Najdi forum

Ko moški opazujejo punco od daleč…

Spoštovana, v imenu MON in tehnike se ti opravičujemo za to napako – nikakor ni šlo za brisanje tvojega prispevka, v nobeni postavki ne izpolnjuje tega “pogoja”. Zaradi del na sistemu je prišlo do skritega sporočila in sem ga sedaj, ko sem o tem seznanjen, odobril. Vedno imate na voljo moj viden e-naslov in mi anomalije lahko sporočite.

LP
“bednik”

:))

Živjo!

Sama imam ali pa sem imela vedno tudi kakšno kolegico, ki je magnet za moške. Zanimivo, da vizualno ni nobena prav nič posebnega oziroma ne bi bila za v nobeno revijo, če se tako izrazim:) Ampak očitno imajo te ženske določene čare, ki jih sama nimam. Mogoče sem čudaška, a teh čarov niti ne želim imeti, prav tako nobeni ne zavidam, da se nanjo lepijo moški. Tem puncam je to všeč, zase vem, da bi mi šlo na živce. Sigurno bi mi lahko marsikatera predstavila te “tipčke” kot pravi babygirl, ampak glej ga zlomka, tudi tega nočem. Verjetno sem res za v samostan:)
Resnica na srečo niti daleč ni takšna.
Na žalost še bolj kot te kolegice vem, kakšni so tile njihovi tipčki. Ko jo eden razočara, si dobi drugega, ki je vsaj takšen kot prejšnji ali še kakšen odtenek slabši ter jo spet razočara.
Pred časom je ena kolegica začela hoditi s fantom, ki je imel res zelo pestro posteljno zgodovino za sabo. Po njenih pripovedovanjih v njegovi vasi že skoraj ni bilo punce, s katero ni bil v postelji. Celo njeni naj prijateljici je pred leti zlomil srce, ker jo je zapustil kot smet. Ampak ta kolegica je bil blazno ponosna, da je sedaj lahko ona njegova punca 🙂 In uf, kako so šele njeni starši bili ponosni, da hodi z njim. Ko mi je vse to povedala, sem si samo mislila, da če bi bil to zadnji moški na planetu, jaz ne bi hotela biti z njim. Priznam, okoli te zveze, sem vseskozi imela slab občutek. In kaj se je zgodilo? Po določenem času jo je zapustil iz danes na jutri, brez besed. Ona še vedno upa, da bosta nekega dne spet skupaj. Ne morem vrjet.
Tako, to je samo ena zgodba, ostale pa so kar podobne, pogosto so vključeni tudi oddani fantje.

In to naj jim zavidam? Takšnih moških, takšnih zvez? Ma saj nisem iz lune priletela:)

Konec koncev mi ni jasno, zakaj so nekatere ženske tako naivne. Tile moški so takšni kot so, ampak one vedno znova padejo na te fore, po drugi strani pa si želijo nekaj resnega. Potem pa si o moških ustvarijo mnenje, da so pr*sci in ne vem kaj, ampak v bistvu so si čist same krive, da se razplete tako.

Lep petkov pozdrav!

__________________________ SI QUIS OPTIMUS MEDICUS EST, EUNDEM ESSE PHILOSOPHUS.

Praviš, da one ne pridejo do tebe in sploh ne pride do prvega stika.

Če si to želiš (in zgleda si želiš) da bi prišlo do prvega stika: zakaj pa ti ne narediš prvi korak?

One ga ne naredijo, ravno tako kot ga ti ne narediš. Vidiš: nekaj pa le imate skupnega.

Mogoče si pa one ne želijo nekega prijateljstva ali pa so malo sramežljive, ali rahlo zadržane itd…

In končno ni vse v zunanji lepoti, je tudi v obnašanju in mentaliteti. Nekdo je lahko lep, ampak zelo zatežen in je težko biti v njegovi ali njeni družbi.

In Trisha, ne razumem v čem misliš, da je tebi bolje kot tem puncam o katerih pišeš.

Brez skrbi da nisi za v samostan. To za na luno, prej.

Ti moški so takšni (in se ne spremenijo), ker imajo vedno na voljo naivne ženske. Tudi kakšne super lepe ženske so take, ker imajo vedno na voljo tipe, ki padajo na lepoto in se jih udinjajo.

Vse se dogaja samo na površju in ni nobenih kvalitet, razen lepote in občutka ponosa in seksa. Taki ljudje so ponavadi “puhli”, “površni”… zato se pa nočejo (oz. ne morejo) ljudje istega spola družit z njimi, ker se nimaš kaj z njimi pogovarjat.

Živjo tadej!

To, da mi je bolje, je subjektivna stvar.

Kot sem napisala, mi ne bi bilo prijetno tole obletavanje z moške strani, buljenje natakarjev ali koga podobnega. S tem si jaz nimam kaj početi. Če se druge punce skozi to potrjujejo, lepo zanje, jaz se ne rabim, ker moja vrednost je takšna kot jo sama vidim in mi neki x in y moški na to ne morejo vplivat. Takšnim, ki buljijo, lahko pokažem le jezik, ampak jim ga ne, ker sem toliko olikana:)
S tem, da me ne obletavajo takšni moški tudi pomeni, da imam svoj mir in se ne rabim ukvarjat s tem, kako se jih bom mogla znebiti. Govorim zdaj izrecno o teh, ki palijo na kolegice, saj to lih niso tipi moških, s katerimi bi si jaz lahko karkoli začela, ker se ne znajo pogovarjat in o neki pretirani inteligenci ni za govorit.
Seveda pa ne doživim “devetih nebes”, ki jih doživljajo kolegice, ki jim kakšen tak govori ravno tisto kar one želijo slišat. Konec koncev pa ne doživim “devetega pekla”, ki ga doživljajo one, ko jih en tak po “uporabi” zavrže. Posledično nisem v depri fazi ter ne preklinjam moških kot one.
Konec koncev pa še prišparam, ker si ne rabim vsak teden novo garderobo nabavit, da bi ugajala moškemu občinstvu:)
Pa še kaj bi se našlo, a se trenutno ne spomnim.

Dobro, sem pa z lune. Glavno, da mi je na luni fajn:)

Lep pozdrav!

__________________________ SI QUIS OPTIMUS MEDICUS EST, EUNDEM ESSE PHILOSOPHUS.

thrisha: sam niso vsi lepi moški slabi…

no če sem iskrena imam raj lepga desca k grdga,sej sem jaz dosta pametna za oba,tko da njemu ni treba bit 🙂

Jonson,

kje ti vidiš, da sem to zapisala??

Če vidiš kje tist del teksta, kjer sem to zapisala, mi ga prosim citiraj, saj ga sama ne opazim nikjer.

Lep pozdrav!

__________________________ SI QUIS OPTIMUS MEDICUS EST, EUNDEM ESSE PHILOSOPHUS.

Velikokrat vidim kakšno lepo punco zato jo najpreje upozujem te se uziram za njo .
Če se mi nasmehne grem do nje jo vprašam za prvi pogovor .
Vendar če je dekle zelo lepa me stisne k sebi inme vpraša za prvi poljub prijateljstva .

New Report

Close