Najdi forum

ženske ali nimate napačne kriterije?

“jantarka”
z vsem napisanim se ne morem strinjat,žal ..npr.(začni brati knjige in se splošno izobraževati-knjižnice, muzeji …),nimajo vse ženske enakega okusa,sicer pa si hitro spremenila temo…

Prav nič nisem spremenila temo. Dejstvo je, da jamrači in moški, ki pri 30+ še niso poskrbeli sami zase, res niso dobitek na lotu.
Ko človek bere avtorja, dobiš občutek, da je ubogi revček, ki išče žensko, da mu bo nudila streho nad glavo in še plačala še vse njegove položnice, ker je ubogi revček tako ubog in ker ima tako smolo v življenju.
Ja res je, nimajo vse ženske enakega okusa. Samo očitno avtorjevo jamranje ne zanima nobene ženske.

Uh, veliko receptov, v resnici pa je veliko bolj preprosto. Začni imeti rad ženske, glej jih naklonjeno in ne omalovaževalno, bodi spoštljiv do njih, vendar ne zategnjen, pokaži malo veselja do življenja (in do ženskega spola), pa se ti bo odprlo. Ženske predvsem ne maramo moških, ki ne marajo žensk. In trenutno jih ti ne maraš.

Ene ženske imajo jasne kriterije in finančna varnost je – kot si opazil – visoko kotirana. Tukaj se strinjam s teboj.
Vendar me čudi, da imaš pri 31 toliko negativnih izkušenj ravno s tem področjem. Ali si ne upaš priznati, da obstaja alternativa, da je nekaj drugega narobe??

Pravzaprav slabo napisano in če se potrudim izločiti ves balast ter predvidevati, kaj si s tem želel sporočiti …

Dejstvo je, da nimaš nobene perspektive. Ni problem to, da (trenutno) nimaš 1500€ plače. Danes je to za povprečnega Slovenca luksuz. Problem je, da niti nimaš želje po tem, da bi (nekoč) imel boljšo plačo ali svoje stanovanje/hišo, nobene želje po nečem boljšem, stabilnosti, (finančni) varnosti. In ker si se ti zadovoljil s tem kar (n)imaš, sedaj obtožuješ vse ženske, da so materialistke, ker nimajo enakih standardov, želj, ciljev kot ti.

Vsi (normalni, odrasli, dozoreli ljudje), ne le ženske, si želimo partnerja, s katerim si bomo skupaj nekaj ustvarili (vezo, dom, družino itd.). Ne pričakujemo, in ne zahtevamo, da bo partner še preden nas sploh spozna imel našo sanjsko hišo, avto itd. Torej pomembno je, da imata partnerja enake želje, cilje, ideje o skupni prihodnosti (kje, kako bosta živela, koliko bosta prispevala itd.) in jih uresničita. Bolj preprosto ne znam napisati. In prepričana sem, da je “v morju” vsaj ena (samo zate), ki ima enake standarde kot ti – vsaj kar se tiče financ.

Poleg tega sumim, da si v življenju spoznal (oz. te privlači) le nek določen tip “žensk”, ki so morda res takšne kot omenjaš. Vendar recimo bobu bob in se sprijaznimo z dejstvom, da povečini te pupe samo “zgledajo” dobro, to je pa tudi vse. Ker ves svoj dohodek (če ga sploh imajo) zapravijo pri frizerju, pedikerju in podobnih kozlarijah, pa dragi moj rabijo nekoga, ki bo financiral ne le njihove Guccije, Armanije in podobno, temveč tudi vse ostalo. Takšnim je pa seveda tvoje finančno stanje zelo pomembno.

Torej če želiš “sponzerušo” … veš kaj in kako.

Če pa želiš partnerico, kot se spodobi, pa boš po vsej vrjetnosti moral kriterije spremeniti ti, malo spucati glavo in zamenjati krog ljudi.

Nasploh metati množico ljudi v isti koš ne gre, pa če se postaviš na glavo. S tem kažeš, da si omejen, tako intelektualno, kot tudi družbeno (pa še kako drugače). Ljudje smo si namreč, hvala Bogu, različni.

Vi ste cist sfalirani…. iscete partnerje na podlagi materializma in statusa!
Tako tesko je najt cloveka, ki te intelektualno zadovolji, ki je zaposlen s svojimi hobiji in mu pogovor pomeni več kot gledanje filma!
Bolše bit sam kot da si partnerjev hobi!

Torej si aroganten, vase-zagledan moški s slabo plačo in poln predsodkov. Si mogoče pomislil, da oddajaš tako energijo. Moj partner nima stalne službe, nima svojega stanovanja, živi iz dneva v dan, ko se trudi zaslužit na vsakem koraku in je spoštljiv, prijazen in preprost. Meni so te vrednote pomembne. Spoštojanje, prijaznost, vljudnost, družina. Kar si mi povedal vidim, da si želiš resno zvezo ampak si preponosen, da bi se spustil v njo ker so ženske tiste, ki imajo slabe vrednote. Povdarjaš, da si samostojen. Torej bodi samostojen. Samo ne mi pravit, da ženske ne marajo tega. Sploh pa pojdi malo ven iz podnajemniškega stanovanja in spoznaj nekoga, ki ni keš pička. Mogoče bo celo kaj kapnilo v tvoje skisane možgane…

Moški, ki ne zna sklanjati (“ženske ali nimate napačne kriterije???”), pri meni odpade že iz prve, ker je to snov 6. razreda OŠ.
Ni treba, da je ravno doktor znanosti, ampak osvojeno znanje iz osvnovne šole je pa nekako minimum.

New Report

Close