Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? Zveza dveh narcisov in manipulatorjev

Zveza dveh narcisov in manipulatorjev

Pozdravljeni, zanima me na kakšen način deluje zveza dveh narcisov z naslednjimi lastnostmi: lažeta drug drugemu, se preklinjata in žalita, ne spoštujeta ne lastne družine in ljudi v okolici, neprestano opravljata druge, se norčujeta iz ljudi v stiski, manipulirata z ožjimi člani družine in drug z drugim, zagovarjata nasilje, sta nevoščljiva drugim, oba sta nasilneža že iz preteklosti tako moški kot tudi ženska. Zanima me kaj bo iz tega. Ta ženska in moški sta oba narcisa, enkrat sodelujeta skupaj in grenita življenje drugih, nato grenita življenje drug drugemu. Ta moški je  že več let moj sodelavec in je pred njim potrebno paziti kako in kaj izrečeš. Tudi ženska je že več let prisotna kot sodelavka prek pogodbe za občasno vodenje nekaterih projektov in je enake osebnosti. Spoznala sta se na delovnem mestu in sta skupaj 1 leto. Zanima me kaj bo iz njunega odnosa. Tudi ostali zaposleni trpimo.

New Report

Close