Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca zaskrbljena zaradi pritiska

zaskrbljena zaradi pritiska

Jaz imam pa eno vprasanje.. sem precej prestrasena da ne bi bilo kak narobe s srcem,moja zdravnica pa ne dela te dni v ambulanti je dezurna v akutni ambulanti.

In sicer,opazila sem v zafnjih 14dneh da mi je pritisk zelo padel. Jemala sem zdravila za pritisk prenesso 8mg (to je bla najvisja doza tega zdravila) in je blo vedno ok. Deset dni nazaj pa sem bila zjutraj zelo vetoglava in sem si zmerila in je bil 111/80…. ok sem rekla naslednji dan sem vzela samo 4mg in zdaj ze en teden jemljem samo toliko. Kljub temu dopoldne je se vedno zelo nizek proti veceru je normalen. Cudno mi je ker vem da nisem shujsala ravno obratno v tej karanteni sem se zredila pa sem kr precej mocna mam kr veliko kil. Druga stvar je da sem marca zacela jemat nov antipsihotil,ampak mi je cudno ce bi blo to krivo zdaj ko je prijel med stranskimi ucinki ne pise znizanje tlaka. Se full bojim da nimam tezave z nadledvicnico ker moja endokrinologinja je tik pred to epidemijo me zelela dat pregledat ce madledvicnica narobe dela pa je odpadlo. Nic me ne boli,vrocine nimam,glava me ne boli,pijem normalno.. ampak me je vseeno strah da ni srce kaj bolano.. aparat za pritisk je nov,merim si pravilno,deluje brezhibno in ni bil poceni. hvala za odgovore,lp

Pozdravljeni, dejansko s pritiskom ni nič narobe, lahko ste bolj omotični ali se vam zvrti pri vstajanju in je vredno biti bolj previden, ampak druge nevarnosti pa v navedenemu tlaku ne vidim
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close