Najdi forum

Ce bos samo cakala, svojih sanj ne bos mogla uresniciti. Taka zenska te ne bo poiskala. Morala se bos odlociti in narediti prvi korak ter namigniti, da jo cakas. Morda bi najprej izmenjali nekaj elektronske poste? Danes so pac te stvari poenostavljene… Lahko das kaksen oglas tudi na omrezje (http://www.poljub.net/) in opisi svoje zelje.

Porajalo se mi je vprasanje, zakaj si tega “eksperimenta” sploh zelis in sele zdaj si namignila, da je s tvojim partnerjem nekam prazno (oziroma nista ravno idealen par). Vprasaj se torej, kaj pri tej zenski sploh isces. Je to radovednost, je to zelja po uresnicevanju spolnih fantazij, ali pa gre za hrepenenje, da bi te razumela sorodna dusa? Ce je slednje, verjetno ne bo slo za lahkotno eno noc, ki jo bosta obe pozabili.

Vsem tem naslovom na netu nič kaj ne zaupam. Pa še rač. je v službi….. Se mi zdi, da se na tem forumu zbirajo bolj resni ljudje, nekako bolj mu zaupam.

Tudi meni je ta forum vsec, pa sem preizkusila ze mnoge druge.
Drugace pa je tisto, kar je na omrezju dobro, ravno anonimnost in to si lahko zagotovite tudi sami. Kadarkoli kamorkoli postavljate oglase, lahko za kontakt navedete naslov elektronske poste. Ta seveda ne vsebuje vasega imena. Naslov si lahko ustvarite pri kateremkoli ponudniku takih storitev (npr. http://www.email.si ). Izberete si svoj lastni vzdevek in ze imate naslov elektronske poste. Nato pa zacnete kramljati. Osornim in zaljivim osebam pac ne odgovarjate, tako posto preprosto zbrisete. Kdaj storiti korak vec, pa presodite po zdravi pameti. Ta nacin se mi zdi veliko bolj varen kot preko casopisnih oglasov. Tudi oglas lahko postavite kamor zelite (so se druge strani), seveda pa so povsod vmes oglasi, ki niso nam osebno morda okusni. Ravno zato se potrudite, da bo vas vsebinsko izstopal. Po tem, ko ste preverili elektronsko posto na omrezju, daste obvezno ukaz “odjava” in tako ne more vase poste brati nihce drug, cetudi je racunalnik v sluzbi. Pa srecno!

Torej, za tako vrsto odnosov moraš biti trden, da se ne pojavijo dvomi in strahovi!?
Ali obstaja možnost, da že vstop v trikotniške odnose, ni ravno harmonična zadeva in da so dvomi in strahovi le posledica le tega???

M2 ko boš imela to možnost da to storiš…STORI….kajti živiš samo danes…in ljudem je dana spolnost zato da uživamo in tisto kar se tebi zdi normalo je normalo kar je drugim normalno je čudno tebi…..moja izkušnja je ta da je lepo in ni mi žal da sem ispolnila svoja skrito željo…upam da se ti bo to zgodilo in to želim tudi drugim…

Zdravo!

Kaj pa čustva ? Tukaj jih po mojem verjetno ni in kjer ni čustev, gre le za fizični užitek. Ko si pa enkrat tako svoboden, potem verjetno nimaš več mej in če ti je všeč še en moški ali ženska , ki je potem za, poskusiš še z njim in se ti lahko ta mreža vedno bolj in bolj širi. In kaj nas potem še loči od živali ?

Ne rečem, da se meni po glavi kdaj ne prelivajo misli o seksu v tri ( le z dvema ženskama ), vem pa, da moja ne bi bila za, zato vedno ostaja le pri mislih. Bremza me pa zgornji odstavek, ker vem, da ko bi enkrat poskusil, se ne bi ustavil.

LP

New Report

Close