Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Zavarovalnica Maribor

Zavarovalnica Maribor

Imam sklenjeno življensko zavarovanje pri ZM in me zanima naslednje: Po kolikih letih lahko prekinem polico in dvignem denar? Pri petih ali pri treh letih? Vem da bom oškodovana, pa me vseeno zanima koliko bom dobila ven po petih letih, če naprimer plačujem obrok 5.000 sit pet let? Se to da probližno zračunat, saj me zanima, če bom dobila vsaj toliko kolikor bom do takrat plačala?

Hvala.

Odkup zavarovalne police je možen po vplačanih petih letnih premijah.To je matematičen izračun,ki pa je bolj ugoden za vas,čim krajša je zavarovalna doba.Ponavadi je na zadnji strani pogodbe izpis odkupnih vrednosti police,vsekakor pa izgubite.Vsekakor boste prejeli manj,kot ste vložili.
Res pa je,da čas neizmerno hitro beži.Pa tudi neka minimalna socialna varnost za družino mora biti,če seveda imate družino.

Lepo vas pozdravljam,in pametno se odločite, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close