Najdi forum

Pozdravljen, si fant ki si ga bo marsikatera zelela in zasluzis si punco, ki te bo spostovala in imela rada. To “prijateljico” pa pusti na miru, najboljse je da prekines vse stike, in ce te bo kdaj klicala daj na ignore. Najdi si punco in pojdi naprej, saj ta punca ima svoje probleme in si jih bos zaradi nje samo se vec nakopal, ker nima razcisceno svoje partnertvo in naj bo v taksni vezi, ce ji ugaja.

eto, tako kot je Stepni volk napisal … se strinjam .. pa upam, da si se naučil kaj iz tega … punca je rabila ramo za plakanje in za ego napumpat, da je še komu zanimiva … pol je pa šla nazaj k tistemu, h kateremu je hotela, pa naj bodo razlogi taki ali pa drugačni .. pa ja ne boš zdaj vzdihoval za njo in jamral .. odmisli in pojdi naprej …

“To je klasičen, milijonkrat ponovljen scenarij.

Ženska nima pozornosti svojega moškega, zato si jo najde drugje. Ali vklopijo ženske radarje, da vidijo, kdo trza na njih ali pa se zadovoljijo z nekom, ki je dovolj prijazen.
Ob tem si malce pumpajo lasten ego (pozornost drugih in to).. hkrati pa želijo predvsem sprovocirati svojega primarnega moškega do “akcije”. Da se odzove, regaira itd.

Seveda se to ne obnese, za nikogar od vpletenih. Ona itak nima ineresa do tega drugega moškega, ki ji zluži le kot obliž.. ineteres do primarnega je pa že v osnovi postavljan na napačnih, izkoriščevalskih nogah.

Veljat tudi obratno, tudi moški si omislijo kakšno “prijateljico”, s katero kompenzirajo manjko pozornosti in bližine v osnovnem razmerju.

Doživel že večkrat.. pri čemer sem v večini primerov pravilom dojel sam (z različnimi hitrostmi), da se dogaja “nekaj čudnega” ali so me na to dodatno opozorili prijatelji in s tem potrdili to “čudnost”.
Ko drugo stran potem na to opozoriš, je zanimivo, da ene priznajo takoj, druge se delajo, kot, da ni bilo nič.. tretje izginejo, četrte te vlečejo v posteljo, da ti dokažejo, da temu ni tako.. pete so užaljene in agresivno vse zanikajo, celo napadejo.. se pretvarjajo, da so praktično “posiljene” zaradi takšnega pomisleka… šeste se namejijo in opravičijo, da je tako izpadlo.. itd.

Skratka: Življenje je zanimivo 🙂

 

Na neki   zabavi  smo se z starši malo napili   vendar je bila glasba   .

Pri sosednji mizi so sedele neke punce   ki sta prišle poslušat glasbo   .

Sicer jas sem ustav ter prosil eno od deklet   za ples   .

Bila je zelo nezna saj sva se tudi stisnila   v objem   .

Čez nekaj casa pride na zabavo njeni fant   ki je bil vorenk pijan   ter   punco  uzmerjal   zakaj ni pijana   .

Sicer   jo je udaril    z fantom je prišla neka punca ki je bila še bolj pija je šel fant k njej    ter jo    poljubljal   po telesu  .

Ko je pnca videla kaj fant dela z drugo punco   me je vprašala za ples ljubezni  .

No začela me je poljubljati    po ustnicah    fant je    videl    jo ozmerjal   in me rekel   da naj pustim njo punco primiru  .

New Report

Close