Najdi forum

Ko moški opazujejo punco od daleč…

Imam eno prijateljico iz osnovne šole. Že, ko je hodila v 5. razred oz. ko je bila stara 11 let, so jo starejši fantje gledali in se ji nasmihali. Na eni poroki je bil en fant, ki ji je bil všeč. Ona je kasneje rekla, da je tudi on njo nenehno pogledoval, nato se je tudi sprl s svojo punco, ki jo je imel s sabo. Moja kolegica je bila takrat stara samo 12 let. 8 let kasneje je prišla po naključju do cifre tega fanta in ga je poklicala. On se je nje spomnil takoj, rekel je, da se mu je na poroki zdela simpatična pa čeprav je bila takrat stara le 12 let.

Ta moja kolegica je sicer zmeraj urejena, ima dolge lase in dobro postavo. Zmeraj, ko sva na pijači v kakšni gostilni, moški opazujejo njo in se ji nasmihajo, zame pa se ne zmenijo. Vedno je tako. Sicer pa ti moški običajno ne pridejo zraven, ampak opazujejo le od daleč in se ji nasmihajo. V eni gostilni je bila nekaj let nazaj ful popularna, saj so moški raje opazovali njo kot pa natakarice.

Sicer se ona za te moške ne zmeni ravno preveč, a govori, da ji pozornost ugaja. Tudi na šoli je bila zaradi svoje urejenosti, visokih štiklov in makeupa najbolj popularna, pa čeprav je bilo na šoli okrog 1000 dijakov. Moški na tej šoli so bili sicer nekoliko sramežljivi in sem videla, kako jo opazujejo, a si ne upajo pristopiti, ženske pa so jo rade kritizirale.

Mene vse to skupaj ful žre, kajti jaz imam preveč kg, ne znam se lepo oblečti itd.
Še najbolj pa mi mogoče gre na živce to, ker je meni všeč en natakar v enem baru in on vedno na skrivaj pogleduje njo, mene pa niti ne opazi. opazila sem, da jo pogleduje, a ji nisem tega rekla, ker ji bodo krila še bolj zrasla.
Fanta trenutno nima, ker pravi, da se ne bo za nikomer poniževala in da ona ne bi nikoli storila prvega koraka.

Kako naj stopim iz njene sence, da bomo bolj opažena?

Lep pozdrav od Anite.

V trgovini imajo veliko izbiro kruha, a le če ga probaš, več kateri je slasten. Na izgled ne moreš dati nič !

Tako nekako je to. Ne išči v frendici tekmice, ti si celota zase. Tebe bo nekdo sprejel tako kot si, tvojo vsebino, ne embalažo. V tem je ves recept.

Ona je lepša praviš od tebe, torej, ne tekmuj z njo v lepoti.
Ko njo gledajo vsi v gostilni, ko se ji natakar nasmiha….ga ti pa kaj vprašaj, ogovori, bodi naravna in izpostavi tisto, kar imaš ti.

Ne gledat samo, kaj imaš ti slabšega.
Ne se primerjat z njo- če ima ona dolge lase, to še ne pomeni, da so vse z dolgimi lasmi najlepše:) – ti poudari oči in se kateremu nasmehni…tudi če njo gleda…fantje potem, ko si malo ogledajo zadeve, trznejo na osebo, ki pokaže malo zanimanja- tako, ki jih ignorira, ki je samo rada opažena- hitro pozabijo.

V glavnem, verjetno si še zelo mlada:), tako, da ne rabiš zapeljevat zdaj vseh moških. Tisti, ki mu boš všeč kot oseba, te bo že našel in te ne bo samo gledal izza šanka.

To, kar počne tvoja kolegica- to je pa flirt;) Punčka se zaveda, da je všečna in malo draži fante:)- resnega in pravega pa verjetno ne bo nič lažje našla, kot ti- ker ko ji bo en všeč….je ne bo tako gledal, kot večina in zato ji bo tudi všeč;)


po moje je najbolje da zamenjaš bar in si najdeš natakarja for youre eyes only)

Tako preko foruma je težko kaj konkretno svetovati.

Na kratko tako: veliko je v energiji. Z “energijo” imam v mislih tvojo predstavo o sami sebi in tvoje čustvovanje…

Živimo pa tudi v svetu, kjer ljudje na splošno damo na videz. Do neke mere je to v redu, kadar gre za urejenost, higieno, zdrav način prehranjevanja in telesno aktivnost. Včasih pa se pretirava v eno in drugo smer. Nekateri ljudje pa že tako zgledajo bolj markantno. Tako pač je.

Moški pa na splošno radi pogledamo lepe ženske (seveda je lepota relativna). Ko si mlajši ti zunanji videz veliko več pomeni, kot pozneje.

Glede tega, da te natakar ne pogleda: odvisno pa je tudi od osebne razvitosti posameznika. Nekateri so bolj usmerjeni v zunanjost, bolj zreli pa vključijo tudi energijo posameznika.

Omenjaš svojo težo. Tu moraš biti zelo previdna. Ker je meja med resničnostjo in umišljenostjo tanka. Odvisno je seveda tudi od tvoje starosti. Če si še mlada, potem razumi, da se bo tvoje telo zagotovo še spremenilo.

Kako naj stopiš iz njene sence? Preprosto tako, da greš ven tudi kdaj s svojimi drugimi prijateljicami, ki niso tako markantne. Takrat boš bolj opažena. Čisto logično, a ne?

Svetujem pa ti, da imaš pozitivno samopodobo, da skrbiš za higieno, splošno urejenost (ne pretiravaj s šminko, mene osebno take ženske odbijejo), telesno aktivnost in zdrav način prehranjevanja. Predvsem samopodoba in lepo obnašanje veliko pomenita.

Če si še mlada, potem 100% lahko rečem: tvoj čas šele prihaja.

Poslušam ravno pesem “Pegasto dekle”…

Malo poglej okoli sebe, v šoli, v družbi…..mogoče pa tebe opazuje nekdo, kogar ti v svoji zaverovanosti v natakarje in tiste, ki gledajo prijateljico….spregledaš.

Vedno je treba pomisliti še na drugo stran in vedno je nekje nekdo, komur si pa ti najbolj všeč…in mogoče prav trpi zaradi tega, ker ti ne opaziš:)

Kar pozitivno!!

S kilami pa se ne obremenjuj, pa malo poglej okoli sebe;) Punce, ki izstopajo z vso lepoto, navadno nimajo ob sebi nekih resnih fantov, ker se jih fantje “bojijo”.(vsaj taki, ki niso zelo prapričani v svojo popolnost in niso pretirano samozavestni;))

Stopi iz njene sence tako, da se nehas obremenjevat z njo in s tem, kdo jo pogleda in kolikokrat in kako, ker najbrz- upam! ne hodita ven in okoli zaradi tega. Bodi ti ti, kakor se najbolje pocutis v svoji kozi, pozitiven pristop in pozitivna energija pretehtata vse mozne vizualne stvari. Verjemi! Okusi so razlicni, ne bi verjela kako. Jaz mogoce tudi rada pogledam za kakim fajn grajenim deckotom, zgolj pogledam. Da bi imela kaj vec z nekom, je pa skoraj predpogoj, da ne zgleda briljantno in seva tiste nadutosti in samovsecnosti in se ne ozira pol lokala- vkljucno z mano : za njim. In mislim, da so fantje podobnega mnenja, vsaj prijatelji, ki jih imam. Urejenost ja, ni ti treba blestet. Nasmeh na obraz, bodi zadovoljna sama s seboj, sproscena, komunikativna, NE OBREMENJUJ se z okolico, zabavaj se…grem stavit, da bos delezna marsikaterega pogleda. Pa tudi ce ne- ti je res tako mar tega? Je nasa samozavest in samopodoba res odvisna od tega, kako nas vidijo drugi? Zakaj ne bi bila res sama sebi! vsec in pac pustila drugim, da imajo okus tak, kakrsnega pac imajo…

tole se bere kot zapisi psihopata.

pa kaj tebe toliko moti, kdo vse gleda tvojo “kolegico”, kako jo opazuje, kolikokrat se ji nasmehne, ali gleda kelnarco bolj pogosto, kot njo…. mislim, da imaš naštudirane vse moške, ki jo samo bežno opazijo.

Dobro premisli, ali so res moški to, kar ti hočeš, ali si ljubosumna na kolegico iz kakšnega drugačnega razloga. Ker to, da veš, kdo jo je kako gledal pred petnajstimi leti, spada že v območje somraka.

Prebrala sem vaše odgovore in sem se malce zamislila, ker mislim, da imate prav.
Mirella, res je, da kakšen resni fant običajno ne stopi k punci, ki izstopa s svojo lepoto. Tudi v primeru moje kolegice je tako. Njeni fanti nikoli niso bili resni, ampak se je šlo običajno za kakšne vzvišence. Edini, ki je v zadnjem času z veliko mero samozavesti stopil k njej, je bil nek razvajen bogataški sinček z dolgim jezikom. Ko je spoznala, da osvaja vse punce ( tudi mladoletne ) in da je pijanec, ga je odrinila od sebe. Na žalost je vedno tako, da ženske ne opazimo kakšnih zadržanih in sramežljivih fantov, ampak kakšne take, ki imajo dolg jezik in se znajo na lep način prilizovati.
Cija, ne mislim se prepirati s tabo, ampak takšen tekst še ne pomeni, da gre za psihopata. Nikoli v življenju nisem nikomur nič storila, res pa je, da imam zaradi svoje teže probleme s samozavestjo in je moja kolegica vedno v prednosti. Slovenci nasplošno veljamo kot narod nevoščljivcev. Se pravi, da je potem veliko Slovencev psihopatov? Ljudje s to napako imajo težave tako kot jaz. Eni so se zaradi nevoščljivosti res pripravljeni spremeniti v psihopate, a jaz ne. Jaz priznam svojo napako in na ta forum sem šla pisat z namenom, da bi mi pomagali, ne pa obsojali. Prosim vse tiste t.i. ” psihopate “, da se vzdržijo svojih neumestnih pripomb.
Kakšen psihopat je po tvoje potem njena sestrična, ki ji že od nekdaj skače v zelje? Norčuje se z vseh moških, ko se ji kdo približa, ga odpika, moja kolegica ji je enkrat pomagala pri enem fantu, ona pa mu je v zahvalo lagala o njej, pa čeprav ga moja kolegica ni poznala. Ta ženska pa je res zelo bolna od ljubosumja, a se žal sama tega ne zaveda, ker si misli, da je pač najboljša in zato vedno tekmuje z mojo kolegico.
No, pa če se vrnemo na to temo: Ko je moja kolegica klicala tistega fanta, ki se je je spomnil po dolgih 8 letih, sem bila zraven.
V eni gostilni pa sem videla tudi, kako jo gleda in se ji nasmiha lastnik gostilne, pa čeprav je star že okrog 60 let.

Sicer pa me od nekdaj zanima še nekaj: A je možno, da se nekateri ljudje rodijo s sposobnostjo, da se za njimi ozira veliko ljudi?
Moja kolegica ima eno tako držo, deluje nekoliko vzvišeno, nekaj takega kot je možno opaziti pri kakšnih pevkah. Čisto ima posneto tako držo. Njena sestra ji je vizualno precej podobna, a ker se ne liči in ne oblači v lepa oblačila, se moški ne menijo zanjo. Vsaj tako je enkrat rekla sama. Pa tudi tiste drže nima kot jo ima njena sestra oz. moja kolegica.
Je možno, da nisi slavna oseba, a si kljub temu zelo popularen?
Seveda si jaz ne bi niti želela nikoli izstopati, kajti nimam te sposobnosti ( če lahko temu tako rečemo ), poleg tega pa te dobesedno razcefrajo, če izstopiš iz povprečja. Res je, da te moški požirajo z očmi, po drugi strani pa predvsem ženske zganjajo ljubosumje in so pripravljene storiti vse, da bi tisto osebo potolkle. Tudi moja kolegica je že velikokrat rekla, da znajo določene osebe s svojimi komentarji človeka psihološko dotolčti. Zdi se mi, da ko izstopiš, si vsem na očeh in te ljudje radi vlačijo po zobeh. To pa verjetno kaže na to, da si tisti ljudje želijo biti lepi in da jim to veliko pomeni, a enostavno nimajo neke sposobnosti ali energije, s katero bi pritegnili druge.

Anita

Zakaj pa ne opazite? Dobro vprašanje, a ne?

Moje mnenje: zato, ker samozavest zamenjujete z jezikavostjo, včasih nasilnostjo, jezo itd…
Zato, ker ljubezen zamenjujete za seks, zunanjo lepoto, vzvišenostjo, komplimenti itd…

Tako je tudi pri moških. Opazijo take, ki se nekaj delajo in lepo oblačijo in šminkajo.

Zakaj te potem vznemirja, da te noben ne opazi? Si želiš take moške? Vidiš, zaman se vznemirjaš.

Ljudje živimo preveč površno (puhloglavo). Zato pa se potem dogaja to, kar si opisala.

Torej kaj si želiš? Jezikave moške, ki bi te požirali z očmi ali enega kvalitetnega moškega s katerim bi ustvarila lep, harmoničen odnos?

Če tisto drugo, zakaj potem želiš, da se ozirajo za tabo?

Kar se tiče pa tvoje prekomerne teže. Verjemi, vse se da urediti!! Koliko si stara?

Anita,tvoj primer je zelo podoben,kakršnega sem včasih sama imela…
Bila sem na istem mestu kot ti…
Imela kolegico,ki izgledala popolno kao…
Tako da sem se v njeni družbi prav zasenčeno počutila…
Sama nimam popolne postave,skratka nič pobnega s tisto mojo kolegico…
Sčasoma sem opazila,da le ni vse tako popolno (pri tej kolegici),kot se je meni takrat zdelo…
Navsezadnje ni nihče popoln…
Logično pa je,da za luštnim,oziroma vizualno lepim dekletom vsakdo prej pogleda,kot za enim “običajnim”…
Tako pač je…
Ampak vizualnost je ipak samo fasada in s tem se največ obremenjuješ v mlajših letih…
Pozneje boš vidla,da se brez veze obremenjuješ s tem,kot zdaj to sama vidim…
Sicer nevem koliko si stara…?!
Sama sem 20,tvoj isti problem pa je mene težil pred kakimi petimi leti…
Čeprav ta tvoja kolegica žanje poglede vseh okoli…Pa sigurno ni vsem po okusu…
Isto tak sem vidla pri sebi,ko smo se z družbo kdaj menili med sabo in opazila,da sem sama pravzaprav mogoče bolj “priljubljena” zaradi simpatičnosti(ne lepote),več družbe,oziroma prijateljev imam kak ona moja kolegica,ravno zaradi tega,ker sama delujem bolj dostopno,kot pa ona,kot je bilo že omenjeno,da se takih “popolnih” punc eni fantje prav bojijo…
Verjemi da je navsezadnje bolj pomembna notranja,kot pa zunanja lepota…(čeprav tudi na zunanjo moraš gledati glede na urejenost/higieno,itd…) Sama si verjetno želiš tudi fanta,ki ne bo le lep,ampak da se bosta tudi karakterno ujela…
Karakternosti ne moreš spreminjat,vizualnost pa lahko na 1001 način (samo poglej michael jacksona =)
Draga Anita,bistvo kar hočem povedat je da zaupaj v sebe,bodi zadovoljna sama s sabo (opažam da ti manjka samozavesti in maš nekoliko nižjo samopodobo,ker vidim,da razmišljaš isto kot sem takrat jaz,ko sem bila čisto enaka kot ti)
Pusti to tvojo kolegico,ne obremenjuj se z njo,ampak se raje več posvečaj sebi!
Tudi ti si nekaj posebnega,kajti vsak je…
Vsak ima nekaj,kar drugi nima…
Še bolj na dolgo in široko bi lahko komentirala na tvojo temo,ampak bo res dovolj… 🙂
Zapomni pa si,kar je najpomembnejše…da se moraš najprej imeti sama rada,šele takrat te lahko imajo tudi drugi!
Pa dosti sreče ti želim!

Lp vsem
sanya

nisi skapirala, kaj ti želim povedat.
PREVEČ se ukvarjaš s svojo kolegico. PREVEČ misliš na to, kdo jo gleda, kako se drži, kdo se je spomni, kakšni so njeni problemi, kakšni so njeni fanti…

v vseh teh dolgih spisih si nam povedala ogromno stvari o njej, o sebi pa popolnoma NIČ. začni se ukvarjat sama s sabo, ženska, ne pa s problemi tvoje kolegice. pa kaj imaš ti od tega, da se sekiraš, kaj je njena sestrična grdega povedala o njej??

ti sploh nimaš svojega življenja. psihično te okupira življenje tvoje kolegice. TO JE TVOJ PROBLEM ne pa to, kdo kako gleda tvojo kolegico.

Hvala, Sanya za tvoj tekst. Očitno obstaja še nekdo, ki ima podoben problem kot jaz.

Sicer pa ne vem, zakaj eni mislijo, da je problem nevoščljivosti problem najstnikov.
Jaz sem stara 23, moja kolegica pa 24 let. Ko greva včasih na kakšno pijačo ali pa v trgovino, včasih vidim, da jo postrani gledajo in kritizirajo ženske, ki so stare tudi 30, 40 ali pa celo več let.
Seveda pa se veliko te nevoščljivosti dogaja med srednješolkami.

Mislim, da se eni ( oziroma redkokdo ) nikoli ne spremenijo. Imam eno sošolko, ki ni nikomur zavidala, ni nikogar kritizirala nikoli. Zdaj je stara 23 let in tega ne počne, tega ni počela niti, ko je bila stara 10 ali pa 15 let. Poznam pa kar nekaj bivših sošolk, ki so nenehno kritizirale že v osnovni šoli, so pa še vedno enake, če jih kje srečam. Vedno kritizirajo ženske, ki izgledajo boljše od njih.
Po vsej verjetnosti kritiziranje, obrekovanje, žaljenje itd. ni pogojeno s starostjo neke osebe, ampak ima očitno te slabe lastnosti ta oseba v sebi, ki se jih ne more rešiti.
Kaj menite o tem?
Jaz sicer nikogar ne obrekujem tako, da bi drugi slišali, res pa je, da včasih čutim ljubosumje do žensk, ki dobro izgledajo in imajo dobro postavo.

Prvo, kar boš naredila, ko se boš postavila pred ogledalo, naj bo dobra, temeljita kritika. Poglej, kaj je na tebi lepega, posebnega, prikupnega.
Poglej, kaj je na tebi povprečnega, motečega, nelepega.

Kar se zunanjega izgleda tiče – nikoli ne boš takšna kot je tvoja “prijateljica”. Morda te ima ona za družabnico ravno zato, da lahko sama bolj sije in še bolj izstopa. Njej je bilo dano mnogo več kot tebi. Ti pa nosiš v sebi grenkobo in če si čisto odkrita – tudi zavist. Ne boš je priznala, ne takoj.

Toda ko boš prebrala tekst, kaj vse pišeš o njej, boš morda zgroženo ugotovila, da 9/desetin v tvoji glavi zaseda tvoja prijateljica!!!

Kristus, odtrgaj se od nje in se začni razvijat sama! Ne bom rekla, da si zaljubljena vanjo, ampak si preokupirana z njo. Želiš si biti tako lepa, tako občudovana, tako samozavestna. Pa nisi! In verjetno nikoli ne boš! Nekateri dobesedno prinesejo karizmo s seboj na svet. Rodijo se “z zlato žlico v ustih”, programirani so za to, da se jih občuduje. Taki ljudje se hranijo z občudovanjem drugih. Zavedajo se svojega potenciala, čeprav se delajo skromne in kao da jim ni mar! Pa jim je še kako!

Ponavadi takšni lepi komadi poiščejo družbo manj lepih, prav neopaznih, da lahko sami bolj blestijo. Ona ve, kako zelo jo ti postavljaš na piedestal. Toda globoko v sebi trpiš ti! Ker tebe nikoli nihče ne pogleda!
Ker tebe nikoli nihče ne vidi! Ker ti nikoli nikomur nisi všeč! Ker ti sama sebi nisi všeč!
Ker se preveč časa mentalno ukvarjaš s svojo prijateljico, ki je skrita projekcija tvojih sanjarij, ki si jih najbrž niti sama še nočeš priznati!

Odlepi se od nje. Ti pa imaš v sebi še vse tisto za odkriti, zaradi česar si nekaj posebnega. Moraš imeti kar nekaj še neodkritih talentov, ki si jih ravno zaradi zagledanosti v svojo prijateljico doslej zanemarjala. Zato si zanemarjala tudi in zlasti samo sebe!

Opogumi se in naredi prvi korak v dejavnosti, ki te izpolnjujejo in te zanimajo. Sreča pride takrat, ko jo ne iščemo na silo.
Poskrbi za svoje dobro počutje, za lep videz! S pravo izbiro oblačil, pričeske, s pravo barvno kombinacijo lahko delaš čudeže. In držim pesti, da tudi ti zacvetiš. če ne moreš biti žametna vrtnica, si pa lahko sijoča narcisa. Nikoli, res nikoli ne poskušaj biti drugorazredna izvedba nekoga, če si lahko prvorazredna izvedba sebe! Delaj na tem!

točno tako!!

verjetno bi bilo za anitino dobro še najbolje, da za par mesecev popolnoma prekineta stike, kar je seveda kruto in težko, če je ta oseba tvoja iskrena prijateljica.

Zakaj pa ne opazite? Dobro vprašanje, a ne?

Moje mnenje: zato, ker samozavest zamenjujete z jezikavostjo, včasih nasilnostjo, jezo itd…
Zato, ker ljubezen zamenjujete za seks, zunanjo lepoto, vzvišenostjo, komplimenti itd…

Tako je tudi pri moških. Opazijo take, ki se nekaj delajo in lepo oblačijo in šminkajo.

Zakaj te potem vznemirja, da te noben ne opazi? Si želiš take moške? Vidiš, zaman se vznemirjaš.

Ljudje živimo preveč površno (puhloglavo). Zato pa se potem dogaja to, kar si opisala.

Torej kaj si želiš? Jezikave moške, ki bi te požirali z očmi ali enega kvalitetnega moškega s katerim bi ustvarila lep, harmoničen odnos?[/quote]

Če si dovolim podati svoje mnenje/izkušnje na podlagi tega kar si napisal, Jonson.
Sama seveda opazim moške, ki so zgovorni (kao samozavestni), dajejo komplimente ženskam, so vedno v ospredju ipd., ampak roko na srce, mi gredo takšni moški strašansko na živce. Ta blebetavost in še sploh dajenje komplimentov se me niti malo ne dotaknejo, pač pa v prvi vrsti odbijejo, ker kar čutim neiskrenost v teh besedah. Komplimenti so pa zame itak mlatenje prazne slame.
Torej, takšnih moških se izogibam. Seveda imam tudi srečo, ker kot praviš, takile padajo na ženske, ki se nekaj delajo, lepo oblačijo in šminkajo. To pa so 3 stvari, ki jih ne počnem in zato nisem interesantna zanje.

Ampak, ali samo zanje?

Po mojem nisem interesantna prav za nikogar, niti za kvalitetne moške, saj me ne opazijo niti tisti, ki bi jaz hotela, da bi me. Posledično sem že več let samska.

Torej, konec koncev bi se verjetno morala oblačit sexy, se ličit, skratka izstopat, da bi me opazili tudi tile. Ali se ne strinjaš?
Opažam pač, da moški, je moški, pa naj bo zdaj iz ene kategorije ali druge, očitno moramo vizualno izstopat za oboje ter biti podobne barbikam.

oh no, tako hudo pa res ni. ne padajo vsi moški na barbike. ker roko na srce, večina žensk itak ni barbik, pa imajo fante, partnerje, može …

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nebo nebo, tudi ti si se ujela v nek kliše – da so vsi nastopaški moški neiskreni in puhloglavi. Med njimi je verjetno tudi nekaj takih, ki s svojo glasnostjo skušajo prikriti svojo nesamozavest (očitno jim gre to kar dobro od rok).

No, jaz sem po ločitvi spet samska, imam pa tudi nekaj samskih prijateljic, stare smo pa…. (tega se pa ne pove, toliko stare smo že). Te samske prijateljice DEFINITIVNO so zanimive za tipe, kar se zunanjosti tiče, ker so “barbike” oziroma “fejst babe” (no, jaz definitivno ne sodim v to kategorijo). Pa so vseeno samske, ene bolj, druge manj zadovoljne s tem statusom. Jaz pravim, da smo enostavno zahteven zalogaj, pa ne zaradi tega, ker bi imele nevemkakšna pričakovanja do moških, ampak ravno zato, ker ne pričakujemo nič drugega kot to, da bodo pravi partnerji (kar se ostalega tiče, smo namreč preskrbljene, ker vse živimo same, se moramo znajti tudi glede menjavanja žarnic, avta in tako dalje). Skratka, ob sebi hočemo pravega človeka, ne hišnika. To je pa že problem. Tega se pa mnogi moški bojijo. Oni se radi izkažejo s hišniškimi deli, imajo občutek, da nekaj naredijo za svojo žensko, da jih ona potrebuje in ne more brez njih. Veliko težje je pa ponuditi pogovor, tolažbo, na glas razmišljati z nekom… No, to nam gre pravzaprav vsem kar težko.

Aha, če ženska dobro zgleda, je pa kar avtomatično “barbika”?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spedenana, če ti je ta izraz bolj povšeči.

New Report

Close