Najdi forum

Zveza z mlajšim moškim

V čem je problem, če ga ni? 45 in 30 je še kar dobra kombinacija za uno hopacupa zadevo, nivo hormončkov na obeh straneh ravno usklajen. Če se štekata, potem ti ni dolgcajt in se imata fajn. Trenutno. Počakaj, pa boš videla na svojem praktičnem primeru, kako se obnese šeeee kombinacija 50 in 35, tudi ta morda še ni kritična.

Počakaj zato še na 55 in 40, potem 60 in 45, 65 in 50, 70 in 55, 75 in 60 in tako dalje… Morda se bo zavleklo še dlje, morda niti do začetka štetja ne. Ne vemo še, če bo zveza tako uspešna, da bo trajala do smrti…, prezgodaj je še. A če ti zadošča še par srečnih let, se ne sekiraj za vnaprej. Po tistem se ne razburjaj za nazaj, če se ne bo hotel postarati s tabo.

Ne gre samo za težave V meni in MED meno. Gre za kompleksne spremembe, ki jih na ženski v celoti mena povzroči, gre za trajne težave in trajne spremembe PO meni. Partner, ki je star toliko, kot partnerka, prenaša njene težave in spremembe lažje, saj je po letih z vsem, tudi s hormoni, uglašen z njo. Stara in postara se z njo. Tvoj partner pa ima tako na palec za cca. 15 do 20 let prestaro partnerko glede na običajne kombinacije let, postarala se boš pred njim z vsem, kar to za sabo potegne in to je dejstvo, pa ne zameri, če povem tako, kot je videti in kot bo. Če njega to ne moti sedaj, mene tudi ne moti. Kako pa bo na to razliko let gledal on čez deset let, boš ugotovila sama, tega ne ve sedaj nihče, niti on sam. 30 let staremu moškemu je 45-letnica lahko afrodizijak. Mnogi tridesetletniki sanjajo o tem, kako bi podrli kakšno milfo malo čez štirideset let, ki seksa, kot da ji je to zadnjič in on ima to priliko dnevno. Vendar, že 50 let staremu 65 letnica ni več afrodizijak, o kateremu nonstop sanja, ampak mu je to 35-letnica, pa bodi ti s svojimi 65-timi leti v kondiciji za dvakrat maraton pretečt, oprosti za direktnost. Kapiraš sedaj?

PO meni ne bo nič tako, kot je sedaj. Nič tudi ni tako, kot je videti na prvi pogled pri drugih in tudi drugi niso nikakršna referenca za uspešnost zveze pri vaju. Vem, kaj pripovedujem, ker sem se s tem ukvarjal več let in na več praktičnih primerih, tudi na svojem. Srečno torej – PO. Iz dveh slovenskih pregovorov sledi tretji, primeren za ta primer, ki se glasi; vsak je svoje jame kopač.[/quote]

Po tvoji teoriji je edina možnost za žensko, da se pri 20 ogreje za kakega 50-letnika. Pri 30 je že na tankem ledu, če vzame abrahama.

Pet let starejši je pa itak zdaleč premalo, ker bo on pri 50 gledal za deset let mlajšimi od nje. Od kje črpaš svoje modrosti, zaupaj nam.[/quote]

Iz moje teorije sigurno ne sledi, da naj se 20-letnice ogrevajo za 50-letnike. Tega nisem rekel jaz. To si si izmislila ti sama. Rekel sem, da naj bosta partnerja po letih primerno uklajena. Pomeni, naj bosta enakih let ali ona kvečjemu morda par let starejša ali še bolje, do pet, šest, sedem, morda osem let mlajša od njega. Večja razlika je spet kritična. Primerno stara ženska za 30-letnika je stara okvirno od 25 do 30 let. Ti si stara baje 45. Torej si za 30-letnika do 20 let prestara, konec debate. Mena pri ženski naredi svoje, zato treniraj računanje.

Zveza 30-letnice in moškega abrahama prav tako kaže na čudne vzgibe, ki so vodili v zvezo; verjetno je gledala ona v njemu tudi finančno varnost, ob tem, da išče v njemu tisto, kar ji ni znal dati njen oče in on v mladi ženi vidi predvsem statusni simbol, občutek moči in vir svoje večne mladosti. Dejstvo je, da 30-letnica abrahama za kratek čas pomladi, kar ne spremeni pravkar povedanega in tega, da razmere ne bodo ostale enake, ko bo imela ona 45 in on 65 let. Ona bo ženska še na višku moči in on bo že na pol starec, kar ga lahko v postelji – ubije. Poznam en tak primer; človek pri 60 letih prodal goro nekih papirjev, z njimi zaslužil milijon ali dva evrov, si kupil jahto, našel pol mlajšo od sebe, mačko, za vse prste obliznit. Bil je stalno v hudih težavah, kako dohajati mlado ženo na vseh področjih; tridesetletnice rade vse žurajo, se rade nobl rihtajo, neutrudno potujejo, no, to je bil najmanjši problem, rade tudi seksajo do nezavesti… Za hip je na videz zacvetel, a se nato na hitro postaral, bil non stoop utrujen in po treh letih ga je med dejanjem v postelji zadela kap, umrl je pri 65 letih. Menda je uspel pridelalati tudi enega otroka. Ženska je obogatela in si našla deset let mlajšega od sebe, se pravi, od njega mlajšega 40 let, kar pomeni da gre eksperimentalno iz ekstrema v ekstrem in se uči. Ravno včeraj sem tudi gledal v Koloseju film Legende v Vegasu ali nekaj takega. Lep in poučen film, ob katere se tudi nasmeješ. 70 letnik se je želel oženiti s 30 let staro “dojenčico” (krasen izraz za punčko iz filma), a ga je še ravno pravi čas srečala pamet. Komentar njenih sovrstnic ob novici, da se bo poročil z njihovo prijateljico, je bil; ooo, ti si pa gotovo zeloooooo bogat… To je le film, a povsem realističen. Poznam tudi ne le en resnični primer take kombinacije let in kar je sledilo iz vsake take kombinacije z razliko v letih okrog ali večjo od za eno generacijo mlajše ženske od moškega, je bila – katastrofa, smrt moškega ali pa razpad zveze. Starcu mlajša ženska enostavno uide, če ga ne ubije s seksom. Tudi spolnost med drugim pomaga ohranjati ogenj ljubezen, je kot gorivo, ali kisik, dviga temperaturo. Ko zmanjka goriva ali kisika ali se zniža temperatura mesta gorenja, ogenj ugasne, sledi iz gasilskega priročnika. Pri moškemu pa naredi svoje starost in takrat je na preizkušnji to, kar povezuje dva skupaj; samo finančna varnost morda 45 letnici ni dovolj za srečo…

Za kom bo neki 50 letnik gledal, ne vemo, ker ne vemo, kaj ju veže skupaj s 5 let mlajšo partnerko. Če ju veže samo spolnost in nič ljubezni, bo čez desetletja zagotovo gledal za drugimi ženskami, tudi pol mlajšimi. Vsakega še tako dobrega kruha se prej ali slej človek naje, če je v tem primeru spolnost – kruh. Če ju veže kaj več od tega, na primer ljubezen, morda ne bo tako, morda ne bo gledal za nobeno drugo več. Če ljubezni ne poganja nežnost in tudi spolnost, se z leti in v desetletjih ljubezen ohladi na ledišče.

Glede črpanja modrosti pa naslednje; počakaj še malo in mesto črpanja modrosti ti bo poznano potem, ko boš na svojem primeru preizkusila trdnost in uspešnost svoje zveze 45-letnice s 30-letnikom in videla rezultat na svoje oči. Edina prepričljiva šola modrosti je le lastno življenje. Vse ostalo je kot kot veter mimo ušes.

Star sem ravno dovolj, da vem, kaj govorim o abrahamih. Svoje mnenje, pridobljeno iz svojih izkušenj in izkušenj ljudi, ki sem jih poznal, sem povedal. Če lahko nekdo drug iz zapisanega kaj zase koristnega potegne, prav, če ne, tudi prav. Največ se človek nauči iz svojega življenja in lastnih napak, ne iz napisanih nasvetov. Človek, ki je vase gotov, tudi ne sprašuje drugih za mnenje, ampak ravna iz lastnega prepričanja, kakršnokoli že je in prevzame odgovornost nase.

Tole je postala tudi tvoja tema, če ti je to všeč ali če ti ni. Postala je potem, ko si dodala in navedla podatke o starostni kombinaciji tebe in tvojega 15 let mlajšega partnerja vanjo. Lahko pa zahtevaš izbris tvojega deleža teme iz te teme, če te mnenje drugih hudo moti. Če te moti, je morda res nekaj narobe z zvezo 15 ket starejše ženske z mlajšim moškim. Če ni na videz še nič narobe, ni rečeno, da tudi ne bo nič narobe šlo. V starostno kombinacijo je po mojem mnenju vgrajena razlika v letih, ki lahko do privede do hudih težav in je kot bomba, tempirana na čas, ki prihaja zate kot žensko v naslednjih letih, ko bo na preizkušnji trdnost zveze. Če dolžina trajanja zveze s 15 let mlajšim zate ne igra vloge, se ne obremenjuj z mojim mnenjem, da ne bo trajala do njegovega abrahama, razen, če gre za ekstremni primer fantka, ki je končno našel svojo – mamo.

Temo sem pokazala partnerju, pa je samo zamahnil z roko, da se je tega že naposlušal in se mu ne ljubi več.

Meni se enako ne ljubi več.

Saj nista 20 let narazen,sta samo 15 in če on njo pomladi za 6 let,ona pa njega za 6,sta samo še tri leta narazen,kar je že skoraj čisto sprejemljivo in če nihče ne posumi,da sta 15,je prevara uspela,hihihi,zato res ni brez panike.

Ja ona njega pa za sest postara, to je bolj logicno…, da ga postara ker je itak se premlad…, on pa dela na nji, pomlajevalno kuro.

Ceprav…, tut pomlajevanje zensk ne gre v nedogled…, zenske lohka skrivajo leta kot kaca noge, problem rata, ko jih je prevec za skrit…, potem gredo pa kozo nategnit z obraza na joske in obratno, imajo koj joske pol metra visje in obraz ko dojenckova ritka nasponan…, sam pol se pa smejat ne morjo vec ker imajo popek tam med joski kar ni vec smesno..:))

Ha ha ha, si me nasmejal.

Pa saj ne gre za skrivanje let. Življenje nas kleše in gube so še najmanj. Kaj pa naj naredijo tisti, ki jih krivi bolezen ali težave in skrbi? Tudi to se pozna in na obrazu in na drži, načinu gibanja … Življenju ne moremo uiti.
Mene moja leta ne obremenjujejo, saj tako ali tako ne morem časa zavrteti nazaj. Vem, da sem v redu oseba, da sem zelo dobra partnerka, da s partnerjem delujeva kot ekipa … če mu to lepega dne ne bo dovolj (no, ali pa navsezadnje meni), se bova pač razšla. Ne verjamem pa, da me bo pustil samo zato, ker bom imela popek med joški, ha ha. Saj bo tudi on nekoč imel jajca do kolen … ne vem, ali že delajo take lepotne operacije pri moških? Tako da bo obema nekaj padlo za en štuk nižje kot zdaj, pa se bo izravnalo.

Saj nista 20 let narazen,sta samo 15 in če on njo pomladi za 6 let,ona pa njega za 6,sta samo še tri leta narazen,kar je že skoraj čisto sprejemljivo in če nihče ne posumi,da sta 15,je prevara uspela,hihihi,zato res ni brez panike.[/quote]

Saj sva potem povedala po pravici … folk se navadi in je potem mir.

moja mam je 64, pa zgleda boljše od sosede ki ima 45

In vsi ti verjamejo.

Pri meni je sorodnica, ima partnerja, oba sta še mlada. On ima 119 kg teže.Poje vse,kaj mu skuha in še kaj je v hladilniku in potem še sendvič s četrt kruha. je natakar in če bo letel ven, ker mu je že rekel šef, da ima velike joške, potem se bo preživljal na moj račun z minimalno plačo.Sorodnica pa se rada zrihta v visoke pete, umetne trepalnice in nalakirane nohte vse po zadnji modi.
Bi se vi poročili z njim ali naj gre nazaj v hotel mama.Hvala za vse dobrodošle nasvete

Pa ne mislite, da ona malo kuha, ne sploh ne, kuha v velikem loncu, pa vseeno tričetrt kruha. Ampak je rekla, da on hoče trebuh, ker je to statusni simbol kot če voziš avto dobre znamke in velikosti.

Ona mu je tudi že rekla, da bi šel hujšat z debeluhi, pa noče. Ona ima itm 28.

Joj kaj vse preberem….
Mlajši je super.Veza z ljubeznijo in ne samo s pogledom na dobro milfico in seksualnimi pogledi, uspe dosti prej kot veza s podobno starostjo med partnerji.Ni ga pravila, ko se gre za ljubezen.
komentator .si pa vse gleda vizualno.Ženska ki si lahko dobi 15-20 let mlajšega moškega pri 45ih, ima že nekaj v sebi, kar 20 let mlajša ženska nima in nikoli ne bo imela 🙂
Pišem iz lastnih izkušenj in po ločitvi s 15 let starejšim moškim, si ne morem več zamisliti, da bi nasploh imela starejšega moškega.Pa sem ločena 20 let 🙂
Sama nisem obremenjena bila nikoli s strostjo .Dala sem skozi kar nekaj moških različne starosti in lahko zagotovo povem, da moški okoli 5’0ega leta začnejo usihati….pa točno vemo kje.V današnjem, modernem času so žal že od 35 leta dalje večina moških usahli.Tako da ženska pri 65ih in moški pri 50ih pašeta skupaj bolj kotz ženska 50 in moški 60.Sama sem v meni in niti za trenutek mi ni spolnost upšadla, narašča mi kot nora in z mojim dooosti mlajšim partnerjem sva vročinske valove ublažila tako, da me je zadovoljil ob vsaki seksualni potrebi, ki sem jo zaćutila.Dostikrat mi je rekel, da sem nabita s seksipilom in hormoni bolj kot 20letnica, ki niti ne ve kaj je to sex.
Pravila nikjer ne veljajo več, svet je šel v tako smer, da se težko zapečati kaj gre skoz in kaj ne.Vse gre skozi, če je za to pripravljenost.
In moški, ki samo gleda, kako zgleda njegova ženska naj se zaveda, da si bo ona pri svojih 65 letih, ko si bo zaželela norega sexa, ga dobila kjerkoli z dosti mlajšim moškim….moški pri 65ih pa si bo moral žal menjati kateter, ker bo prepozno obiskal dohtarja zaradi otekle prostate…..če se že nekateri zapičijo in izjavljajo, da je ženska pri 65ih uvela in ni za uporabit….

Sigurno.

Ženska ki si lahko dobi 15-20 let mlajšega moškega pri 45ih, ima že nekaj v sebi, kar 20 let mlajša ženska nima in nikoli ne bo imela :) in ta 15-20 let mlajši jo bo nekaj časa natepaval, potem pa odvrgel in zamenjal po principu staro za novo.

Moškim pri 50 pa niti na misel ne pade, da bi gledali za ženskami, ki so od njih za deset let mlajše; ker so usahli in zato gledajo praviloma v skladu s tvojo teorijo za babicami pri 65, ker ženska pri 65ih in moški pri 50ih pašeta skupaj bolj kotz ženska 50 in moški 60? 🙂 Recimo, recimo, da sta na nebu dve Luni. Za katero si ti…? 🙂

Ker si v meni, počakaj do 65-tega leta in povej takrat, ali tvoja teorija drži in koliko 20, 30, 40 in 50 letnikov te bo takrat še opazilo. 🙂

Govoril sem.

Sigurno.

Ker si v meni, počakaj do 65-tega leta in povej takrat, ali tvoja teorija drži in koliko 20, 30, 40 in 50 letnikov te bo takrat še opazilo. 🙂

Govoril sem.[/quote]

Ljudje v meni, moški in ženske, so za pokopat – kaj bi čakali 65-ta?! V bistvu blagoslov, če ti je dano škripnit nekoliko prej.

Sigurno.

Ker si v meni, počakaj do 65-tega leta in povej takrat, ali tvoja teorija drži in koliko 20, 30, 40 in 50 letnikov te bo takrat še opazilo. 🙂

Govoril sem.[/quote]

Ljudje v meni, moški in ženske, so za pokopat – kaj bi čakali 65-ta?! V bistvu blagoslov, če ti je dano škripnit nekoliko prej.[/quote]

Saj tega tule nihče ne trdi, niti ne omenja, razen ti sam. 🙂
Govora je bilo o tem, koliko 20, 30, 40 in 50 letnikov poželjivo gleda za 65 letnimi babicami. 🙂 za 65 letnimi babicami gledajo 70 letni dedki. To pa je bistvena razlika.

Je med pokopom in poželjivim pogledom kaka razlika; kaj misliš ti, ki imaš neforumsko logiko?

Govoril sem.

Moja mati ima 13 let mlajšega (on 45, ona 58) in ima 140 kil, pa sta zaljubljena in sexata vsak dan do onemoglosti. Pravita, da bosta skupi for ever.

Pač poskusiš, saj te nič ne stane.

Navedeno
Aljoo
Tudi moja mamica je kleptomanka, vsak dan ukrade v trgovini škatlico kondomov.

http://med.over.net/forum5/read.php?27,6102523

Aja, da tvoja 58 letna 140 kilska mamica vsak dan krade kondome? 🙂 Kaj pa dela iz njih, okrasne balončke? Baje ima 58 let, 140 kil in seksa s 14 let mlajšim do onemoglosti, o čemer si ti sproti na tekočem, da lahko ob polnoči poročaš o tem na Monu. 🙂 Povej še to, zakaj že potrebuje 58 letna mamica 🙂 kondomsko zaščito..? Je slučajno dobila 14 let mlajšega na ulici ali odpadu in je ta nekontroliranega porekla?

🙂

Izmisli si kaj bolj prepričljivega.

Lep pozdrav
marinec

New Report

Close