Najdi forum

Zaspančkal je

V azilih si lahko samo želijo, da bi vsi posvojitelji tako jasno razmislil preden se odločijo za posvojitev psa. Če že na samem začetku predvidiš vse, potem ostanejo samo še lepe stvari in življenje s psom je vsem članom v užitek.
Irena, ti si za vzgled vsem, ki se odločajo za psa! Zadeve je pač potrebno tehtno premisliti!

MEN JE FUL HUDO ZATE. SEM BL MAČJELJUBKA, AMPAK TUT KUŽITE MAM RADA. LAHKO TE POSKUŠAM POTOLAŽT SAM S TEM, DA SI ZDEJ ( K GA NI VEČ) BOGA TI, NE PA ON. MISLIM, DA BI ON TEŽJE PREBOLEL, ČE BI IZGUBIL TEBE… PA KAJ NEJ ŠE REČEM, SEJ ME KAR V GRLU STISKA …
DRŽ SE!

Saj me kar srce boli, ko berem, kako je bilo s tvojim kuzkom. Ampak zdaj je resen. Zdaj se ima bolje. To moras vedeti. Pa gotovo se z mnozico drugih psickov podi po neskoncnih prostranih travnikih. Tako kot moj soncek. Verjemi!!! LP

Mogoče ti bo tale naslov vsaj malce olajšal tvojo bolečino:
http://www.petloss.com. Meni je neizmerno pomagalo, ko je odšla moja zlata kužika!
Na tej strani boš videla, da v svoji žalosti nisi sama,… tvoj kuža pa te čaka na mavričnem mostu, kjer bosta spet enkrat skupaj!
Upam, da je na tem svetu več takšnih ljudi, kot si ti!

Meni je pred dobrim letom zaspal psiček Kori star 3 leta
Takrat sem na sprehodu pa internetu našel to posvetilo, Upam da to bo vsaj malo ublažilo bolečino ob izgubi

Lep pzdrav SIPA

Moje življenje je dolgo samo 10 do 15 let. Vsako slovo od Tebe, kadar kam odideš, je zame bolečina. Prosim, premisli o tem, preden me vzameš za svojega. Daj mi dovolj časa, da bom razumel, kaj hočeš od mene. Zaupaj mi, od tega živim. Nikoli se ne jezi na.me in ne zapiraj me za kazen. Ti imaš svoje delo, svojo zabavo, svoje prijatelje, jaz imam samo Tebe. Prosim, govori kdaj pa kdaj z mano. Čeprav ne razumem Tvojih besed, poznam Tvoj glas in Te prosim, da je včasih samo zame. Kakorkoli že ravnaš z mano, dobro a1i slabo, nikoli ne pozabim. Preden me udariš, pomisli na to, da bi Te s svojimi čeljustmi z lahkoto zgrabil za roko in Ti jo zdrobil, Vendar tega nikoli ne storim. Preden me kregaš, pomisli na to, da me morda muči neprimerna prehrana, morda sem bil predolgo na soncu ali pa mi je oslabelo srce. Skrbi zame, ko ostarim; tudi Ti boš nekoč star. Spremljaj me na moji zadnji poti in ne reci: »Tega ne morem gledati«. Veš, s Teboj mi je vse lažje.

Dragi sipa!

Hvala za lepe besede.
Kar si napisal, je deset pasjih prošenj, ki sem jih omenila. Mene so zelo ganile in po moje bi bilo lepo, da si jih vzamejo k srcu vsi, ki imajo kužke. Vesela sem, da si jih napisal.

Lep pozdrav, Vesna.

Vesna, veseli me, da si prebrala moje sporočilo, upam, da se bo še kdo napisal kašno lepo besedo.

Lep pozdrav SIPA

New Report

Close