Najdi forum

znaki nosečnosti

Edino test potrdi občutke. Nekatere ne čutijo nič od nič. Jaz sem vsakič vedela. Nekaj se spremeni, in se ti zdi čudno. Potem test potrdi. Pri prvem sem bila napihnjena in žejna. pri drugem me je po malem ščipalo v jajčnikih, pa neke čudne slabosti na trenutke. To so taki znaki, ki jih brez težav spregledaš, če jih ne pričakujejš.

Kakor je težko, je vseeno potreba počakati na test.

To ne pomeni nič

leppozdrav mene zanima nekaj 14 dni mi je že slabo menstruacija mi zamuja že 5 dni pa naredila sem test pa je pokazal – je mogoče prehitro opravljen test. pa po kolkem času pokaže če si noseč. hvala za odgovor metika

slabost, uf, bruhanje, napete in boleče prsi, upočasnjena prebava in cmizdriš se za vsako figo:))

zivjo. mene pa nekaj zanima ali lahko mam samo simtome nosecnosti pa nisem noseca. pred pol leta sem imela ss in ginekolog mi je rekel da je zardi maternicne pregrade.potem so mi odstranli pregrado. in zaj delava na otroki in test je pokazal – . pa full si zelima otroka.

Pozdravljeni!

Z možem načrtujeva družino.Zadnjo M sem imela 31.3. in predzadnjo 27.2. Vedno sem imela reden ciklus na 28 dni.V mesecu februarju sem dobila na 23 dni, v mesecu marcu pa na 31 dni?!?
Zdaj pa me zanima, ali je možno da sem noseča…
– zadnje tri dni imam občasne jutranje slabosti
– boleč oz. napihnjen trebuh
– boleča trtica

Test nosečnosti še nisem delala, ker se bojim, da bom razočarana v primeru negativnega rezultata.
Ali obstaja možnost, da sem noseča in ali naj počakam do konca meseca?

Lp,
Mojca

Danes smo 15. 4. Menstruacijo si imela nazadnje 31. 3, pred 14 dnevi. Torej še nisi noseča, tudi test ti ne bo nič pokazal. Najbrž imaš zadjle šele ovulacijo.Počakaj, da ti menstruacija izostane in nikar ne tuhtaj že par tednov pred koncem ciklusa, če si noseča, ker je brez veze.

Pozdrav.

Samo kaksno mnenje potrebujem. Ze 3 leta+ z dragim zeliva otroka in se ne zgodi.
Me pa zanima nekaj; vsak meseaca imam 6dni menstruacijo, mocno. Zdaj sem jo dobila vse skupaj tri dni s tem da dan ke bila normala vendar mogoce bolj temna.
Problem je ro da je bil zadnji dan v torek mene pa se kar trebuh boli oz ne boli, kot da pece se danes. Vnetja nimam vsaj nikakrsnega problema s tem. Kot da bi jo se imela pa je ni. In pa na jok mi gre, custvena zelo, pac enako kot ko imam menstruacijo. Mislim da noseca nisem, vendar je imela katera taksno izkusnjo in se je pokazalo obratno?
Hvala, mimika.

[/quote]

Pozdravljeni,spolne odnose sem imela pred 1tednom in zdaj sem se zacela redit 4kile vec imam odkar sem imela spolni odnos zelo sem ratala custvena use mi gre na jok …ali je mozno da sem noseca menstruacijo bi pa ze morala dobiti

V cem je fora da za vse mozne kombinacije znakov in datumov sprasujete ce je mozno da ste nosece?? Odgovor je vedno isti: ce ste seksale je vedno mozno, ne glede na vse ostalo. Treba je naredit test, to je vsa umetnost.

Živjo!

Že 2 dni imam napet in cuden obcutek pod trebuhom. Povecala se mi je zelja po hrani saj karkoli pojem sem cez pou ure spet lacna. In vedno ko kaj pojem moram na blato. Obcasno imam obcutek po slabosti ampak ni tok hudo da bi mogla bruhat v nogah misicah imam tud cuden obcutek in cutim majhno bolecino v spodnjem delu hrbtenice ki se mi siri po celem hrbtu. Zelja po cikih se mi je tudi zmajsala, saj mi sploh ne pašejo. Zadno menstro sem imela 8 dni nazaj ali je mozno da so to znaki nosecnosti.

Lp

New Report

Close