Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija znamenja

znamenja

pozdravljeni!

Lepo vas prosim, če mi svtujete, na koga naj se obrnem, bila sem pri dermatologu v mb, ki pa me ni nic pregledal, …se je samo nekaj zafrkaval (malce starejši), in me napotil če me kao moti eno znamenje na obrazu (mene ne moti estetsko , le skrbi me ker se mi vsako leto zveča) na plastično krg. in mi rekel da me lahko tam pregledajo (še druga znamenja kako in kaj!), ne vem kaj naj naredim, tam sem naročena junija, in me zanima če res tudi na plst. krg. pregledujejo znamenja? Jaz pa bi rada prej vedela kako in kaj…je mogoče kako priti do vas?

Spoštovani,

kot sem že večkrat napisala brez kliničnega pregleda pig. znamenj ni nikakor možno postaviti diagnoze.
Skrbi Vas znamenje na licu, ki se veča. Svetujem Vam pregled pri drugem dermatologu, pa magari samoplačniško. Pregledati Vas mora z dermatoskopom, le tako lahko natančneje oceni morfološke strukture.
Ponovno se naročite na pregled na Dermatološki oddelek v SB Maribor ali okolici, ker morate biti pomirjeni, zato tudi ne odlašajte. Koža je zunanji organ in to je velika prednost.

Sporočite mi.
Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

New Report

Close