Najdi forum

Zdravo! Zgodilo se je pred 2 mesecama in pol,ampak pojdimo na začetek.
Pred 3 leti sem spoznal simpatično,luštno punco,je sestrična mojega najboljšega prijatelja,karakterno sva se ujela odlično,na veselice skupaj hodila,ker fant ni bil za take stvari,pogovori so bili prijateljski,velikokrat jo spravil v smeh,imela sva prigode ki se jim nasmejiš,Večkrat me spraševala ali sem že spoznal kako punco in sem ji priznal da ne in ona se samo nasmehnila, uglavnem punca s katero se 100% ujameš.No po letu pisanja in žuranja se je nehalo. 2 leti po smsih samo nekaj besed kako si, kje delaš in tako naprej in sedaj smo tukaj,pred 2 meseci in pol.
Pristala je na pijačo po dolgem času, jaz sem jo pobral bil prijazen,jo peljal na pijačo in ona meni prizna da je tip ji rekel da se mu zdi da sva midva flirtala po sms in je ni pustil več se dobiti z mano,ampak tokrat je šla, ker je ugotovila,da jo vara,ko sva odšla iz pijače,je jokala v avtu,sem jo tolažil,potem poslušal kako ga je klicala po telefonu ga nadirala,z vsemi psovkami, in sem jo želel peljati domov,ampak ni hotela,tudi k svojim staršem ni želela,zato sem se odločil in jo vprašal, če bi prespala pri meni in je rekla da JA. Odšla sva do mojega doma,pomagal ji priti do postelje,zahvalila se mi je da ji pomagam in zaspala.Zjutraj sva se zbudila,je hotela domov, sem jo odpeljal in vprašal kaj bo naredlila s tipom,je rekla da ne ve.Odložim jo domov in se posloviva, po 2 tednih ji napišem, kako si kaj je vse vredu in jaz dobim odgovor NIMAM SE ČASA UKVARJAT S TABO S*****.Jaz seveda v šoku do danes ne vem ali sem kaj narobe naredil,ali je problem da nisem naredil nič, pač izkoristil je nisem ker nisem človek takih stvari,nisem nikoli hotel razdirati veze ali kaj podobnega,še zmeraj živi naprej s tipom kot da ni nič. Po vsem tem da sem jo k sebi povabil in ji pomagal ob težkem času dobiš tak odgovor. Ne vem ali naj še poskušam priti v stik da izvem kaj se je zgodilo ali naj pustim vse skupaj in pozabim na vse? Kar je seveda težko.
Hvala za nasvete in lep večer.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

odj… tako baburo! Preden greš do naslednje se pa malo spravi v red!! Očitno nimaš nobenega spoštovanja do sebe, da babe lahko tako pometajo s tabo. Če samega sebe ne spoštuješ, kako naj te ona. Skratka čaka te veliko na sebi. Potem pa na babe. Pa napiši kdaj boš šel, da gremo s tabo in te imamo malo “na čez” da ne boš trapal. Ajd

Gentleman

Po tem kar si napisal – mislim, da je bolje, če jo daš na ignore in dogodek popredalčkaš kot “WTF”.
Meni tole diši po tem, da je s teboj flirtala zelo neobvezujoče, si našla fanta (ki je verjetno res delal probleme, kaj se s teboj dopisuje – jaz bi tudi), potem sta imela prepir in ji je prišla prav tvoja družba (ali pa “jaz te tudi lahko varam”), potem ko je prišla domov pa se s fantom pobotala in je vse šlo nazaj v prejšnje stanje – od tod verjetno tudi ta SMS (ki je lahko od nje, od nje pred njim, ali od njega).

Naredil nisi nič narobe – nisi je izkoristil, nisi je podil, nisi bil nesramen, nisi razdiral. Pomoje je tvoj največji “greh”, da si bil tako priročen grešni kozel.

Ne sekiraj se, vseeno ji malo zameri – to je bilo grdo od nje in je vseeno ali je takšna situacija ali njen značaj. Če ti pride z modrico ji pomagaj do policije, če bo hotela 4ure jokati pa jamrati pa ji kar pogumno vrzi ta podli SMS pod gobec.
Pa malo se pazi okoli nje – jaz je sicer ne poznam in sem precej pesimistična/sumičava, ampak ko te nekdo enkrat označi za grešnega kozla (iz kakršnegakoli razloga), se to pogosto ponovi. (Ob predpostavki, da je S*** kletvica/žaljivka in ne tvoje ime). Če je ime, si jo mogoče ujel v napačnem trenutku, ampak vseeno se spodobi odpisati.

Točno o tem sem razmišljal,sem že končal to kar je bilo,sem šel naprej,ampak še vedno te mal stisne ker tak odgovor po vsem tem kar sem ji naredil/pomagal ni lepo.
Hvala za lep odgovor in nasvet

pa malo se pazi njenega tipa, ker babnica mu je sigurno naložila, da si jo osvajal na vse kriplje in pretege in da ti je komaj ušla. Njo pa izbriši iz imenika in pozabi.

Ni vredno se sploh sekirat okoli takšnih ljudi. Malo te je izkoristila, ko te je potrebovala, potem pa odj****. Očitno je ženska malo psiho, tako da ji nič več ne piši in išči kontakta, da ne zabredeš še ti not v te njene igrice.

Si morda pomislil, da je tip pisal v njenem imenu?

Ja seveda sem pomislil, ampak če je ona to kasneje videla kaj je napisal, bi lahko napisala hej oprosti ali karkoli, ampak sem šel že naprej, to sem želel samo deliti zgodbo z nekom.

Kaj naj ti rečem, ne hodi na veselice z zasedenimi puncami. Brez veze izgubljaš čas, ko čakaš, da se bo morda kaj spremenilo. Iščeš potrditev, da si dober, boljši od njenega dosedanjega – kompleks manjvrednosti je pogosto v ozadju, ko se nekdo (tudi več let) podi za nekom, ki je nedosegljiv. Lahko bi imel že 3 leta neko drugo punco, ki pa si jo seveda spregledal in jih boš še mnogo. Ker ti se še vedno sprašuješ, kaj naj narediš v zvezi s tole tu. Nič, zaključi zadevo in pojdi dalje, v prihodnje zastavi zadeve drugače.

Kratko skenslaj jo iz glave, ne ukvarjaj se z njo. Očitno je manipulator… narciska… ti pa si si o njej ustvaril neko iluzijo in ji celo nasedaš. Imel pa si srečo, ker si imel priložnost jo vodeti kako je pizdla na svojega tipa. Si predstavljaš da bi ni bile te besede namenjene tebi.. Začni živet realnost, to manipulatorko pa skenslaj

Kaj pa misliš, da se je zgodilo? Daj ne glej samo iz svoje perspektive. Ženska je prespala pri drugem, čeprav je v zvezi z njim. Kaj sta delala on ne more vedeti, zamišlja si najslabše. Sigurno pa je zvedel, vse se zve. In ona je izbrala, da bo z njim. Posledično je primorana tebe odj***, saj nobenemu moškemu ne bi bilo všeč, da se njegova partnerka druži s potencialno konkurenco. Kaj imata onadva ne moreš vedet in te tudi ne briga. Ti si slišal njeno plat zgodbe, on ima drugačno. Že pri tistem flirtanju mu je po glavi šlo marsikaj. Možno, da je že takrat mislil, da ga vara. Potem jo je postavil pred dejstvo: če želiš biti z mano, prekini stike z njim. In ona želi očitno ostati z njim. Ali jo je varal, ali ne, to je vprašanje, lahko da je bilo enako flirtanje, kot je bilo njeno s teboj, pa si je ona napihnila v glavi. Ne rečem, nič od tega ni dobro, take veze so na trhlih temeljih. Skratka, ne se delat ubogi in užaljen, ona je pač morala to naredit, da je rešila vezo, ker se je odločila zanj. Glede na vajino zgodovino se bosta lahko videvala le v primeru, da ne bo več z njim. V nasprotnem primeru jo pozabi.

Varianta je, da je ta tvoj sms videl njen tip in ti odpisal, potem pa vse skupaj zbrisal, tako da mogoče ona niti ne ve, da si ji pisal.
Če je pa ona odgovorila, potem pa lahko samo rečem, da ji bo žal slej kot prej. Ob naslednjem hujšem s***ju s tipom, bo hotela jokat pri tebi. Ampak obdrži distanco z njo. Če kaj čuti do tebe, se bo potrudila zate. Ni samo naloga fantov, da izkazujejo čustva, tudi punce pridemo na vrsto v določenih primerih.

Hahaha… občutljivček 😀 😀 Ona je sam zenska… a se nobene nisi imel?? Pol ure jim sije sonce pol majo dez, pa mavrico pa vsi unicorni in leteci prasicki. Nimas dovoljenja sledit tem nihanjem. Dobil si jo nadrkano, zarad cesarkol ze. Pustis dva dni pa spet pisi, bodi dec… ne bodi baby face pa cukrast pa ponizen, razen ce hoces bit gay friend pa jokat z njo ob gledanju Galuniča.

Ce si mal direkten, primitiven, prostaski, imas vecjo moznost za uspeh, kot ce si cukrcek. 😉 Bodi drzen, a ne predrzen.

…pozabil dodat…

Itak ne bo tvoja, zato ne rabis bit s čustvi zraven, ampak se malo igraj Casanovo in bodi drzen 😁😁


To je klasičen, milijonkrat ponovljen scenarij.

Ženska nima pozornosti svojega moškega, zato si jo najde drugje. Ali vklopijo ženske radarje, da vidijo, kdo trza na njih ali pa se zadovoljijo z nekom, ki je dovolj prijazen.
Ob tem si malce pumpajo lasten ego (pozornost drugih in to).. hkrati pa želijo predvsem sprovocirati svojega primarnega moškega do “akcije”. Da se odzove, regaira itd.

Seveda se to ne obnese, za nikogar od vpletenih. Ona itak nima ineresa do tega drugega moškega, ki ji zluži le kot obliž.. ineteres do primarnega je pa že v osnovi postavljan na napačnih, izkoriščevalskih nogah.

Veljat tudi obratno, tudi moški si omislijo kakšno “prijateljico”, s katero kompenzirajo manjko pozornosti in bližine v osnovnem razmerju.

Doživel že večkrat.. pri čemer sem v večini primerov pravilom dojel sam (z različnimi hitrostmi), da se dogaja “nekaj čudnega” ali so me na to dodatno opozorili prijatelji in s tem potrdili to “čudnost”.
Ko drugo stran potem na to opozoriš, je zanimivo, da ene priznajo takoj, druge se delajo, kot, da ni bilo nič.. tretje izginejo, četrte te vlečejo v posteljo, da ti dokažejo, da temu ni tako.. pete so užaljene in agresivno vse zanikajo, celo napadejo.. se pretvarjajo, da so praktično “posiljene” zaradi takšnega pomisleka… šeste se namejijo in opravičijo, da je tako izpadlo.. itd.

Skratka: Življenje je zanimivo 🙂

De omnibus disputandum..

To je napisal tip iz njenga tel in zbrisal pogovor. Oz vsaj tist zadnji del. Itak je vedel, da nebos odpisal in to je to. Sigurno 😁


2ga klasika: “Iskanje izgovorov za manipulatorja.”

Tudi, če bi njen fant pisal.. bi se ona v tem času že oglasila. Telefonsko, SMS, socialna omrežja, messanger APP-is.. ali celo klasično pismom, razglednico.. oz. v živo!

Ne iskati opravičila za ljudi, ki vas izkoriščajo. Naj se vsaj toliko potrudijo, da si svoja izmislijo.

De omnibus disputandum..

Gospod Naivni.

Prvo kot prvo, si ti vedno njo gledal drugače kot ona tebe. Ti njo zaljubljeno, ona tebe prijateljsko.

Po noči prespani pri tebi je fantu takoj povedala, da je spala pri tebi, da ga naredi ljubosumnega in v upanju, da je več ne bo prevaral.

Ti pa si še vedno delaš utvare, da pa mogoče le kaj čuti do tebe. Kar seveda ne, si pač tam, ko te potrebuje.

In ja. SMS je sigurno napisal on, ona pa se ti ne opraviči, ker je hinavska in se ji odpadejo fantovi ljubosumni izpadi.

Izi ko pasulj.

Naiven pač si naiven.
In ko jo bo čez 2 meseca spet prevaral in te bo klicala za prijateljski klepet ter kako ni vedela, da ti je on tisto poslal…jo vsaj pokni…al pa vrži skoz vrata.

Tudi jaz mislim, da je ta sms odpisal njen tip. Možno je tudi, da je ona povedala svojemu, kje je prespala in sta se zaradi tega prepirala, potem pa ti je v navalu jeze odpisala celo sama, če je sms prispel v nepravem momentu. Itak niti ni tako pomembno. Gre za to, da je punca še precej zmedena, željna pozornosti oziroma se v odnosu s fantom ne počuti najbolje, vsaj na momente. Če iščeš kaj resnega za v bodoče, se ne obešaj na vezane, ki so v slabih odnosih. Je zelo zelo mala verjetnost, da bi kaj nastalo iz tega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A res ni nobene druge, al kaj si se tok obesu nanjo? Tri leta tvoje mladosti so sle v nic, ti pa se zmeraj jokas za oddano babo, ki ni vredna nic.

New Report

Close