Najdi forum

ZDRAVO

Mene boli gleženj zdaj je 7 dni od tega ko me je začel boleti. Ko sem prišel z nogometnega treninga me je začel boleti zjutraj pa me je malo bolel drugi dan mi je zateklo in me je bolelo do kolena zdaj pa lahko hodim treninarm ampak ko malo dlje stojim na mestu ali ležim oz. sedim me zelo boli kaj naj grem v klub k vizioterapevtki ali naj počivam oz. kaj vi predlagate.

Pozdravljeni,

priporočam obisk zdravnika.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

pred 6 dnevi sem si zvila glezenj. Bolecina ob zvinu je bila huda, prvi dan sem s tezavo stopila na nogo, potem je bilo vsak dan bolje. Imam veliko modrico pod kostjo. Zdravnika nisem obiskala. Nekoc sem imela na tem gleznju pretrgane vezi. Sedaj ob hoji zaznavam kar pogosto pokanje gleznja, ki ni bolece. Obcasno mi je v tem gleznju pokalo ze prej, vendar ne tako pogosto. Glezenj razgibavam, pri hoji se vedno sepam (najverjetneje predvsem zaradi strahu, da bo spet pokalo). Oteklina je minimalna. Zanima me, ali je pokanje normalno in bo izvenelo, ali je to razlog za skrb?

hvala in lep pozdrav

Spoštovani,

 

glede na to, da ste že imeli poškodbo gležnja in vezi, vam priporočam, da opravite MR gležnja, da se preveri, ali ni morda prišlo do ponovne poškodbe vezi.

Vsekakor vam priporočam, da se nato z izvidom oglasite pri ortopedu.

Lep pozdrav!

dr. Mateja Sirše, dr. med., spec. ortopedske kirurgije, *** www.ortovital.si *** Kontakt: Ambulanta Zdravje, 030 704 429, [email protected], *** ASANTIS, kirurški in laserski center, 031 876 104, [email protected] ***

New Report

Close