Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina CENZURA TUDI NA FORUMU ŽIVALI

CENZURA TUDI NA FORUMU ŽIVALI

ko smo že pri konkretnem pasjem sexsu naj opišem naše pajenje..

ko sta se naša dva zlatkota ONA in ON (tisti ki veste kdo, že veste) parila je po večkratnem naskakovanju (psica je bila 100% ZA) psu uspelo psico malo bolj močno zagrabiti in očitno prodrl vanjo ker je malo zacvilila, na njej je za par trenutkov otrpnil in po njegovem pogledu bi rekla da je ejakuliral, vendar je takoj zlezel z nje.. nista ostala skupaj sprijeta.. iz penisa mu je kapljala brezbarvna tekočina .. pri psici je bilo videti da iz vagine teče nekaj ven…
Ponovnega skoka jima ni uspelo izvesti..mogoče sta ga ponovila ponoči ko nas ni bilo zraven..
Kaj mislite, ali je moja psica breja???? Pa ne me zdej spluvat.
. res ne vem ali je izostanek sprijetja 100% znak da ni prišlo do oploditve???
..

No me prav zanima, če te bo gdo povprašal po VZREJNEM DOVOLJENJU, ali pa se jim ne ljubi več napadat…
Sicer sem pa včeraj prebrala v knjigi O PSIH , da združitev traja od 10 do 20 minut, ko ga ima pes enkrat notr in ne 1 uro kot so to trdili eni tukaj.Ja morda pa je možno tudi 1 uro.

helenca, cool down. Ja, psica od Tarise ima vzrejno dovoljenje, ravno tako samec s katerim je parila. Ocitno imas slab spomin, saj si v temo, ki jo je odprla – ali je breja? ze nekaj kokodakala…

in ne, ni nujno, da zdruzitev psov traja natanko 60 minut in nic sekund. Lahko bistveno manj, lahko tudi dalj…
bogpomagej.
m.

------- www.kosovir.si

Zakokodakala :)))))))))))))))

Pri parjenju moje znanke, sta bila pes in psica združena 45 min.

Lp jana

Ja Jana,sej ti si tud eno dobro zakokodakala)))))))))))medtem ko se je tvoja znanka parila,sta bila psa združena 45 minut:)))))))))))

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO jana & B. !!!!!!!!!!!!!

A si se prebrala? Haahahahahahaaaaaaaaaaaaaahahahahahaha!

OK, no, malo sem se narobe izrazila….

Prav je tako: ko je dala moja znanka parit svojo psico, sta bila pes in psica zdruzena 45 min. A sta zdej zadovoljni?!?!?!

Ja jana zelo smo zadovolji,sam mislim da je bla tvoja znanka prej bolj zadovljna,k je se je še ona lahko malo parila in to celih 45 minut:)))))))))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahah!

CCCCCCCCCSSSSSSSSSSSSS !!!
mislm..ne, sj je vse u redu, a ne punce.

Ja HELENCA!

Vse ok in vse pod kontrolo! Ampak……….

Nič bat Helenca,vse pod kontrolo,sej mamo ja yo tuki,nam bo pa ja kaj svetovala

New Report

Close