Najdi forum

zvinj gležnja?

Živjo!

Včeraj zvečer, ko sem se vračala iz treninga sem v gležnju opazila bolečine. Ko sem prišla domov, sem opazila veliko oteklino okoli gležnja, vednar ni bilo modric. Gleženj sem si malce pretipala in ugotovila, da sem si vrjetno le nategnila vezi. Bolečina ni močna, hoja pa je malce otežena.
Ne želim si obiskati zdravnika, ker se bojim, da bi mi prepovedal treniranje za nekaj časa. Čeprav se zavedam, da bi bilo to verjetno še najbolje.
Torej… Zanima me kaj lahko storim, da bi moj gleženj oz. vezi čimprej okrevale?

V naprej se zahvaljujem za vašo pomoč in lep pozdrav

Trening lahko prepovemo tudi preko spleta!

No, svetujem hlajenje z ledom, razgibavanje in obremenje do bolečine. Prepričan sem, da je zdaj že bolje.

LP,

Uroš Dobnikar

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close