Najdi forum

Ponovno in predvsem zato, ker tako rada s prstom diagnosticiraš laži: ne uporabljam tvojega izraza, naj se še tako trudiš, da bi me prepričala o nasprotnem. Tudi glede stališča, ki ga imam do dejanj, ki jih navajaš v nadaljevanju, se ne bom opredeljevala, niti jih secirala.

O razlogih, zakaj občasno preletim tukajšnje prispevke in še to ne vseh, ti nisem dolžna razlagati, niti za to nimam potrebe. Za razliko od tebe ne dregam, zgolj zaradi preseganja lastnih meja, v tiste, ki so kolikor toliko zadovoljni s svojim življenjem. Zato, da bi na tak način kao presegla lastne omejitve??? Mogoče se svojih, za razliko tebe, zavedam. Preden se boš zaslednjič pridušala o tem, kaj nikakor ni napačno.

Puščam ti prostor na odru. Vidim, da ga potrebuješ.
[/quote]

Še eno laž sem našla! 🙂
Vi ste jih res polna zvrhan koš.
Poglejte, ravnokar ste sami sebe povozili:

Za razliko od tebe ne dregam, zgolj zaradi preseganja lastnih meja, v tiste, ki so kolikor toliko zadovoljni s svojim življenjem.

Ves čas to počnete, od kar ste se zgroženi prikvačkali na tole provokativno temo, ki jo ne želite komentirati.. 😉

P.S.
Oder pa potrebujem, saj sem Levinja! 😉
Lahko pa tudi kvačkam na njem..

…majmun radi što majmun vidi…

Še eno laž sem našla! 🙂
Vi ste jih res polna zvrhan koš.
Poglejte, ravnokar ste sami sebe povozili:

Za razliko od tebe ne dregam, zgolj zaradi preseganja lastnih meja, v tiste, ki so kolikor toliko zadovoljni s svojim življenjem.

Ves čas to počnete, od kar ste se zgroženi prikvačkali na tole provokativno temo, ki jo ne želite komentirati.. 😉

P.S.
Oder pa potrebujem, saj sem Levinja! 😉
Lahko pa tudi kvačkam na njem..
[/quote]

Levinja potrebuje krdelo in savano. Oder je za nastopače. 😉

Če to delam jaz ni varanje; če pa to dela moj partner ja varanje!

Dvojni standardi so še posebej v prid moškim. Če vara moški je frajer, korenjak.. in seveda ubošček, ker mu žena ne da, oz. ni voljna toliko kot bi morala.
Če vara ženska, je kurba. Pika.

Glede na osnovno temo pa gre še za več nerazčiščenih stvari med ljudmi. Večina odnosov je tako zgolj nastop v Potemkinovi vasi.
Vse lutke in makete to seveda zelo, zelo moti.. in se zato oglašajo (s kvačkami ali brez).

Partnerjema, ki ves čas vodita medsebojno zdravo komunikacijo, bo takšna tema zgolj spodbuda za še več pogovorov in debat. Preko razglabljanje o paradoksih se namreč največ naučimo o sebi, partnerju in družbi. S tem pa dekonstruiramo umetne tvorbe “pravil”, skratka mask ter fasad in se prebijemo do bistva. Tistega, očem nevidnega.. kot je že Mali Princ.

De omnibus disputandum..

Dvojni standardi so še posebej v prid moškim. Če vara moški je frajer, korenjak.. in seveda ubošček, ker mu žena ne da, oz. ni voljna toliko kot bi morala.
Če vara ženska, je ******. Pika.

Glede na osnovno temo pa gre še za več nerazčiščenih stvari med ljudmi. Večina odnosov je tako zgolj nastop v Potemkinovi vasi.
Vse lutke in makete to seveda zelo, zelo moti.. in se zato oglašajo (s kvačkami ali brez).

Partnerjema, ki ves čas vodita medsebojno zdravo komunikacijo, bo takšna tema zgolj spodbuda za še več pogovorov in debat. Preko razglabljanje o paradoksih se namreč največ naučimo o sebi, partnerju in družbi. S tem pa dekonstruiramo umetne tvorbe “pravil”, skratka mask ter fasad in se prebijemo do bistva. Tistega, očem nevidnega.. kot je že Mali Princ.
[/quote]

Hehe… Celoten proces dvorjenja in osvajanja je navadna Potemkinova vas.
A na te Potemkinove vasi pretežno padajo ženske. Zakaj? Ker si vedno želijo boljše, kot imajo trenutno na voljo in ker jih družba ne nauči več tiste osnovne spodobnosti.
Dvojna merila pa so že od pamtiveka. Eden od takih “standardov” sedanjosti je tudi: Uboga revica, jo je zapeljal in zavrgel.
Moja vprašanja ob tem pa so: Se je vprašala kaj bi v resnici rada? Je kdaj pomislila kako se počuti on, ko ga ožame in zavrže ona?
Nenazadnje poglej kako so kaznovani pomembneži obeh spolov napram pripadniku plebsa.

New Report

Close