Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje znaki nosečnosti kar naenkrat izginili

znaki nosečnosti kar naenkrat izginili

Zdaj me pa skrbi …

Noseča sem 9. tednov, na pregledu sem bila že v 6. tednu in se je lepo videl plod, srček je tudi utripal. Ves čas do zdaj mi je bilo po malem slabo, ampak nič hujšega, zdaj pa sem nekaj dni spet polna energije in to me skrbi!

Vem, da je možno oboje (da je vse ok in da ni), bi pa vseeno rada slišala od vas – se je kateri tudi to dogajalo in kaj je bil vzrok?

Hvala!

poklici g in pojdi na kontrolo tudi ce te bo odpravil s kaksnimi lepimi besedami kontrolo”izsili” bolse da ti povejo da je vse ok kot pa da te kasneje sokira.
tudi izostanek znakov nosecnosti je lahko pokazatelj ss ali odmrtja.
nocem te strasiti samo tudi z tvojo psiho je bolse da ves da je vse ok
PA VELIKO SRECE DRZIM PESTI!!!!

Tudi jaz ti predlagam takojšenj pregled pri ginekologu. Vendar če bi prišlo do ss bi to tudi čutila, ne bi imela ravno ne vem koliko energije kot ti opisuješ.

Tudi jaz sem imela na začetku prve 3 mes slabosti pa čist brez energije sem bila pa se je stanje po 9. tednu bistveno izboljšalo, vendar vseeno kot ti je napisala klemy raje pokliči ginekologa in naj te pregleda kot da bi se žrla ali je vse ok ali ne. Dokler otrok ne začne brcat dejansko ne veš kaj se dogaja notri.

Upam, da je vse ok in držim pesti za vaju!!!!

New Report

Close