem dela škodo.

Vi pa prosim čimprej zamenjajte veterinarja, v dobro vaše psice.

eh, včasih se je dalo, da si šel na iskanje in našel izbrisano zadevo… zgleda, da je Primož preveč natančen pri posodabljanju opreme :((((

Sorry, Alenka… bom prosila Primoža, če mi da tvoje pisanje na mail 🙂

Helenca, jaz sem prišla samo pokukat semle – ne pišem redno. Vem pa, kaj ste imeli.

Govorit o demokraciji je čisto brezzveze. Ko boš ti enkrat plačevala domeno in serverje, potem boš ti določala pravila igre na svojem forumu. Na nobenem forumu ni demokracije, da bi lahko uporabniki z večino prisilili administratorja ali lastnika, naj dela po njihovo. Vsi forumi so hierarhični, od tebe pa je odvisno, ali hierarhijo in pravila, povezana s tem, sprejemaš ali ne. Če jih ne, je brezzveze poskušat spreminjat pravila foruma, ker te pristojnosti enostavni nimaš. Pač greš in si poiščeš drug forum, ki ti je bolj všeč, ali pa ustanoviš svojega.

To velja tudi za druge.

Helenca,mene pa zanima kako to da si se zmeraj tuki,ce si rekla da ne prides na ta forum vec? Konec koncev res nimas tukaj kaj iskati,ko vse odgovore ze tko sama ves,se posebi o nerodovniskih psih itd,….nas,nevednice pa raje pusti na miru,itak nobena nima prav in kar nekaj kvasimo (ampak to samo zato,ker ne maramo zivali in jim hocemo samo slabo ).

Sory,vem da sem nesramna,samo ene in iste zgodbe mi grejo ze posteno na nerve,pa saj razumem da kaksni preprosti osebki ne morejo vedeti vsega o zivalih in da se jim brezveze zdijo razni rodovniki,…samo ne razumem pa da potem tupijo svoje in svoje in ne upostevajo nasvetov tistih,ki res nekaj vejo (oz. veliko). To je vse.

Boga Helanca,sej ste jo tok zmasiral,da bo pozabla po kaj je sem prišla,pomojem najboljš vse skup pozabt,itak boHelenca po svoje nardila,al pa tud ne, če je kak dober nasvet dobila,sam pomejm v dobro vseh naših hišnih ljubljenčkov,da se povrnemo na teme ki se njih tičejo in ne nas lastnikov,ker itak ne bomo našli skupnega jezika.Sej veste uno 100 ljudi 100 čudi.
LP

Yo… Sama si prosila za posredovanje administratorja na forumu med.over.net. Kako pa si mislila, da bo drugače posredoval, kot z brisanjem posta?

In nasilna komunikacija ni opravičilo za NIČ!!!!! Tudi za dobrobit živali, otrok ali ostalih ljudi! In YO, iz nje lahko doktoriraš.

Kako mislite spreminjat svet, če ne poznate osnov nenasilne komunikacije? Nesprejemanje drugačnosti, drugega mnenja, drugih interesov, nepoznavanje ljudi in osnov statistike? Kako boste vzpodbudili zanimanje za brezdomčke pri ljudeh, ki se do tedaj niso niti brigali za odvržene? Pridobile boste le tiste, ki imajo že sedaj to nagnjenje in so potencialni kandidati za posvajanje. Velik potencial posvojiteljev pa še teka naokoli, verjetno brez odgovornosti do kakšne domače živali in brez čuta, ki morda še ni vzpodbujen?
Tu napadate ljudi, ki želijo pariti svojo psico… Praktično je dekle/ženska prišlo po nasvet, dobila pa jo je po grbi s čustvenim izbljuvom, ki je terjal nič drugega kot negativna čustva, namesto da bi z pozitivnim usmerjanjem in z spodbujanjem k čim več informacijam preprečile bolane potomce, ker naj bi bil to glavni cilj prave vzreje, če se ne motim. In Helena bo to storila kljub vsemu, verjetno celo z manj koristnega znanja, kot bi ga zares lahko od vas dobila!

Menim, da se boste morali društvarji malce zamisliti, kako posredovati svoje informacije, kajti tudi v meni vzbujate predvsem negativne občutke.

popcorn napisal:

> Kako boste
> vzpodbudili zanimanje za brezdomčke pri ljudeh, ki se do tedaj
> niso niti brigali za odvržene? Pridobile boste le tiste, ki
> imajo že sedaj to nagnjenje in so potencialni kandidati za
> posvajanje. Velik potencial posvojiteljev pa še teka naokoli,
> verjetno brez odgovornosti do kakšne domače živali in brez
> čuta, ki morda še ni vzpodbujen?

Sicer nisem sledila temi, pa vendar… in tole pravi nekdo, ki je pred kratkim oddajal (prodajal) dvoletnega(neudomačenega) ljubljenčka, zaradi ” pomanjkanja prostora”. Odgovornost, čut… he, he Metlo v roke, pa pred svoj prag pometat…

se mi zdi, da ni prodajala svoje živali…..

Al se motim, pop?

*****************************
Avtor: popcorn
Datum: 24-01-05 22:23

Yo… Sama si prosila za posredovanje administratorja na forumu med.over.net. Kako pa si mislila, da bo drugače posredoval, kot z brisanjem posta?

******************************

Zanimivo, da se na nobenem drugem forumu ne zgodi kaj podobnega, hehehe.
Zakaj? Ker lahko nekdo koga toži, zato se teme kvečjemu zaklenejo, vendar ostanejo tam, kjer so.
Sorprise??? Na internetu niste anonimni, to si čimprej izbijte iz glave, ker vas bo sicer nekoč drago stalo.

******************************
Avtor: popcorn
Datum: 24-01-05 22:23

Kako mislite spreminjat svet, če ne poznate osnov nenasilne komunikacije? Nesprejemanje drugačnosti, drugega mnenja, drugih interesov, nepoznavanje ljudi in osnov statistike? Kako boste vzpodbudili zanimanje za brezdomčke pri ljudeh, ki se do tedaj niso niti brigali za odvržene? Pridobile boste le tiste, ki imajo že sedaj to nagnjenje in so potencialni kandidati za posvajanje. Velik potencial posvojiteljev pa še teka naokoli, verjetno brez odgovornosti do kakšne domače živali in brez čuta, ki morda še ni vzpodbujen?

********************************

In zakaj bi jaz morala doktorirati iz vzgoje tistih, ki bi jih morali vzgajati drugi – starši, družba, država…

Kolikor vem, popcorn, ste zaposlena v mučilnici, ki je v lasti MOL Ljubljana. Me napadate, ker ste se čutili prizadeti ob mojih kritikah, ki sem jih podajala o tej “ustanovi”.
Hja, kje je zdaj nepristranskost in sprejemanje drugačnosti (beri: etike)?

********************************
Avtor: popcorn
Datum: 24-01-05 22:23

Tu napadate ljudi, ki želijo pariti svojo psico… Praktično je dekle/ženska prišlo po nasvet, dobila pa jo je po grbi s čustvenim izbljuvom, ki je terjal nič drugega kot negativna čustva, namesto da bi z pozitivnim usmerjanjem in z spodbujanjem k čim več informacijam preprečile bolane potomce, ker naj bi bil to glavni cilj prave vzreje, če se ne motim. In Helena bo to storila kljub vsemu, verjetno celo z manj koristnega znanja, kot bi ga zares lahko od vas dobila!

******************************

Glede na to, da ste tudi pri vas – kjer delate – parili psico in psa, v neprimernih pogojih, pomanjkljivo socializirana itd., pa vendar podajate kritike na forumu, bi pričakovala, da bi se oglasili malo prej in svetovali, kako pariti.
Morda celo, kako brez testov in pregledov zatrditi, da sta oba starša zdrava.

******************************
Avtor: popcorn
Datum: 24-01-05 22:23

Menim, da se boste morali društvarji malce zamisliti, kako posredovati svoje informacije, kajti tudi v meni vzbujate predvsem negativne občutke.

******************************

S tem se pa kar na koga drugega obrni. Ponosno milijontič izjavljam, da nisem član nobenega društva 🙂

Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Ste prepričani da je vse tole pregovarjanje in kreganje v prid Domačim živalim,katerim je namenjen tale forum,ali se vam gre za kaj drugega????
LP

meni se tudi zdi, da bi Helenci lahko vse skupaj povedali na bolj prijazen način.Vse skupaj se mi zdi, kot da bi tukaj gor predavale ljubiteljice živali v PELC PLAŠČIH.

Khm,Helenci je marsikdo zelo na lep nacin povedal zakaj tole ni dobro,kako naj ravna,….Dobila je same koristne nasvete,z raznoraznimi razlagami zraven ampak ce nekdo potem ne dojame in tupi svoje in misli da tukaj itak vsi govorijo nepravilne stvari…potem cloveku zivci rahlo popustijo ja! Raven ploskala pa slinla se ji pa ne bom ob njenem pocetju,ker je totalno zgresen.

New Report

Close