Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja življensko zavarovanje

življensko zavarovanje

Konec novembra bom rodila in bi rada otročka zavarovala. Kaj mi svetujete. Tudi jaz bi se mogoče zavarovala, stara sem 28 let.
Hvala.

Svetujem vam zavarovanje Merkur 10+, in za vašega malčka otroško -štipendijsko zavarovanje.Za vaš izračun potrebujem:
leto rojstva,letno premijo, ki jo želite varčevati in željeno dobo varčevanja.

Lepo pozdravljeni, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Leto rojstva je 1975, mesečna premija okrog 5.000,00 zame in 5.000,00 za otroka, doba varčevanja zame pa mogoče 10-15 let ali 20let.

Vam lahko pošljem izračuna na vaš e-mail ?

Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Lahko, hvala.

Pozdravljeni!
Vaše zanimanje za življensko zavarovanju je pohvalno. Preden pa se odločite vedite, da je v sloveniji 14. zavarovalnic in da se izplača povprašati na večih zavarovalnicah, saj za isti denar lahko dobite več ali manj.
Lep pozdrav!

Vaš odgovor je zelo konstruktiven, hvala za vaše mnenje

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close