Najdi forum

Kako naj si pomagam? S partnerjem sva skupaj ze 4 leta imava 1 otroka sem mlada mamica on pa je od mene starejsi 8 let.
Gre za to da si zelo želim seksa, kar njega sicer ne moti, je vedno za akcijo vendar me moti to da konca ze v slabih 5 minutah stem da ga oralno zadovoljujem vsakic enih 10min.
On je zelooo zadovoljen jaz pa seveda razocarana, ko mu rečem da oralnega ne bo zacne jamrat da pac te tudi trdi ne bo, zadnje čase imava zelo “profesionalne” odnose. Par krat se poljubiva in je to to, sploh ni več predigre. Kako pripravit moskega da zrdzi dlje? Ženske smo pac malo tecne ce ne dobimo kar zelimo…

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Vi “iz zunaj” ne boste drugega pripravili do ničesar.

Egocentričen človek bo vzel, dobil, kar si želi.. drugim pustil drobtinice.

Da bi se lahko karkoli izboljšalo za oba, bi moral ON IMETI INETERES. A zakaj bi ga imel, če felatio dobi.. za ostalo ga očitno ne zanima kaj dosti.

Seks pa je dober takrat, ko se s tem STRINJATA OBA, ne zgolj eden.

De omnibus disputandum..

👍👍👍👍

1. Če brez oralne stimulacije, ne pride do erekcije, je to problem, ki mu je treba nameniti medicinsko pozornost ( bodisi je težava v telesu ali pa v psihi ). To se seveda rešuje na človeku, ki ima problem, ne na tistem, ki ga ta problem moti. Z drugimi besedami : to mora on razrešiti sam ( poiskati pomoč ).
2. Kakršnokoli izsiljevanje ( “če ne bo orale, ne bo trd “), v dobrih odnosih (kakršnihkoli) nima kaj iskat. To je znak za alarm. Nekaj je zelo narobe. In tisto ” nekaj ” ni v tem, da njemu “po 5 minutah pride “, to je samo eden od simptomov.
3. Koliko minut orale nudi tebi on? Če je napr. oralni seks dober in pripelje žensko do orgazma, je 5 minut ” nabijanja ” po tem lahko čisto dovolj.
4. O tem kako si moški lahko pomaga, da ne konča prehitro imaš na netu veliko člankov, metode pa so najpogosteje povezane z pozami, kjer ” igro vodi ” ženska ( napr. ona zgoraj, on miruje ) .
5. Še moje čisto osebno mnenje : 10 min orale zanj in to vsakič ?? Nobene predigre? In po 5 minutah konec? Svaka čast, da sploh še hočeš sexati! Jaz bi se vprašala, zakaj silim v sex z nekom, ki me izsiljuje, dobi svoje, zame se mu pa žvižga. In rekla bi, da ti nekaj v tem odnosu zelo manjka, pa ne bolj dolgotrajen seks, ampak mogoče malo več pozornosti na splošno in bolj spoštljiv odnos njega do tebe. Tudi če je on drugače ” super”…. – postelja je pogosto prvi poligon, kjer se pokaže, da v celotnem odnosu nekaj škripa. Čas je za reality check.

Ce te ljubi in spostuje in te razum bo zate naredil vse da bos srecna, ampak ce si tud on to zeli… sklopita telefone, tv, ljudi stran, vzemita si cas zase, pejta na dopust, negujta strast, nudita si ogromno pozornosti… kupi mu knjigo moski orgazem brez meja, delajta na temu kar pise notri in bo zdrzal tud 4 ure. Pejd v akcijo in mi bos hvalezna.

Pa srecno😉

Francika…
Oglasi se imava podobne probleme. Lahko bi si pomagala.
Lp

Zdravo,

tudi pri nas doma je podobna situacija. 5 minut in konec 🙁
Če si za, da če nič drugega, vsaj razumeva druga drugo in malo potarnava, mi lahko pišeš na mail [email protected]

Lp, Natalija

Js pa zdrzim 30min ali vec, pa spet nobeni ne pase, ker je kao prevec… Nikol vam ni prov… Sem pa ja rajsi sam zato, ampak ne osamljen… Kaj bi rade, da traja od 12 do 16, 33 sekund… Prevec filme gledate

Halo. Ni predigre? In ti njega oralno. Jasno mu povej, da ti nimaš nič od tega in se tega ne greš več. Zahtevaj orgazem. Sedaj bo on tebe oralno. Veliko poljubov in predigre, nato pa akcija.

No jaz pa sem zdrav, “negativen” 😅 36 letnik ki je v zvezi ze vec leto z isto osebo  z katero sem celo dobil prekrasnega sina. Najina situacija pa je obratna, jaz sm potreben vec x na dan in bi seksal brez problema vec x na dan, a kaj ko moja nima prav ampak prav nobene zelje po tem. Ce/ko jo ze pripravim do tega ji ni niceser za eksperimentirat in rece le koncaj ze, posledicno resim na hitro. Problem je da taksno pocetje ne vodi nikamor drugam kot pa v propad zveze. Alarm se je par x ze vkljucil pred rojstvom sina, ali mislil sem da bo ze kasneje boljse, evo ga.. Ne mores verjet ampak je se slabse.

Nocem koncat zveze samo zaradi nekih mesenih uzitkov, ampak vedno sem dajal velik pomen temu. Vedno z vsako sem bil bolj zadovoljen ko ji je prislo njej kot pa meni, meni itak bp😅.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stepni_Volk, 07.08.2020 ob 09:45

Vi “iz zunaj” ne boste drugega pripravili do ničesar.

Egocentričen človek bo vzel, dobil, kar si želi.. drugim pustil drobtinice.

Da bi se lahko karkoli izboljšalo za oba, bi moral ON IMETI INETERES. A zakaj bi ga imel, če felatio dobi.. za ostalo ga očitno ne zanima kaj dosti.

Seks pa je dober takrat, ko se s tem STRINJATA OBA, ne zgolj eden.

Ce ona hoce se on potrudi drugac je bz

Tud jz rad sexam to je zame velik skor vse ampam nasprotnica ne razume tega….potem takem sm jz bedak k si zelim….nakonc bo ona hotla pa jz nebom ….zanalasc…

Odgovor na objavo uporabnika
Francika9089, 07.08.2020 ob 07:52

Kako naj si pomagam? S partnerjem sva skupaj ze 4 leta imava 1 otroka sem mlada mamica on pa je od mene starejsi 8 let.
Gre za to da si zelo želim seksa, kar njega sicer ne moti, je vedno za akcijo vendar me moti to da konca ze v slabih 5 minutah stem da ga oralno zadovoljujem vsakic enih 10min.
On je zelooo zadovoljen jaz pa seveda razocarana, ko mu rečem da oralnega ne bo zacne jamrat da pac te tudi trdi ne bo, zadnje čase imava zelo “profesionalne” odnose. Par krat se poljubiva in je to to, sploh ni več predigre. Kako pripravit moskega da zrdzi dlje? Ženske smo pac malo tecne ce ne dobimo kar zelimo…

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Mas prov …sam kaj si mu pa dala mutivacijo da bo drugac naredu…..vem velik jih je takih da sam seb nardi tist kr ce ….sory jz pa hocm morm nardit da partnarca je zadovolene ne jz…

Frančika, naj ti povem kako to urediti.

Prvo je, da se pogovoriš s svojim partnerjem o trenutnem stanju. Povej kaj ti je všeč in kaj si želiš, saj sta dva, nisi samo ti dolžna njega zadovoljiti, ampak tudi on tebe, a veš kaj mislim.

Če ti njega 10 min oralno zadovoljuješ, te on mora tudi 10 min, tako pač to gre frančika.

Naj bo tvoj mož bolj gentleman in naj ti pusti da ti prva končaš in potem šele on.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz tudi, 21.09.2021 ob 20:50

No jaz pa sem zdrav, “negativen” 😅 36 letnik ki je v zvezi ze vec leto z isto osebo  z katero sem celo dobil prekrasnega sina. Najina situacija pa je obratna, jaz sm potreben vec x na dan in bi seksal brez problema vec x na dan, a kaj ko moja nima prav ampak prav nobene zelje po tem. Ce/ko jo ze pripravim do tega ji ni niceser za eksperimentirat in rece le koncaj ze, posledicno resim na hitro. Problem je da taksno pocetje ne vodi nikamor drugam kot pa v propad zveze. Alarm se je par x ze vkljucil pred rojstvom sina, ali mislil sem da bo ze kasneje boljse, evo ga.. Ne mores verjet ampak je se slabse.

Nocem koncat zveze samo zaradi nekih mesenih uzitkov, ampak vedno sem dajal velik pomen temu. Vedno z vsako sem bil bolj zadovoljen ko ji je prislo njej kot pa meni, meni itak bp😅.

 

In kaj je pol sploh point vajine zveze?? Signale, da ne štima, si očitno dobil že pred otrokom. Pa danes že itak vsak ve, če je to, da nekomu ni do sexa prisotno že preden pridejo otroci, bo potem, ko bojo otroci, še 100x bolj prisotno. Res brezveze takšno zvezo imet še naprej, če se v sexu tako zelo razhajata. Ajd, če ti sex ni pomemben, pol ni panike, ampak tebi je pomemben. Potem vse skupi končati, ko je posredi otrok, je bistveno težje.

Sama tudi sexu dajem velik pomen, zato sem kar lepo samska. Sem imela enega, ki je imel bistveno nižji libido in pač ni šlo, sem ga pustila. Kdaj boš sexal, če ne, ko si mlad in zdrav? A pol pri 80ih? 😀

Mislim, meni se ne gre samo za sex. Ampak, če tega ni oz. je zanič, potem to vpliva na vse drugo v odnosu in počasi pride do krhanja in razpada. Treba si je najti kompatibilno osebo. Pa če bom iskala še leta ali sploh nikoli ne našla, bom vztrajala, ker ne mislim biti skupaj z nekom samo za “sliko”.

pridem jaz nimam tezav z erekcijo

Najpreje se   uleži na pojsteljo ter   odpni hlače potem se   mora partner ulešti nate   ter nezno   porivat v luknjico    .

Vendar moraš malo potpeti    lahko pa    da stojita tako da ti partnerju odpneš hlače ter ga masiraš po lulčku on te pa poriva v luknjico    ali da te on prime za trebuh v ozadaj pa poriva v rit   .

Vcasih če sta pijana se   nasloni na zid fant te naj začne lizati   po telesu   .

Moja prijateljica lustna in simpatična pravi ko ima mestruacijo tip pride k nej in ga mora obvezno skoraj pol ure zadovoljevat oralno da mu sloh pride.

Tip Tržičan grd zavalen kot svinja deset let starejsi od nje.

Groza da taki kreteni sloh obstajajo.

Pride pa itak samo jajca si praznit ,kaj se da bi ji kaj fizično pomagal.

Noro kaj se vse dogaja.

 

Sem samski 35 letni fant in želim spoznati starejšo gospo za seks. Videz mi ni pomemben.

Lahko mi pišeš na [email protected]

New Report

Close