Najdi forum

Ženska 21 stoletja

weedboy čist use se strinjam s tabo..točn tak je dandanes kot si reku…nič ne more noben več nardit kr je že prepozn… spremenil se pa itak ne bo nič..edino če bi mediji začel iz vseh strani pritiskat da je zvestoba dobro , kar se pa ne bo zgodil, ker to ni “zanimivo” današnji družbi. Raj vidjo kk se babe fukajo z 2 na enkrat pa nosjo minike zato da usi gledajo za njim. Jebi ga…welcome to hard times O_o

if you can’t beat them, join them…

jst varu ne bom, ce ne druzga, zaradi sebe
samo sem pa bolj realen in ne pričakujem da bom kej dosegu pr teh čeljustih

sej vse meče, sam poglej kaj delajo
če se ne kurbajo, so pa na psihi “ker se ne”
skratka čisti sužnji svojega telesa in uboge psihe
po drugi strani pa pričakujejo nevemkako spoštovanje in nevemkaj še
če bi vedel zakaj, bi jim ga mogoče še dal, a ne vidim nič takega da bi bilo tega vredno

tako da, kakor sem že reku, fukaš fukaš, briga te vse po spisku, ko se konča nisi nič prizadet, ker nisi NIČ pričakoval
se trudiš če se ti zdi vredno, če ne pa ne

le vkup, le vkup uboge picke…
:)))
pamet ni enaka decibelom, če jih je več skupaj se nič ne sešteva

pravljice bojo pa lahko govorile svojim otrokom, ker otrok ne loči razlike med pravljico in resnišnostjo, in ravno to rabijo, nekoga da nekoga prepričujejo v nekaj v kar so sebe že zdavnaj, samo da bi opravičile svoje neprimerno vedenje in promiskuiteto

sorry anny, don’t have time, wanna drink, smoke cigarettes, I just want BANG BANG BANG

LP

Hm hm… Glede mojih izkušenj s tipi, še vedno mislim, da smo ženske (v večini) bolj čustvene kot pa moški. Poleg tega tudi, da moški pogosteje varajo!

strinjam so do neke mere s tabo..js sm pač tak tip da nebi nikol kr tk z eno…sm pač stereotin al kej… pa nism ful star pa zatežen tip..sm mlad pa zatežen 🙂 hvala usem ko ste odpisal in dal mnenja…vesel sm da niste tulk nasprotoval mojim dojemanjim 🙂

nič več:)

to so neki zastareli stereotipi
večji kot je kraj, večji ko je vpliv medijev in glupe družbe, slabše je
ženske ravno tok varajo
edino to jih malo ovira ker vejo da to ni prav in bojo izpadle kurbe, oz ker se ne počutijo zadosti lepe, nč druzga, samo ta mala malenkost jih loči od živali (razen REDKIH izjem)

zastareli…kar še ne pomen da nimajo vrednosti…in če bi en človek lahk naredu razliko bi se trudu..tk pa ni to v enem..kot smo že ugotovil mediji tk da je to začaran krog..ne morš zmagat..mogoč je pa čas za kako vojno da bojo pol znal ljudje cenit še kej…očitno nam gre preveč dobr da je use razvrednoteno..

SICK OF IT ALL! napisal:

> če bi ženske dale tipu ( teoretično gledano) šele po tem ko bi
> bla ful dougo skupaj in bi res bla neka čustva, taki primitivci
> ki bi fukal pa varal nebi obstajal…TEORETIČNO to v praksi ni
> možn..tk sm mislu…ženske bi lahk spremenile stvari ,ne pa da
> “podedujete” od moških in date še na kvadrat. Štekaš zdj kk sm
> mislu?

Ok, recimo, da zdaj štekam, kaj misliš. Samo glej, to RES ni možno dandanes. Glej, če si jaz zdaj zmislim, da ne bom dala nobenmu tipu, dokler ne bova skupaj recimo 2 leti, kaj bo to spremenilo ves svet? Ne. Samo to, da si bo vsak moški mislil, da sem smotana in se me bo hitro losal. Sicer bi pa tudi sama sebe prikrajšala, ker zakaj bi se pa branila seksa? :))

Sicer pa tudi v tvoji teoriji ni vse tip top- razumem to, da bi se moški navezal kao, če bi seksal z njo komaj, ko bi bila skupaj že dolgo časa, pa bi tako težje varal. Samo lahko bi pa potem varal ravno zato, ker bi se potem že naveličal. Razumeš?

Si pa sam rekel, da tega ne bo noben medij oglaševal (zvestobe), ker enostavno ni zanimivo, pa če je še tako žalostno.
Že samo to pomisli, kako je zdaj “in” ženska+ženska. Zdaj pa pomisli na čas naših babic in skušaj dat to v tisti čas. NE gre. Pač, časi se spreminjajo.

Ok, ti pač maš tako mnenje, si razočaran, pa vse. Samo glej, tak ti rečem, kot ženska, ki ve, kaj pomeni, da moški ne znajo druga kot varat. Nima smisla hodit skozi življenje in razmišljat, kako nihče več ni pošten. Pač, vedno je riziko, ampak probavat moraš, ker nikoli ne veš, morda pa le najdeš tisto pošteno dušo.

Moram omenit še to, kaj je rekel WeedBoy- namreč, tudi jaz sem sčasoma začela bolj cenit, če mi je moški v faco rekel, da me hoče samo nategnit, ker sem tako vedela na čem sem in nisem bila razočarana, kot pa da mi je moški obljubljal zvestobo, trdil da on me pa ne bi nikoli varal in bla bla, obljubljal gradove v oblakih v glavnem.

Zato tudi zdaj ne poslušam toliko besed, temeveč ocenjujem le dejanja. In nikoli ne jemljem svojega fanta za samoumnevnega, hkrati pa nikoli ne planiram prihodnosti. Bo, kaj bo, trudila se bom, da bo, kot hočem, več kot to pa ne morem naredit. Žal.

No, razpisala sem se. 🙂
Želim ti, da le najdeš neki optimizem in upanje, pa da se ti obrne sreča na bolje!

Sicka sem razumela takole: Gre za zahrbtnost, ki jo je opisovala ženska, pred durmi se tip sonči, ona pa v sobi fuka z dvema tipoma, tehnični seks, nič drugega. Tudi meni ni več jasno, kam so šla vsa čustva, pa fer odnos. Zelo fer in pošten si tudi tako, da si svobodnih nazorov in pač nisi celo življenje le z enim človekom. Tudi meni se zdi neko brezglavo nabijanje in vleči za nos nekoga, ki ti pravzaprav nič ne pomeni. Včasih gre le za ***, zakaj ne. Včasih so čustva muhe enodnevnice, ker te privlačijo le oči, joške, postava, mišice. Vendar je, vidiš drugega, privlači te. Če pa hočeš vse to narediti le zato, da boš dal nekomu inat, da se boš nekomu maščeval ali morda še prizadel, ne tudi meni so te stvari nehumane. Jih pa ne enačim s svobodnimi nazori. Biti pošten do sebe in drugih izključuje *** kot tehnološko opravilo.

Vse na temu svetu gre v ekstreme… 🙂

Drgač pa, če mene prašaš… vse te zgobice, k jih slišiš, pa zadeve k prebereš v revijah, je tud mal z rezervo treba jemat.

Sicer pa sej veš kako je … med 100 belimi ovcami bo ena črna… in vsi bojo tačrno opazili, ostalih 99 belih bo brez pomena. Če me razumeš – tko k boš v diskoteki vidu umetno blonđo s štikli pa minićem k se jebe z 2ma hkrati … ostalih 200 deklet, k so “normalne” pa ne boš opazu.

Nekaj takega kot si ti napisal oz. podobno sem jaz zasledila v Kosmotu tistih par krat, ko sem ga kupila. Majo pav dve strani na razpolago, ko pišejo kao neke neke vroče izkušnje al kaj jaz vem kaj je to.

Ampak če se boš ravnal po teh glupih revijah in ženske ocenjeval po tem, kaj jih nekaj tja not napiše, si ti ravno tak bogi kot one ženske, ki so tisto dale za objavit! Sicer se mi pa zdi, da je pri večini tistih člankecov delala bolj domišljija, kot pa realnost!

Drugače pa so med ženskami takšne, ki varajo in se gonijo okoli in so tudi med moškimi taki, ki varajo in se gonijo okoli. Se pa najdemo tudi takšne ženske, ki ne varamo in takšni moški, ki ne varajo. Kaj češ, se boš pač moral sprijazniti s tem, da je to en cruel world, kjer so tudi takšni ljudje, ki te bodo kdaj želeli zajeb.t. Sicer pa pusti naj drug folk dela kar hoče, glavno da tebe tvoja ne vara, glavno, da ti nje ne varaš.

Ok,to je zdaj neko posploševanje,ne? Jaz ne bi mogla reči,da si tipi večji prasci od punc,ker to pol ne bi blo fer do tipov pa tud ne bi mogla rečt,da so punce večje prasice od fantov.V bistvu velja to za tipe in za punce.Se pač najdejo kurbice in tud kurberji in seveda ni prav to.Pač odvisno od posameznika,po moje spol tu ne igra nobene veze.Sigurno,da obstajajo tud tipi,ki so čustveni in bolj resni,ne moremo pa zdaj reči,da so tipi bolj čustveni in resni od punc.

Glede tega, da so zenske vse manj custvene.. Se ne strinjam.. Zenske smo se vedno zeloo custvene, kar pa v danasnjem svetu ni ne vem kako cenjeno in smo prisiljene tu pa tam to skrit, drugce veljamo za preobcutljive…
Tistega, kar pise v raznih revijah, pa na tvojem mestu ne bi verjela prevec… bo ze res, da je resnica nekje med tem in med pravljicami s srecnimi konci… ceprav tudi princi na belih konjih vec ne obstajajo :((

Madona eni pametujejo…dejstvo je ,da za eno varanje(običajnega tipa, he, he)potrebuješ eno žensko in enega moškega…torej po definiciji moški varajo enako kot ženske.

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Ammm… samo… če je samo en od nju v zvezi, potem vara samo en… al kako je s tem???

Sploh če predpostavimo, da drugi ne ve, da je prvi v zvezi…

Kurbarija je bla že od nekdaj enakovredna pri obeh spolih…sam da se o ženski kurbariji ni tolk govoril kot o moški.

No kar se mene tiče, je varanje ena velka pussy zadeva, za mevže in mevželjne ki so globok u seb zafustrirani pa še sami ne vejo tega…če ne znaš svojga vrta okopat, boš na sosedovem lahk sam gnojilo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close