Najdi forum

Ali je že kdo poskušal/a dobiti partnerja preko ženitne posredovalnice?

uživajte v nedelji

Sem poskušal pred dobrim letom. V eni od posredovalnic je zgledalo nekako takole:

Poklical sem jih, klica so bli seveda veseli. Čez nekaj dni sem se oglasil pri njih, pregledal pogodbo, izpolnil anketo – kakšno partnerko si želim. Cena za 6 mes oz. 15 posredovanih tel. št. je okoli 50€ Za osebne podatke se ti ni treba bati, ne bodo jih izdali. Posredujejo le oris+tel. št.

Če se odločiš za posredovalnico predlagam, da naj ti pogodbo pošlejo domov, da jo boš lahko v miru pregledala.

no, končno se je nekdo opogumil 🙂

pa je bilo kaj uspeha?

moj prvi vtis je, da je bolj malo možnosti, da bi mi na takšen način uspelo najti partnerja.

Samska zakaj pa ne, nikoli ne reci nikoli. Potem bi lahko rekli, da je malo možnosti,da srečaš partnerja preko neta, pa se tudi to zgodi.Če sta si dva usojena, se najdeta, pa četudi preko posredovalnice. Pomisli, tam, ti bojo tiste, ki niso tapravio že takoj izločili, glede na tvoje želje in potem boš izbirala samo še med smetano:)

Ne “štartaj” na partnerja…”štartaj” na poznanstvo,simpatičnega človeka,ki ga boš lahko poklicala,da gresta na sladoled ali kavo.

bom poskusila, pa javila uspeh / neuspeh

res, nikoli ne veš kje te čaka prijetno presenečenje

Ali je kdo od vas že poskusil v ljubljanski posvetovalnici S***i, ki se se je pred časom oglaševala v eni oddaji na temo samskih po TV in ima celo svojo spletno stran? Posamezno srečanje z njihovimi strokovnjaki stane 50€, v načrtu pa je osem srečanj, kar znese potemtakem skupaj 400€! Seveda sem za njih imel nekaj vprašanj, saj nisem hotel kupiti mačka v žaklju še posebej danes, ko veliko ljudi izkorišča obupane, osamljene in bolne, ki jim obljubljajo zanesljivo izboljšanje njihovega stanja in jim izpulijo veliko denarja, vendar na moje e-maile niso niti odgovorili. Sem pa raje še kar naprej samski, kot pa da me nekdo ”nategne” za 400€. Ima kdo od vas izkušnje? Hvala. Lp

Hose, ni nujno da gre za slabo posredovalnico, je pa nenavadno da ti niso odgovorili. Vsaj danes je ob poplavi vseh mogočih konkurentov od resnega podjetja, ustanove ali vsaj društva pričakovan drugačen odziv, tako da malo tvoje skepse kar velja. Ime posvetovalnice smo prekrili, upam da razumeš zakaj.

Hose,

javi se mi, če želiš ti pustim gsm.

Predlagam da se kot on registriraš tukaj in komunicirata preko zasebnih sporočil ker puščanje svojega e-naslova ali gsm številke ne bo najbolj pametno objavljati tukaj.

Hose, te agencije se tudi jaz spomnim. Nekaj mesecev po predvajanju te oddaje na televiziji sem jih kontaktiral preko njihovega spletnega obrazca. Odgovora nisem dobil, čeprav sem pustil svoj elektronski naslov (GSM številke jim nisem zaupal).
Pričakoval sem, da mi bodo poslali vsaj kakšno sporočilo s prostimi termini…

Lp!

verjetno govorite o s***i

moja prijateljica je bila tam. glede na povedano sem osebno mnenja, da bi bilo tisto tam do neke mere koristno, ker človeka postavijo na realna tla, ker se eni resnično preveč cenijo in iščejo nemogoče lastnosti pri partnerju, enako tudi po videzu

ne povedo pa koliko oseb je v njihovi bazi

dejstvo je, da smo ljudje vizuelna bitja, sploh če gremo nekam z določenim namenom – kar tako iskanje partnerja sigurno je

v takem primeru mi lahko najdejo karakterno idealnega partnerja, ampak npr. če je 10cm manjši od mene, plešast in 140 kg mi vse to nič ne pomaga

tako da meni osebno bi tisti njihov sistem potegnil samo v tem primeru, da mi pokažejo slike, potem pa naj tiste, ki bodo meni všeč ocenijo, če so primerni zame

tam pa delajo tako, da se hodiš pogovarjat, oni te ocenijo in potem ti predstavijo nekoga za katerega oni menijo, da bi ti pasal

in lahko je tako, da niti enega moškega nimajo tam, ti se hodiš pa pogovarjat :))

točno tako, štos je v tem, da jim manjka predvem moških in ti se hodiš tja pogovarjat in pogovarjat, enega moškega pa ponujajo npr. 150 ženskam in za vse je primeren, panobena ga noče…kar plačujte če ste tolk pri denarju.Ima ena prav ko je napisala, da bi bilo fer poslovanje, da ti pokažejo fotke, tako delajo v tujini, celo video 5 minutni imajo posnet in imaš še boljšo predstavo-pogled, ker slika je lahko v plus ali minus, kakor je se je pač oseba takrat držala-sproščeno, ali nesproščeno, na videu ki traja 5 minut, pa vidiš vizuelno podobo osebe tako kot je treba.

Če se želite nasmejati na to temo: http://zvitafelgna.blog.siol.net/files/2008/09/ruzan-tuzan.jpg

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …
Objava čaka odobritev

New Report

Close